FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  O wyższości PCtów nad Konsolami

Co jest lepsze:
PC
75%
 75%  [ 6 ]
Konsola
25%
 25%  [ 2 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Wersja do druku
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 12:09   

przeciez mowa byla o konwersjach z konol, analogicznie chodzilo o stare platformy, poniewarz nowy xbox wyszedl tydzien temu ... lol
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2005, 12:14   

Co to ma do rzeczy? podobno chciałeś abym pokazał gry w które można grać? co BIP żal ściska? nie rozumiem... tylko, że nie liczą się konwersje, które i tak teraz są popularne na pc, bo większość tytułów jest konwertowana z konsol na pc. A pieniacze tacy jak ty, gadają bzdury jakoby te gierki były najpierw na pc a później konwerty na konsole. (np. Prince i SC)

Chodzi o exclusivy które pecet nigdy nie dostanie, np. seria Burnout, bo jaki sprzęt pociągnąłby taką prędkość nie tracąc klatek?

zresztą podrzuciłeś jeden screen, troche mało jak na pokazanie "mocy" kompa. A sam teraz powiedz czy twój komp jest to w stanie pociągnąć? lol jeśli powiesz, że tak.
Na konsoli odpalam i gram, nie łudząc się czy jakiś detal nie wpłynie za rozrywke...
Powrót do góry
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 13:16   

KoBik napisał/a:
np. Prince i SC)

chlopcze ww.ubi.com masz tam jak wol napisane ze sc jest tytulem z pc, a pop ze powstala rownoczesnie na 4 platformy .....
KoBik napisał/a:
Chodzi o exclusivy które pecet nigdy nie dostanie, np. seria Burnout, bo jaki sprzęt pociągnąłby taką prędkość nie tracąc klatek?

moj, mojego barchola, i kazdy nowszy ... stary serwer rezobacka to 2x 3,6ghz, 4 giga ram, i 2x gf7800 .... odpalil by te wszytkei tytuly na raz bez spowolnienia ....
http://www.3dgamers.com/screenshots/games/ageofempires3/
w cholere screenow :]

KoBik napisał/a:
tylko, że nie liczą się konwersje, które i tak teraz są popularne na pc, bo większość tytułów jest konwertowana z konsol na pc.

zasadniczo tytuly z konsol na pc nie sa popularne,a z duzo to tez ich nie ma, tera sie robi od razu na pare platform...
a ty co od razu z tymi pieniaczami, nie umeis znormalnie rozmawiac bez najezdzania na kogos ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2005, 13:36   

no dobra slocik, więc pogadajmy, wiesz co ci powiem, z lekka to już bezsensu. Osobiście chciałbym żebyś zajrzał w moje progi a ja zaserwowałbym Ci moje gierki i na spokojnie zagralibśymy we wszystko co mam.

Ja zrobiłbym to samo u Ciebie, chciałbym np zobaczyć na full detalach Half Life 2 i skonfrontować Twój podany screen z rzeczywistością.

Ano nie są popularne konwerty z konsol bo to inna liga jest. Pecetowcy jarają się rtsami które w ogóle mnie nie rajcują a także fpp, niektóre są godne polecenia, ale taki Far Cry mi nie podszedł, czy też Doom 3. Z chęcią zagrałbym w Half Life 2 ale na najlepszych parametrach, inaczej gra traci sens.

