FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  Jak znalazłem/am Forum?

Jak trafiłam(em) na Forum Tanuki (dawniej WB)? (ankieta dotyczy zarejestrowanych po 01.01.2005)
Przez Tanuki (dawniej Wszechbiblie Anime)
32%
 32%  [ 44 ]
Przez Oekaki
0%
 0%  [ 1 ]
Przez inną stronę internetową
11%
 11%  [ 16 ]
Wygooglałam(em) w poszukiwaniu stron / forów o Slayers
14%
 14%  [ 20 ]
Polecił mi ją przyjaciel
12%
 12%  [ 17 ]
Inne (jakie inne?)
28%
 28%  [ 39 ]
Głosowań: 137
Wszystkich Głosów: 137

Wersja do druku
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2003, 22:24   Jak znalazłem/am Forum?

No właśnie...jak?:

spokojnie siedze sobie w neciq,wyszukuje na Googlach grafiki Anime,przypominałam sobie różnorakie tytuły...doszłam do Slayers'ów...w końcu coś mnie naszło i postanowiłam poszukać polskie strony o Slay'ach..znalazłam WB..a że już wtedy miałam forumową manię klikłam na odnośnik...i oto jestem ^^

a wy,jak znaleźliście forum?


P.S:Czy mi się zdaje czy jakość moich postpow podupada?==


Zmienione lekko tytuł tematu na aktualniejszy...

IKa

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2003, 23:02   

U mnie sie zaczelo od manii na Rpg. konkretnie, kupilem sobie polska edycje DeDekow. Poszukujac polskiej strony o tymze systemie, wpisalem na dzien dobry www.dnd.pl w explorerze. no i zaistnialem na tamtejszym forum. Tam tez uslyszalem 8 sam juz nie wiem, czy od Zega,czy kogos innego) o Wszechbiblii. A wiec ( nie zaczyna sie tak zdania...) zapisalem sie i tu.


Dodac nalezy, ze Wszechbiblie znalazlem juz wczesniej, lecz nie mialem wtedy manii forumowej.
Powrót do góry
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 00:31   

Całe wieki temu, w wyniku pewnych przesunięć w planie zajęć szkolnych (brak dwóch pierwszych godzin bodajże) siedziałem w domu i nudziłem się, wobec czego włączyłem telewizor i doznałem olśnienia *_____* (dla zainteresowanych: The Slayers, emisja 1, odcinek 3 ;)

Po pewnym czasie postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej o w/w serialu, więc uruchomiłem moje ówczesne cudo techniki (200 mhz ^^") i wypłynąłem na fale internetu (spróchniałą łupanką, zwaną modemem ;P) Szybkie poszukiwania w Googlu ukazały mi źródło bezbrzeżnej wiedzy, Wszechbiblię *____*

Ale w owym czasie traktowałem znalezisko jedynie jako źródło informacji. Istniało na nim co prawda forum (nie takie, jak obecne, ale jakieś było) ale byłem na nim jedynie raz i, jak to mówią, veni... vidi... abscedo (przyszedłem, zobaczyłem, wybyłem ;), gdyż tepsa łaskawą mi nie była i rachunkami mnie zalewała bez wytchnienia... A poza tym nie znałem jeszcze potęgi FORUM *____*

Minęło wiele czasu i coś mnie tknęło, żeby jednak zarejestrować się na forum (tym nowym) Otrzymałem numerek 101 (obecnie zdewaluowany do 100 ;P) i zacząłem postować... powoli... bardzo powoli ^^" No a potem pojawił się projekt Megafik, stałe łącze, jeszcze później Agenda, W Poszukiwaniu Klejnotów... no i nastał dzień 14 listopada, w którym piszę tego 232 posta ;') (którego pewnie jak zwykle edytuję w kilka sekund po wysłaniu ^^")

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 00:58   

Zaczęło się od tego że bardzo nie chciało uczyć mi się na egzamin ze Sztucznej Inteligencji, bo naprawdę trudno uznać za ciekawą logikę predykatów drugiego rzędu -_-. Załączyłem TV i trafiłem na Slayersów. Już nie pamietam, który to był odcinek w każdym bądź razie zainteresował mnie ten świat i postanowiłem poszukać na necie więcej informacji.

