FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 81, 82, 83  Następny
  Wasze zdjecia
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-08-2007, 20:31   

A oto ja w oczach Borka ^^ Tak, można się śmiać. Ja też to zrobiłam jak pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie. Tak, Borek wyszedł z tego żywy... co może nie być jasne biorąc pod uwagę mój wyraz twarzy... Nie, ja normalnie nie mam takiego wyrazu twarzy, czasami... W tle Ayame moshi_moshi oraz ściana z rysunkami. Ten karton obok mojej prawej ręki to moja reprodukcja Persistence of Memory wykonana w suchych pastelach, to obok mojej lewej nogi to moja ukochana sucz.

GoNik zrobiła co mogła żeby zdjęcie wyglądało jako tako.


Oryginał tutaj

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2007, 20:35   

Salva napisał/a:
Tak, Borek wyszedł z tego żywy...

Bo ma refleks i zdążył uciec ^^v. Shame on me za takie zdjęcie...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-08-2007, 20:38   

Aaaa !!! Przypomniałam sobie co ja wtedy robiłam. To było jak prezentowałam czy jestem podobna do siebie sprzed 5 lat i sięgałam po zdjęcie. Ty to zrobiłeś chwilę wcześniej. Stąd ta moja rozmazana ręka !

Uciec, uciec... chyba przez okno... ^^ Ewentualnie schować się pod Maieczkę.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 29-08-2007, 10:46   

Łi! Zdjęcie Salvy! I to z oczkami!

A teraz wyjaśnij mi w sposób sensowny, dlaczego ty twarzy porządnie nie chciałaś wcześniej pokazać, bo ja sensownych powodów nie widzę.

I ładnie Ci w czerwonym:)

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 14:25   

Dlaczego ? Bo nie mam ładnej twarzy ^^ Zresztą znacznie bardziej wolę, żeby mnie kojarzono z uroczą Mai z avka i podpisu niż z tą istotą powyżej z nadętą miną a'la Byakuya...

A dziękuję, czerwony to mój ulubiony kolor, jeden z ulubionych. Do niedawna był to czarny ale jakoś niedawno przerzuciłam się na inne kolory. Albo inaczej, przestały mnie aż tak drażnić inne kolory.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 14:43   

Salva głupoty opowiadasz, masz ładną buźkę tylko powinnaś się uśmiechać częściej, a co do miny - tak to jest jak ktoś robi zdjęcia z zaskoczenia, a poza tym naburmuszony Byakuya uroczy jest i przestań mi tu wszystkich moich ulubionych bizonów się czepiać ;P

Nie wracaj do czerni, swoją drogą strasznie poważnie musiałaś się w niej prezentować, w czerwonym Ci bardzo do twarzy :)

Zdjęcia bardzo fajne (BOReK się spisał na medal), szkoda tylko że tak mało...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 15:35   

O przepraszam, ja Byakuyę jednak ostatnio obdarowałam sympatią równie intensywną jak niechęć którą go darzyłam na początku, od kiedy zobaczyłam jak normalnie zachowuje się jego seiyuu. ^^ Co nie znaczy, że nie lubię się z niego ponabijać... Poza tym Ty sobie dobierasz nieodpowiednich panów do podziwiania... Kto to widział Uraharę... :D

Nope. Nie mam ładnej twarzy ^^ I mina nie ma tu nic do rzeczy. Ja się śmiałam większość czasu jak oni byli. Tylko że śmiałam się wtedy jak oni coś mówili, a nie jak on latał z aparatem. Nota bene zupełnie zapominałam o zdjęciach, zresztą o wielu rzeczach zapomniałam, cholerne nogi.

Niedługo wstawię zdjęcie ze ślubu, tam wyglądałam pierwszy raz tak, że byłam zadowolona z tego jak wyglądam.

Eee tam poważnie. Ja lubię czerń ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 29-08-2007, 16:18   

Salva napisał/a:
Kto to widział Uraharę... :D

Urahara jest boski xD szczególnie jego humor ;P

A twarz masz bardzo łądną Salva ;P Możesz wmawiać wszystkim że nie, ale i tak ci nikt nie uwierzy xD I naprawde dobrze wyglądasz w czerwieni ;)

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 29-08-2007, 16:22   

Po pierwsze zgadzam się z Moshi i Shinigami, masz ładne rysy. Gdzie ty kobieto nabawiłaś się kompleksów?
Po drugie, na miny na zdjęciach mam sporą tolerancję zważywszy na te, jakie sama robię. Niektórzy na pewno zauważyli, że na jednej wiewiórowej fotce mam Perfidnego. Zeza. Rozbieżnego. Brawa dla mnie.