Splinter Cell był tworzony od podstaw na iXa, amen.
Powrót do góry
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 14:50   

przelecilem przez oficjalna strone ubisotu i natrafilem na :
"The game is being developed mainly for PC users. Then some of the elements will be ported on to the console versions."
I takze na to ze gra byla robiona przez rozne oddzialy ubi, ale glownie przez Ubisoft Shanghai, wiec powstawal na obie platformy, z czego wersja pc zostala zakonczona jako pierwsza. Z czego Naglosianai byla wersje na xboxa w celach marketingowych :]
3/23/2003- wersja konsolowa
2/18/2003- wersja pc
:P
www.ubi.com, wszytko tam pisze :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2005, 16:27   

KoBiK - screeny z tech dem sobie możesz darować (mówię np. o MGS 4, czy Oblivionie).
Nikt nie powiedział, że będą wyglądały tak jak tam :}

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 16:53   

hehe oblivion tak wyglada, mailem jzu okazje ogladac dzialajaca wersje gry. Pozatm na www.fileplanet.com mozna znalesc film z samej gry. Tak samo z mgs4, to nie bylo tech demo, Wybrancy mogli ogladac silnik gry w akcji na zywo, oczywiscie po necie krazy wykradziona wersja tej demonstracji :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2005, 16:57   

Keii zastanów się zanim napiszesz coś o czym nie wiesz. Ja i slocik piszemy "dokładnie" że nie są to tech dema. Oblivion już od dawna był pokazany jako gameplay, a MGS 4 jako realtimowa grafika. Także nie ośmieszaj się...
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2005, 23:43   

Slocik wiesz co do twoich swcernów to wiesz tak gra wyglada i chodzi jedynie na spreczie na którym sama karta i Ram kosztuje wiecej niż konsola. I tyle na ten temt . Tak konsole wypadaj słabiej i mja nierozbudowalna arhitekture ale sa tansze i autorzy bardziej sie przykładaja w nich do robienia gier by wydoliły na ograniczonych parametrach niż na Piecach na których wola napedzac koniunkture twórcom Hardwaru weź wymagania Gothica 3 mój radeon pro 9600XT bedzie zasłaby , ramu bede musiał dokupić a procek 2,3 ghz tez bedzie ciut przy słąby bo potrzeba conajmniej 2,7 a X ma parokrotnie słabsze parametry od mojego sprzetu a gry wygladaj na nim nieiwle słabiej . Hmm jednak dla mnie do grani jest konsola. A piec do innych zeczy.
Powrót do góry
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 00:22   

no coz, za przyjemnosci sie placi. Co do twojego proca to wystarczy na gotica, patrzac nad screeny to ponad duze textury i ladny mapping to tam nic az tak wymagajacego ne widac :] ja barzdiej bym sie martwil karta z obslaga dx9c i 1 gb ram + :P
w gry nie gram, od czasu do czasu pykamw co wieksze hity o ktorych sie trabi na prawo i lewo, ale ze interesuje sie sprzetem bo musze to przy okazji zagladam co wychodzi i co jest zapowiedziane z gier :] Dla mnei najwieksza wada konsoli jest to ze wszytko w niej jest ograniczone, dlaczego nei ma opcji graficznych, dzwiekowych ? albo "konsoli" do ingerencji w kod gry ? Np w nowym xie na starych tv nic nie widac bo ciemny ekran jest, nic z tym nie zrobisz :|
Jedynie dev-kity moga sluzyc jako zwyczajne pc, ale i tak nie ma sie do nich dostepu.
Np ps3 ma miec proca 4,6ghz, przeciez taka moc mozna do tylu rzeczy wykozystac :/ az sie nie chce uwierzyc ze nie bedzie sie jej dalo calkowicie wykorzystac. A jedyne na co ma pozwalac to na zazadzanie multimediami, filmami, i obsluge internetu na raz.
I nikt nawet nei wspomnail o cenac gier na konsole ktore sa 2, 3 x wyzsze, z racje tego ze 15% czy iles tam z kazdej idzie do samego producenta konsoli.
Na konsole wiecej gier wychodzi, bo lawteij na nich sei zarabia, a zrobeinei gry jest tansze. So dostepne tylko na nei naprawde dobre serie, i z nich wywodzi sie jedna z moich ulubionych gier, mgs.
Ale po prostu jak dla mnie konsole sie nei sprawdzaja, po pierwsze z tego wzgledu ze na konsoli nei odpale maya, zbrusha lub innych progsow graf, i nie pogram w porzadne fpsy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-12-2005, 08:07   

Sorry slocik ale piszesz jak poparzony.
Za przyjemność się płaci? jak dla mnie pecetowcy są robieni w balona, przez przeszło rok czasu odkąd mam kompa zmieniło się tyle rzeczy, że aż strach pomyśleć. Samo odpalenie Splintera na moim kompie było pomyłką, a słabeusza w tym temacie nie mam. Zagrałem na iXie który jest 3 razy słabszy od mojego kompa i o dziwo, wszystko pięknie hula, bez zadyszki.

