FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 08-09-2005, 17:11   

Aaaaa... Strój od judo... A mój jest już na mnie za mały _^_ Ale trudno i tak nie wiadomo czy będę jeszcze na ten sport uczęszczać... Chyba, że mnie Fay zaciągnie^^"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
porudeq Płeć:Mężczyzna
master_of_monsters


Dołączył: 04 Lis 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 17:30   

Czesc wszystkim!

Zawedrowalem na to forum, poniewaz interesuje sie m&a. Jednak nie tylko. Nie jestem żadnym otaku. Lubie jednak od czasu do czasu przeczytac/ obejrzec cos ciekawego, nietypowego. Z tematem zetknalem sie jakies 6 lat temu. Naprawde kawal czasu przelecial mi przez palce ;-) Ponadto czytam (glownie fantastyke), rysuje (glownie bohomazy i akty ;-)), ogladam (glownie wszystko co wpadnie w rece), slucham (glownie rocka, ale lubie inne, byle oryginalne klimaty). Czego tu szukam? Bardziej niz zaglebiac sie w tematy m&a chcialbym zwyczajnie pogadac, powymieniac sie opiniami, poznac ludzi itp.

_________________
..::Like a bullet in your head::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7983859
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-11-2005, 20:27   

To trafiłeś w dobre miejsce. Witaj... Jeśli wytrzymasz odpowienio długo na pewno ciekawie pogadasz i poznasz ludzi...

porudeq napisał/a:
Nie jestem żadnym otaku.


To dobrze... Lepiej rozmawia się z normalnymi ludźmi, którzy nie krzyczą "dowolny tytułu kultowego anime" w co drugim zdaniu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
^_^ lolibus ^_^ Płeć:Mężczyzna
Furikuri


Dołączył: 09 Lis 2005
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2005, 21:59   Troszku o mnie...

SUP /B/...ups...

Witam wszystkich. Odpuszcze sobie tutaj opis swojego wygladu (co by lud nie pouciekal i sie po katach nie pochowal:), W kazdym razie strzeli niedlugo 20 wiosen (jak ten czas leci;( <tear>). Dlugo czekalem na forum z prawdziwego zdarzenia poswiecone m&a , az wreszcie przeszukujac czeluscie internetu, odnalazlem Was:]. Kraze wokol tej tematyki od ok 6 lat, jednak dopiero calkiem niedawno zainsteresowalem sie "na serio" kultura japonska i anime. Oprocz ww. moja pasja jest grafika komputerowa, dobre ksiazki (S.King), filmy i muzyczka (elektroniczna, rockowa- jakakolwiek dobra).

Mam nadzieje, wedle tego co Zegarmistrz tu nadmienil, ze osoby, ktore nie poswiecaja calego zycia na ogladanie anime (na kibelku i pod prysznicem:D), nie biegaja na konwenty i nie sypia japonszczyzna na prawo i lewo, rowniez znajda tu cos dla siebie i nie zostana wysmiani;( :)))

Jeszcze raz konnichiwa i zycze sobie i reszcie welu udanych i ciekawych postow.

KTHXBYE:]]]

_________________
"Behold the superiority of the japanese culture..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2005, 09:57   

Witamy :)

Wbrew pozorom na konwentach to chyba większość z nas nie była i to nie dlatego, że rodzice nie puścili, tylko jakoś tak się złożyło... "Twardych" fanów typu otaku, sypiących japońszczyzną na prawo i lewo to wielu tu nie ma, oprócz Totema, ale on przynajmniej wie, jakich japońskich słów używa. I raczej wygląda na to, że m&a jest głównym tematem, ale zdecydowanie nie jedynym - moli książkowych tu pod dostatkiem, takoż rozmaitych innych osobników zainteresowanych rozmaitymi innymi rzeczami.

A, i jeszcze nie ma tu (znaczy, w tej zasiedziałej części) nikogo zdolnego zabić za krytykowanie jakiejś serii, albo zachwycanie się inną.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Busterje Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Lis 2005
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2005, 22:05   

Ohayo :)

Szukałem strony, która by ładnie opisała mi większość anime no i znalazłem taką :) ( trza porobić trochę zapasów na zimę ) no i przy okazji zawitałem na forum, trochę was czasami pomęczyć :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2005, 07:50   

Witam wszystkich, dostałem się tu z dwóch powodów, KOCHAM anime&mangę, a także widzę, że jest to forum na którym coś się dzieje. A także, żeby Bianke przeprosić;)
Powrót do góry
Kocic Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Lis 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2005, 12:00   

Witam.