Znalazłem WszechBiblię. Moją uwagę przykuło okienko z aktualnymi tematami a konkretnie "KRWAWA JATKA".
Wszedłem , zobaczyłem i po kilku dniach intensywnego czytania kilku krwawych przygód zarejestrowałem się. Następnie przystąpiłem do realizacji Planu. ;)

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-11-2003, 08:31   

Ja też szukałem stron o Slayers. Oglądałem fanarty, czytałem fice. No i znalazłem to forum. Najpierw przyglądałem się temu trochę, w końcu postanowiłem się zarejstrować. To było gdzieś ok. 2 w nocy. ^^ Rejetracja powiodła się dopiero za trzecim razem, jak przestałem bawić się ustwieniami.^^

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 08:50   

hehe ^^ oczywiscie to odpowiada mojej osobowosci - dawno temu istiała stronka o wierze Sejbryzm - wierze bardzo zboczonej, założona przez Sabre, a jedna z wojowniczek była Agit ^^""" tak tak mroczna przeszlosc sie klania ^^" i w xiedze byl adres slayers.prv.pl ^^"" siedziałam tam od konca marca potem dopiero sie dorwalam do forum ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 10:32   

Heh. To ja może zacznę od samego oglądania Slayers, a potem przejdę do znajdywania Wszechbiblii... okay? I ostrzeżenie - przygotujcie się na dłuuuuuugiego posta...

Tak właściwie to wszystko zaczęło się pewnego dnia gdzieś tak pod koniec wakacji, kiedy siedziałam sobie przy komputerze i gadałam przez IRCa ze znajomymi z Digimonii (strona o Digimonach). Jeden z nich powiedział, że właśnie leci Slayers. Slayersów już kiedyś oglądałam, ale średnio mi się podobało i pora mi nie pasowała, więc przegapiłam dużo odcinków... a potem już nie oglądałam, bo były u mnie różne przekręty w stylu przeprowadzki i w końcu byłam przekonana, że nie mam TVN7 (dwa razy sprawdzałam listę odbieranych programów i NIE WIDZIAŁAM!). No ale wtedy coś mnie tknęło i później tego dnia jeszcze raz sprawdziłam listę. No i jak byk - TVN7 _-_. W każdym razie, załapałam się jeszcze na część TRY, po czym przestali emitować Slayersów ^_^'. I, dziwna sprawa - tym razem tak mi się spodobało, że zaliczyłam ich do moich ulubionych anime (mają 2 miejsce). Whoa.

A ponieważ tak polubiłam to anime, więc postanowiłam poszukać o nim czegoś w internecie. W Google znalazłam m.in. Wszechbiblię właśnie. Ponieważ już dłuższego czasu stosuję metodę "znaleźć fajną stronę - dodać do ulubionych - wrócić do niej podczas porządkowania ulubionych - ustalić, czy zostaje, czy ją wyrzucam" (a to dlatego, że właśnie robię porządek na dysku twardym, a potem będę robić porządek z tymi wszystkimi ulubionymi, bookmarkami itp, a żeby oszczędzać czas, wpadam regularnie tylko na kilka wybranych stron), więc z tą stroną też chciałam tak zrobić... ale, sama nie wiem czemu, już następnego dnia tu wróciłam. I weszłam na forum... wtedy mój los został przesądzony *dramatyczna muzyka*. Najpierw chciałam się tylko rozejrzeć, ale trafiłam do tematu "co by było gdyby" i po prostu MUSIAŁAM wspomnieć o Linie grającej Horacego w Hamlecie (^_^), więc musiałam się też zarejestrować. Kilka następnych dni spędziłam, dalej rozglądając się po forum, no a potem... już tu zostałam...

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 15:13   

Noire - co spada? Ja też od dawna miałam ochotę założyć taki topc, tylko... Jakoś się nie złożyło.