Wada konsoli bo nie można jej rozbudowac? a po cholere? konsola jest do grania choć i to powoli staje się drugim planem. Człowieku ja bym Ci pokazał na HDTV gierke która obsługuje rodziałke w tym zakresie i mógłbyś spokojnie schować wszystkie swoje monitory razem wzięte.
Na co mam grzebać w ustawieniach dźwiękowych jak wystarczy spokojnie dolby digital 5.1 i mam kino w domu z cyfrowym dźwiękiem. O_o

ingerencja w kod gry - sorki ale znów siedzisz mało w temacie. W obecncyh czasach aby tego dokonać wystarczy podpiąć konsole do kompa, ewentualnie zrzucić zawartość płytki na hd, poszukać na necie odpowiednich plików i takie PES (dodam, że "najlepsza" piłka na świecie) odmienić ją do nierozpoznania. Począwszy od dźwięku po graficzne bajery. Wystarczy chcieć... tak można bawić się praktycznie w każdą grę, tylko po co?

Gry są drogie? nie żartuj, takie są ceny wszędzie. A, że polska to syf to już inna sprawa. Allegro i giełdy w których wymieniasz lub kupujesz gry są dobrą alternatywą, ewentualnie trzeba znać dobrych kumpli :)
Na konsolach są dostępne tylko znane serie - może i prawda ale jakże znane :] nie jednemu zatyka w klacie na sam widok takich perełek jak Forza Motorsport, MGS3, FF10, Burnout (seria), ICO, Devil May Cry, Ninja Gaiden, Rally Sport Chalenge 2, nawet taki Doom3 który zatkał kulki mojego kumpla Pecetowca, uznając, że po lekkim cięciu paru rzeczy, wygląda to i rusza się o wiele lepiej niźli jego dopasiony komp.

Zresztą po primo, ja na konsolach mam zawsze zero wysiłku, odpalenie gry bez zobowiązań (instalki:/), fotel, wielki TV, i oczywiście GRY. Mogę się wykłócać gdzie grafika lepsza, bo swoje wiem, ale dla mnie ten detal jest drugoplanowy, bo liczy się miód lejący prosto z płytki. W dodatku dopracowany w każdym aspekcie.
Grafika slocik to nie wszystko, możesz wychwalać tą "twoją" grafike ale dla mnie liczy się klimat gry, KLIMAT, później przychodzi pytanie czy wszystko jest na swoim miejscu. Stąd kocham serie Prince of Persia bo ma wyjątkowy baśniowy konsolowy klimat, którego nie uświadczyłem na kompie. Amen.
Powrót do góry
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 11:53   

powiedz szczeze, nei masz zielonego pojecia o czym ja mowie ? Nie znasz sie ani na programownaiu, ani na sprzecie, ani na grafice komputerowej ? Mody a dostep do silnika gry to 2 rozne rzeczy ...
KoBik napisał/a:

Gry są drogie? nie żartuj, takie są ceny wszędzie.

zara mwoisz ze sprzet komputerowy jest drogi a gry po 300zl sa tanie ? i w dodatku kawalek puzneij mi racje przyznajesz
KoBik napisał/a:
A, że polska to syf to już inna sprawa.

stary przeczytaj jeszcze raz mojego posta ( jesli go w ogole przeczytales calego ), ja calkiem o czym innym pisalem niz na co ty odpowiadasz ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-12-2005, 12:50   

to nie potrafisz czytać, tyle.

