FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Nowe dzieło Blizzard!!!
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-08-2006, 22:44   

Taki się wielki huk robi wokół tego tytułu, a prawdopodobnie co to bedzie dowiemy się za jakiś rok i kolejny rok poczekamy na premierę i to przy optymistycznych założeniach...

Co by to nie było wierzę że Blizzard zrobi swoje ;p Jak angażują w to team od diablo to pewnie będzie jakiś prosty RPG. Jak zrobią MMO to znowu pewnie zniknę z powierzchni ziemii na parę miesięcy ;p

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2006, 13:59   

A ja tam nie wierzę w to póki Blizzard nie ogłosi. Na starcraft 2 też był szum, że oo robią, oo bęzie niedługo. I co?
I okazało się, że to ściema, a wszystkie screeny, były z nieoficjalnego dodatku do jakiejśtam strategii 3d... i to do tego z porzuconego projektu dodatku xD
Pozatym na sequela Diablo II bym już nie liczył, bo wszyscy bracia zniszczeni, a ich kamienie dusz szlag trafił, zostaje nam tylko cieszyć się tym co było, bo jakoś jestem dziwnie spokojny, że blizzard, aż tak naciąganej fabuły nie zrobi i nie okarze się, że znów źle zabiliśmy diablo i znowu wchłonął któregoś z bohaterów...

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 16:40   

Zegis Black Priest napisał/a:
Pozatym na sequela Diablo II bym już nie liczył, bo wszyscy bracia zniszczeni, a ich kamienie dusz szlag trafił, zostaje nam tylko cieszyć się tym co było, bo jakoś jestem dziwnie spokojny, że blizzard, aż tak naciąganej fabuły nie zrobi i nie okarze się, że znów źle zabiliśmy diablo i znowu wchłonął któregoś z bohaterów...


No to jasne. Zastanawiam się natomiast nad tym, jak można by, i czy w ogóle byłby sens, zrobić prequel. Ja wiem - powstrzymać narodziny diablo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2006, 20:18   

Prequel nie powinien uniemożliwiać dojścia do wydarzeń z części 1 i 2 więc raczej mało prawdopodobne. Bo kolejnemu Diablo potrzebny jest rozmach, a jakoś nie jestem go sobie w stanie wyobrazić przy bezpośrednim prequelu. Może jakiś inny świat? Może okaże się, że zniszczenie Kamienia Świata przyciągnęło do tego świata coś jeszcze, tudzież uczyniło go słabszym??

Znając Blizzard to będziemy pewnie otrzymywali starannie dawkowane informacje po kolei i powolutku, a zaczną je pewnie wstrzykiwać do sieci na jakiśrok-dwa-trzy przed przemierą :P

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2006, 20:32   

Zniszczenie kamieni dusz nie jest przeszkodą dla dalszej kontynuacji. Wedłóg Fluffu do I części trójca uwięziona była w naszym świecie dlatego, że została wygnana z piekła przez sojusz słabszych demonów.

W Diablo III zapewne po prostu dobierzemy się do ogonów owym słabszym bytom.

Acha... Szefostwo Blizzard ożekło, że pracuje nad aż 3 tytułami. Tytuły te mają zostać podane do publicznej wiadomości na początku roku 2007.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-09-2006, 22:08   

Z bytów ze świata Diablo pozostały dwa - Asmodeus i Belial.
Na starcie była 7 wcieleń zła, z ktorych 5 - Duriel, Anadariel, Diablo, Baal i Mephisto juz wykończyliśmy.
Bardziej mnie niepokoi fakt, że zniszczenie kamienia świata chyba miało wygnać magię ze świata Sanktuarium - w Diablo 3 pewnie zostaną nam tylko fizyczni i łucznicy...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2006, 00:48   

Kapłani? Druidzi, szamani? Zmiennokształtni? Alchemia? Runy? <głęboki wdech> Psionika? >]
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-09-2006, 12:53   

Powtarzam, cała magia. Wszystko co wymieniłeś, poza psioniką, w Diablo 2 odchodzi pod magię :P
A psioniki nie było i nie przypuszczam, aby miała się pojawić :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2006, 13:39   

"Kamien świata został zniszczony a Archanioł Tyrael pogrzebany pod jego szczątkami. Cho działał w dobrzej wierze jego samowola sprowiadziła na ziemię niebezpieczeństwo większe niż kiedykolwiek wcześniej. Potene magiczne więzy trzymające na uwięzi <<Wstawic>> opadły. Jest słaby ale odkrył sposób an odzyskanie dawnej mocy. Okruchy Kamienia Śwaiat ktore rozsypały się poziemi jak snieg..."
I tak dalej. wszystko sie da jak sie chce. co prawda tu mi wyszło Shikon no Tama i zły Naraku ale coś podobnego moze przejsc. Potęzne artefakty ktore jeszcze zachowały okruchy magii i takie tam. Mozna z tego zrobi cześc bardziej magiczną niż poprzednie.