U mnie zacznie się nietypowo - od tego, że wczesną wiosną tego roku byłam przekonana, że mi zaraz net w domu założą... (Nie mam go do teraz). Postanowiłam znaleźć sobie jakieś forum i zobaczyć, jak to jest pisywać na czymś takim. Slayersów lubiłam, stronę Wszechbiblii miałam w ulubionych od dawna, a forum zaczęłam obserwować z ciekawości.

Szukałam miejsca, gdzie będę mogła zadać pytanie dziwne: kto jeszcze ma w głowie taki dziwny świat jak ja? Szukałam żerowiska, na którym będę mogła paść się na cudzych opowieściach... Być może oferując w zamian własne. O mojej decyzji przesądziły dwa tematy, nazywane dzisiaj "Powrót WiPu" i "Broń", a dokładniej - pisane na nich przez Saerie i Finala (z niewielkim udziałem innych osób) opowieści. Zwietrzyłam żer... Zwietrzyłam miejsce, gdzie może uda mi się zagnieździć. I dlatego tu jestem.

A te wszystkie inne rzeczy, które tu robię, to już zupełnie inna historia.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-11-2003, 15:26   

a ja na WB trafilem BARDZO przypadkowo...
Zaczelo sie od strony z czipsow chio... tam bylo moje pierwsze forum do ktorego sie zapisalem... znalazlem tam adres do innej strony o DB... z tamtej zas baner na inna i potem zas na inna az trafliem na Liste stron o Anime... postanowielm wrocic kiedy bede mial wiecej czasu wrocic i przejzec kilka pozycji... nastepnego dnia dobrnelem chyba do 8 pozycji i tam byla Wszechbiblia... zajrzalem na nia... ciekawe... poczytalem kilka ficow i weszlem na Forum... to bylo te stare, ktore mozna bylo zobaczyc gdyz ktos jusz zamiescil linka < chyba Amadeusz> zalogowalem sie i zaczela sie moja przygoda w NAJBARDZIEJ rozpisanym topicu:
TO TYLKO PROBA... <az 219 odpowiedzi... moze wiecej :P>... kiedy przyszla zmiana Forum zalogowalem sie znowu i tam spotkalem Miye, Finala i Sae<chyba... nie wiem.. napewno byl to FINAL-Kun :P> ... szybko stworzylismy pierwsze glupawe questy, do ktorych przylaczali sie <tylko na jedna odpowiec> inni... po pewnym czasie <od przylaczenia sie Zega> byly male roznice miedzy nami i... to jusz inna historia :P

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-11-2003, 15:32   

u mnie było inaczej...

No więc od 1 gimnazjum moja skromna osóbka dostala stałe łącze. Na wstępie właziło się na chat Harryego Pottera i uczyło obsługi internetu ;P (rok 2001)

A potem.. a potem koło stycznia (2002) kupiłam sobie Kawaii ^^'''''. Był wtedy czas mojej dsalszej manii DB i Slayersów na pozycji dorównującej Smocznym kulom. I co się stało? Ano w którymś tam artykuje KAwaiica Satsuś zauważyła jakieś znane obrazki i dowiedziała się, że "Magiczni Wojownicy" wcale MAgicznymi Wojownikami nie są. Mają za to o wiele bardziej twórczą nazwę, mianowicie "Slayers". Satsuś włączyła WP i wpisała "Slayers" w wyszukiwarce. po znalezieniu multumu mniej lub bardziej ciekawych stron dogrzebała się do tej właśnie (co trwało trochę ^^'').

Wtedy właśnie dowiedziała sie co to są fanfice, przeczytała wszystkie działąjące i postanowiła napisać własny ;P. I własnie wtedy dała sobie twórczy nick "Filia Ul Copt" i wtedy właśnie zajrzała na chat i poznałą trochę znanych wtedy osobistości. W między czasie poznałą siostrzyczkę Miyooś ^-^ i tak już trwa... Tylko nick zmieniła :>

Aaaaj... pamiętam jeszcze stare szaro-szare forum. Jeeeeej ^^

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 15:43   

Slayersami interesowałem się od kiedy trafiłem do pierwszej klasy gimnazjum. Zainteresował mnie artykół w Kawaii, niestety- akurat wtedy pierwsza emisja się skończyła. Czekałem, czekałem...