Dopiero zauważyłam teraz, że jest taki powitalny temat, to się witam.
Zaczęłam od regularnego przeglądania recenzji (dzięki anime tanuki poznałam wiele ciekawych tytułów za co jestem dozgonnie wdzięczna), a trafiłam przypadkiem jak szukałam czegoś o 7 samurajach i trafiłam na recenzję na stronie i tak już zostałam.
Do wieku i wyglądu się nie przyznaję, bo tu mimo wszystko większość jest sporo młodsza.
Anime jest jednym z moich rozlicznych zainteresowań (o czym już pisałam w innym temacie).

Kocic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2477683
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2005, 12:47   

Witam serdecznie:)

Nie wszyscy są tacy młodzi jak uważasz:] anime oglądają wszyscy, więc nie ma co się krępować wiekiem:]
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2005, 13:01   

Witamy...

W tej chwili "średnia wieku" i tak się przesunęła w stronę studentów (dawniej to jednak było zdecydowanie młodsze towarzystwo). A tu jest ładne kilka osób, które studia mają już dość dawno za sobą :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2005, 18:06   

Średnia wieku to jakieś ponad 20 lat - czyli już nie pierwsza młodość :P.
I witam :).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
pepek Płeć:Mężczyzna
??R.I.P??


Dołączył: 20 Lis 2005
Skąd: kolwiek
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2005, 18:19   witam :)

Skoro jestem nowy to sie przywitam :)
W sumie to czytalem juz sobie tutaj ale dopiero teraz wziela mnie wena zeby sie zarejstrowac i popisac :)

Wiec witam wszystkich i mysle ze milo tu spedze czas :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8587858
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-11-2005, 23:16   

Witamy na forum, baw się dobrze:].

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-11-2005, 00:53   

Witam wszystkich. Na forum trafilem przez przypadek, poczytalem troche i mi sie spodobalo. Wiec sie zalogowalem i jestem. Tyle:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2005, 01:55   

Hej hej, wszystkie ludki, sympatyczne z zasady, jako że interesujace się *jedynym słusznym hobby* (TM) :)
witam z niezmierną przyjemnością, a to z dwóch powodów.
po pierwsze dlatego, że STRASZNIE stęskniłam się za mangą i anime właśnie, za czymś, co przeżywałam po wariacku 5 lat temu, za szalonym poszukiwaniem kontaktu z jakimikolwiek osobami, którzy lubią to samo co ja i nie uważają tego za nienormalne... żyłam jakiś czas bez- ale tak się nie da żyć. mam nadzieję, że forum to będzie mangowe jak tylko można, bo chyba tylko terapia drastyczna może w moim przypadku pomóc.
powód drugi jest znacznie bardziej finezyjny. szukałam jednego, konkretnego postu, który zapadł mi w pamięć dawno temu, podczas przeglądania wówczas setek stron mniej lub bardziej tematycznych. szukałam postu nie mając pojęcia, czy istnieje jeszcze forum, na którym był umieszczony, ani co się stało z jego autorką. nieomylne google znalazły mi tanuki.pl
a post? Irian Baratai. Czyli jeden z pierwszych impulsów, które doprowadziły mnie do Le Guin a który przypomnial mi się sentymentalnie, jako, że właśnie czytam 'Ziemiomorze'. Już pomijając fakt, że tak już mam z literaturą, że w wyborze kieruję się właśnie takimi irracjonalnymi impulsami- typu tytuł, zasłyszane gdzieś zdanie, czy wręcz SŁOWO z opisu na tylnej okładce- było to pewne wrażenie, które istniało w mojej pamięci, a które teraz udało mi się urealnić.
Tak, wiem, to chyba jest chore:> Niemniej jednak, Irian, gdziekolwiek teraz jesteś, jeśli czytasz te słowa- dziękuję:)
Wniosek z tego taki, mili państwo- uważajcie co piszecie, bo to może powrócić kiedyś do was w zupełnie nieoczekiwanej formie.
Dziękuję za uwagę, jeśli czas pozwoli, jeśli wiatry będą sprzyjające pozwolę sobie jeszcze czasem coś na tym forum napisać, które od tej pory traktuję bardzo sentymentalnie:)

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group