Mam wielką ochotę na Dibalo II. A Asmodheus jest jednym z moich ulubionych demonów ewer. Bedę śię świetnie bawiła mordując go jak coś.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2006, 14:18   

Blizzard to nie Turbine (goście od Lord of the Rings Online, gdzie nie będzie klas czarujących rzekomo, bo "do świata nie pasuje") i na pewno by wymyślił coś, żeby Magowie etc. znaleźli się w Diablo III. Wystarczy spojrzeć jak nagiął historię w WoWie, żeby dać Hordzie możliwość wyboru Paladyna, a Zrzeszonym Szamana :}

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2006, 16:07   

Keii napisał/a:
Blizzard to nie Turbine (goście od Lord of the Rings Online, gdzie nie będzie klas czarujących rzekomo, bo "do świata nie pasuje") i na pewno by wymyślił coś, żeby Magowie etc. znaleźli się w Diablo III. Wystarczy spojrzeć jak nagiął historię w WoWie, żeby dać Hordzie możliwość wyboru Paladyna, a Zrzeszonym Szamana :}


Tyle, że jak "zrzeszony" szaman, czy palladyn hordy jeszcze przeszedł bez powarzniejszego naginania (swoją drogą z wowem mam tyle kontaktu co oficjalna strona i przy liście klas nie pisze by paladyn czy szaman byli dostępni dla klas obydwu stron konfliktu ^^) to wprowadzenie magii, gdzieś gdzie miało jej nie być, bo "czegoś zabrakło" jest już przykładem strasnej niekonsekwencji...

Tyle, że mnie martwi, że skoro kamien świata został zniszczony i "magi none", to wprowadzenie wielu "typowych dla Diablo" demonów będzie niemożliwe. Bo... magii niet, więc skąd np. szkielety właśnie magią ożywione? To powinno działać w dwie strony co skolei spowodowałoby, iż i tak trochę monotonni przeciwnicy zostaliby jeszcze bardziej przetrzebieni.

A wywalenie klas castujących, przeciwników castujących i w sumie artefaktów, nie rokowałoby dobrze (chociaż trzeba przyznać, że byłoby oryginalne ^^)

Swoją drogą - Daer, skąd masz informacje, że w świecie Diablo alchemia podchodzi pod magię? Bo w Diablo grałem dawno, ale nie przypominam sobie, by którykolwiek npc coś takiego wspominał... na stronce oficjalnej jak swego czasu gościłem też nie pamiętam by były takie informacje... chociaż może mnie pamięć zawodzić ^^

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2006, 17:45   

Alchemia raczej nie podpada pod magie. W końcu poty kupowało się nie w sklepie z magią, lecz właśnie u..kleryka? Nie pamietam już dokładnie.

Anyway...a jeśli, o zgrozo, zrobią steampunk??
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-09-2006, 18:24   

Cytat:
Wystarczy spojrzeć jak nagiął historię w WoWie, żeby dać Hordzie możliwość wyboru Paladyna, a Zrzeszonym Szamana :}


Jedyne nagięcie historii to rasa Eredar-Draenei, o której dawniej mówili, że spaczyła Sargerasa, a teraz okazuje się, że to Sargeras spaczył ich. Bo Krwawe Elfy jak najbardziej powinny mieć do przymierza uraz i czuć pociąg do pozostałych niekochanych i wypędzonych z Hordy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-09-2006, 20:16   

Nagięte jest zato, w jaki sposób krwawe elfy uzyskały dostęp do paladyństwa ;P
A co do alchemii i magii - nie pamiętam, a szukać się nie chce, więc zacytuję w stopniu mocno przybliżonym - "po wypiciu napoju mana przenika przez ciało, natychmiast łącząc złamane kości i gojąc rany" (czy jakoś tak ^^') - cytat z instrukcji do Diablo I, opis napojów leczących.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2008, 18:49   

W ten weekend Activision Blizzard zapowiedzieć ma nową grę. Tytuł nowego dzieła pozostaje nieznany. Jako, że konferencja prasowa ma zostać zwołana dokładnie w rocznicę publikacji Diablo II media spekulują, że nową grą będzie właśnie Diablo III.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group