I w końcu pewnego dnia, siedziałem sobie przed, wtedy jeszcze, RTL7, czekając na emisję Dragon Balla (nie przepadam wprawdzie za tym anime, ale trzeba przyznać, że z braku laku miło się oglądało ;) ) i tu ZIUM! Zamiast lecących wcześniej Rycerzy Zodiaku (chyba, już nie pamiętam) poszli Slayersi. Ale była radocha. I od tego czasu oglądałem...

Całe prawie 2 lata interesowałem się Slayersami i ogólnie mangą- większość rzeczy wiedziałem z Kawaii i Action Maga z CDA- kącik mangi. Tam nieraz Wszechbiblia była reklamowana, ale netu nie miałem jeszcze... Więc nie było co marzyć.

Dopiero w maju tego roku założyłem neta. Od razu było szaleństwo, zwłaszcza przez pierwsze dni- przeglądałem wszystko co mnie interesuje, łącznie ze Slayersami i oczywiście WB. W końcu postanowiłem przyjrzeć się Forum... poczytałem... po jakimś czasie się przyłączyłem... I tak doszliśmy do dziś. ^^

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-11-2003, 16:04   

*ociera łezkę wzruszenia*
Zaczęło się tak, że Wszechbiblię odwiedzałam niemal (?) nałogowo, najpierw siedząc w kawiarence i zaczytując się fikami... Potem tatulek załatwił mi necik w domu (nie wiedział co robi, bidny...) i tym sposobem odkryłam czat, a na nim osobiście poznałam jedną z autorek fików (guess who ;>). Na forum odważyłam się wejść dopiero później, bo nie wiedziałam co to jest i czym to się je, ale potem zaczęłam je czytać z zainteresowaniem - wtedy jeszcze było to stare, na którym prawie wszyscy prowadzili akcję wklejania obrazków z pewnego testu na slayerkową postać ;> Potem już było nowe forum i musiałam się od nowa uczyć w nim orientować... Też na początku tylko czytywałam... Ale tak się jakoś zdarzyło, że zgadałam się z Saerie... Założyłyśmy WiP... I tak już zostało ^___^
*dobywa paczkę chusteczek i na dobre oddaje się wspominaniu*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 16:15   

Ja WB znalazłem równo chyba tydzień przed zalogowaniem się...
Bo jak forum zobaczyłem...to mi sie nawet spodobało..jako jedyne forum na jakich byłem...zakochałęm sie od pierwszego kliknięcia^^"""
Potem tydzień się zastanawiałem czy jak się zapiszę na WB Forum to czy wogule mam w tym jakiś sens czy nikt mnie nie weźmie za idiotę bo np się dobrze znacie i nie chcecie nikogo nowego...i czy wogule bym coś pisał...
Ale jak widać przełamałem się i dobrze...Bo mi sie tu BARDZO PODOBA!!!
resztę chyba znacie...więc nie będe pisał..
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 16:30   

Chlip,chlip...aż sie łezka w oku kręci kiedy czytam wasze posty <słychać donośnie smarknięcie w chusteczkę>

Ave-->Sam temat jest sensowny(dziwne,że coś co ja rozpoczełam,ma sens O_o) Mi raczej chodziło o styl pisania..ostatnio jakoś go nie czuje ^^'

btw. WSZCZECHBIBLIA FOREVER! n_n

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Hitomisia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: "Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną, do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych"
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2003, 17:09   

ja chyba całkiem normalnie^^'
byłam na stronie ->forum ->ahh rejestrujemy sie ^____^ i wszycho ;]
P.S. Noire śliczny avatarek

_________________
"Twe oczy jak piękne świece,
a w sercu źródło promienia.
...więc ja chciałbym Twoje serce ocalić od zapomnienia..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1441392
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group