A sama wolę, gdy osoby, przynajmniej te, z którymi mam nadzieję się spotkać, nie kojarzyły mnie z avatarem. Szok wynikający z kontrastu (zarówno wyglądu, jak i charakteru) mógłby być zbyt wielki^^"

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 17:08   

Aż mam ochotę sobie zrobić teraz jakieś zdjęcie...

De gustibus. Mnie się moja nigdy nie podobała ^^ Nie mam z tego powodu żadnych kompleksów, po prostu nie zaspokajam przynajmniej jeśli chodzi o twarz swojego poczucia estetyki ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 17:50   

Jak do ściany, Salva skoro tyle osób stwierdziło że masz ładną buzię, to coś w tym musi być, czy Ci się to podoba czy nie. Zdjęcia są w porządku, za to Twoje poczucie estetyki musi być bardzo wyśrubowane. Chyba każdemu się zdarzyło być niezadowolonym z miny na jakimś zdjęciu, zresztą ja na kilku zjazdowych też bardziej przypominam ufo niż człowieka...
Salva napisał/a:
Kto to widział Uraharę... :D

Ja nadal nie rozumiem co Ty masz do tej postaci, on jest uroczy i nawet gdyby okazał sie skończonym draniem nadal bym go lubiła, co do dobierania sobie nieodpowiednich panów do podziwiania - jest w dziale o anime i mandze temat o bizonach, z chęcią przeniosę się tam z tą dyskusją...
Momoko napisał/a:
A sama wolę, gdy osoby, przynajmniej te, z którymi mam nadzieję się spotkać, nie kojarzyły mnie z avatarem. Szok wynikający z kontrastu (zarówno wyglądu, jak i charakteru) mógłby być zbyt wielki^^"

Avatar jak avatar, ale tytuł mówi o Tobie wszystko ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-08-2007, 18:29   

Córcia, bujdy prawisz. A raczej rzeczy, które nie wiadomo z skąd wyciągasz. Całkowicie zgadzam się z moshi_moshi, Momokiem i Shinigami-san (i praktycznie nie mam już nic do dodania - tylko jeszcze jeden głos przeciwko Twojemu poczuciu estetyki, które chyba na moment się zaćmiło, bo przecież normalnie działa całkiem prawidłowo <patrzy się na rysunki na ścianie i na reprodukcję>). I z tego co widzę masz piękne włosy.
I ta poza - świetna xD Brawa dla BORKa za uchwycenie jej.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 18:38   

Być może mam zły gust ^^ Mnie to zdjęcie tylko niesamowicie śmieszy...

moshi napisałam w temacie o bishach ^^


Mamunia kiedy odpiszesz na maila ? Ja się często łapię na tym że nie mogę się Twoich odpowiedzi doczekać... :D

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-08-2007, 19:12   

*ostrzegawczo poddziabuje Salvę łyżeczką*
Bo dobiorę się do jąderek za głupie gadanie.

Salva, kobieto! Czyś ty za długo na słońcu bądź na mrozie stała?! To jest dobre zdjęcie i ładny obiekt fotografowany. W tym miejscu będę perfidna: ciesz się, że nie pokazałam im zdjęcia z uśmiechem, dopiero byś miała na co narzekać (bo rozmazane jest okropnie).

Sama mogłabym na palcach jednej ręki policzyć zdjęcia, na których wyglądam jak człowiek, a nie coś dziwnego. Bywa. I ciesz się kobieto, że wyglądasz na swój wiek - Maieczka jest często brana za 15latkę, mnie z kolei ostatecznie dobiła mama Serika. Cytując: "Będę mówić do ciebie na ty, skoro jesteś w wieku Joasi."

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 20:45   

Ciekawa rzecz, nikt z Was nie zwrócił uwagi, że jedna postać z rysunków jest nikomu nie znana... Ciekawa byłam czy ktoś zauważy czy nie. A to jest właśnie ten drugi fanart mój wzorowany na obrazeczku Kyouyi wielkości 1 cm kwadratowego, o którym kiedyś mówiłam ^^

GoNik... czemu łyżeczką...?!

Ja też właśnie mam tylko kilka zdjęć na których wyglądam ładnie. Jutro sobie zrobię jakieś zdjątko z poszkodowanym, zdemoralizowanym suczynkiem.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 81, 82, 83  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group