Dla mnie liczy się grywalność, a nie pieprzenie co ma lepszą grafike.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-12-2005, 16:37   

Kobik napisał/a:
Za przyjemność się płaci? jak dla mnie pecetowcy są robieni w balona, przez przeszło rok czasu odkąd mam kompa zmieniło się tyle rzeczy, że aż strach pomyśleć.

O, to za przyjemności się już nie płaci?
Widzę, że nie podoba Ci się też fakt postępu technicznego. Cóż... Świat bez niego na pewno byłby ciekawy.
Kobik napisał/a:
Wada konsoli bo nie można jej rozbudowac? a po cholere?

Żeby nie trzeba było kupować nowej. Tak, wiem, że to tańsze niż rozbudowywanie komputera, ale mimo wszystko na konsolę zazwyczaj jednorazowy wydatek jest większy.
Kobik napisał/a:
Człowieku ja bym Ci pokazał na HDTV gierke która obsługuje rodziałke w tym zakresie i mógłbyś spokojnie schować wszystkie swoje monitory razem wzięte.
Na co mam grzebać w ustawieniach dźwiękowych jak wystarczy spokojnie dolby digital 5.1 i mam kino w domu z cyfrowym dźwiękiem. O_o

OMG. A co za problem podłączyć komputer do telewizora? Też mam 5.1, tyle, że przy komputerze. I przewagi konsol w tym jakoś nie widzę.
kobik napisał/a:
Gry są drogie? nie żartuj, takie są ceny wszędzie. A, że polska to syf to już inna sprawa.

Co nie zmienia faktu, że na Polską kieszeń gry na konsole są drogie. I to jest fakt. Nie obchodzi mnie jak jest w Stanach, rozmawiamy o naszym państwie raczej. Bo dla nich np. rozbudowywanie komputera też nie jest drogie, więc w tym momencie Twój argument o nowinkach technicznych pada.
kobik napisał/a:
nie jednemu zatyka w klacie na sam widok takich perełek jak Forza Motorsport, MGS3, FF10, Burnout (seria), ICO, Devil May Cry, Ninja Gaiden, Rally Sport Chalenge 2, nawet taki Doom3

Hm... Z tych gier grałem w.... MGS3, FFX, Burnouty, DMC, NG. I szczerze mówiąc jedynie Burnout grywalnością wbił mnie w fotel (aczkolwiek DMC też jest fajny - inna sprawa, że cholernie krótki).
kobik napisał/a:
liczy się miód lejący prosto z płytki

Na PC też jest od groma dobrych gier. Np. BG, ID, NWN, Gothic, WoW, Eq etc. etc. Nie mówiąc już o strategiach i fpp.
kobik napisał/a:
Grafika slocik to nie wszystko, możesz wychwalać tą "twoją" grafike ale dla mnie liczy się klimat gry, KLIMAT, później przychodzi pytanie czy wszystko jest na swoim miejscu.

Więc po co były te wszystkie poprzednie argumenty?
kobik napisał/a:
Stąd kocham serie Prince of Persia bo ma wyjątkowy baśniowy konsolowy klimat, którego nie uświadczyłem na kompie. Amen.

O RLY?
Mi się wydaje, czy PoP (pomijam fakt, że pierwszy PoP nie wyszedł na konsole chbya ;} ukazał się równocześnie na konsolę i PC? (nie w formie konwersji, ale równorzędnie)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 17:52   

KoBik napisał/a:
to nie potrafisz czytać, tyle.


przeciez to ja to napisalem w poprzednim poscie ... i odpowiadasz mi moimi slowami ? kazda twoja kolejna wypowiedz nei wiaze sie z tym co napisalem ja tylko caly czas powtarzasz to samo tylko w inny sposob :|
zaczynam watpic czy masz choc 15 lat ...
Dobra koneic tematu, bo ty caly czas sam do siebei piszesz ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group