FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  O wyższości PCtów nad Konsolami

Co jest lepsze:
PC
75%
 75%  [ 6 ]
Konsola
25%
 25%  [ 2 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Wersja do druku
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-12-2005, 21:26   

Keii napisał/a:
O, to za przyjemności się już nie płaci?
Widzę, że nie podoba Ci się też fakt postępu technicznego. Cóż... Świat bez niego na pewno byłby ciekawy.

fajny mi postęp, zagrać w Half Life 2 na full detalach to trzeba jednak mieć troche siana w kieszeni, tylko po co? skoro na iXie gra wygląda ciut gorzej a sprzęt jak na rynek konsolowy to jest "starością" techniczną, a radzi sobie znakomicie, więc bezsensu jest ładowanie kasy w kompa.


Keii napisał/a:
Żeby nie trzeba było kupować nowej. Tak, wiem, że to tańsze niż rozbudowywanie komputera, ale mimo wszystko na konsolę zazwyczaj jednorazowy wydatek jest większy.

taka sama gadka jak z mojej strony, sorki ale za nową konsolę nie płacisz 3000tys. a tyle są warte najmocniejsze karty grafiki.


Keii napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że na Polską kieszeń gry na konsole są drogie. I to jest fakt. Nie obchodzi mnie jak jest w Stanach, rozmawiamy o naszym państwie raczej. Bo dla nich np. rozbudowywanie komputera też nie jest drogie, więc w tym momencie Twój argument o nowinkach technicznych pada.

tiaa a rozbudowywanie kompa co rok jest tańsze niźli zakup konsoli która wychodzi co 5, 4 lat? taki nowiutki xbox360 jest w cenie 1400zł co raczej nie jest wygórowaną
ceną.

Keii napisał/a:
Hm... Z tych gier grałem w.... MGS3, FFX, Burnouty, DMC, NG. I szczerze mówiąc jedynie Burnout grywalnością wbił mnie w fotel (aczkolwiek DMC też jest fajny - inna sprawa, że cholernie krótki).

czyli gusta konsolowców są inne niż pecetowców. "DMC też jest fajny" tak może napisać tylko dziecko w przedszkolu :/


Keii napisał/a:
Mi się wydaje, czy PoP (pomijam fakt, że pierwszy PoP nie wyszedł na konsole chbya ;} ukazał się równocześnie na konsolę i PC? (nie w formie konwersji, ale równorzędnie)

Masz na myśli Prince of Persia The Sands Of Time? bo jakoś nie poprawnie piszesz tytuł w całości. O dziwo The Sands of Time ukazał sie pierwszy na konsolach, tylko co to ma do rzeczy, skoro i tak ubustwiam KONSOLE?


slocik napisał/a:
przeciez to ja to napisalem w poprzednim poscie ... i odpowiadasz mi moimi slowami ? kazda twoja kolejna wypowiedz nei wiaze sie z tym co napisalem ja tylko caly czas powtarzasz to samo tylko w inny sposob :|
zaczynam watpic czy masz choc 15 lat ...
Dobra koneic tematu, bo ty caly czas sam do siebei piszesz ...


huh nie znasz człowieka a już oceniasz po wieku. Nieźle. Dodam do twojej wiadomości, że mam 20 lat także spokojna twoja. Sam nie piszesz nic sensownego więc czemu mam wymyślać nie stworzone ideologie do twoich pustych postów?
Przejdź na dół
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-12-2005, 21:54   

Czy do niektórych nie dociera, że to forum to nie Onet? KoBik dostaje Ostrzeżenie o jakie prosił się od dłuższego czasu. On i Slocik proszeni są o zwracanie się do siebie nawzajem jak i do reszty użytkowników z szacunkiem, jak i o staranne pisanie. Czytanie waszych postów to horror.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-12-2005, 21:57   

tiaa nie ma jak zbesztanie konsolowca...

[EDIT=Ysengrinn]Konsolowiec chce może drugiego osta? Decyzje Moderacji nie podlegają dyskusji.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-12-2005, 22:11   

KoBik napisał/a:
tiaa nie ma jak zbesztanie konsolowca...


Platforma, z jakiej korzystasz nie ma nic do rzeczy... Raczej twój styl pisania i używane słownictwo.

Swoją drogą sprawa jest badana. Nie mniej jednak prosze jej nie komentować, by nie pogarszać sprawy.

Ysen daj sobie jednak spokój też.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group