FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  MMORPG
Wersja do druku
d3mox
Gość
PostWysłany: 03-12-2006, 15:47   

Ludzie... DRT(KDR) jest najlepsze. Ja sobie gram narazie na AppleJuiceRO exp 6/6/6... Ostatnio qmpel mi powiedział, że jest jakaś fajna gierka Trickster Online. lol?
Przejdź na dół
SenSeiji Płeć:Mężczyzna
Wild Soul


Dołączył: 03 Gru 2006
Skąd: Rum-un-ia ^^
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2006, 00:33   

Na swoim koncie mam już mnustwo mmo ale pamiętam tylko te które wydaly mi się najfajniejsze, są to mianowicie: Ragnarok Online, Lineage 2, Guild Wars i Silkroad. Grałęm jeszcze z jakies 10 innych onlinówek ale nie pamiętam juz tytułów (sorrka ^^"). jaki rate wybieram hmm... to róznie grałęm już na tylu że nie robi mi to róznicy, ważniejsze jest raczej to by sie świetnie przy tym bawić i zdobywać nowe znajomości i przyjaźnie. Aktualnie gram w RO na XileRO jest to high rate (pewnie mnie przez to niektórzy potepia hihihi), mam tutaj sporo przyjaciuł i temu go lubie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5487885
The_Havoc_Rider Płeć:Mężczyzna
onward we rock.


Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: b-stok
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 14:41   

ja najwiecej czasu zmarnowałem na tibie (max 85 paladin).

taaak gierka miała to coś (pvp wymagało dobrego opanowania myszki niczym z fps'ow)

niestety z kolejnymi update'ami to utraciła. niestety.

jednak najlepszy jest world of warcraft (aaah ten klimat)... miałem okazje pograć na guest pass'ie 10 dniowym. gra tak mnie zmobilizowała, że byłem wstanie siedziec przed kompem po 20h.

probowałem troche darmowych serwerów do L2c4 i wow'a jednak to już nie to samo.. brak questow (niewiem może nie było questów tylko dla low lvl).

Narazie jakie kolwiek mmo sobie odpuszczam z braku pieniędzy i czasu... planuję jednak troche przytulić się do polskiego muda - arkadii podczas najbliższej 'przerwy w nauce'

_________________
nie, nie kocham wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2007, 23:38   

Póki co gram tylko w jednego mmorpg-ka, a jest nim mianowicie Final Fantasy XI ^^
Rasa: Elvaan
Nick: Galakar
Joby: thf 75, nin 50, war 37, brd 37 (ongoing), whm 31 (ongoing)
Serwer: Fairy
Jakby kogoś interesowało to mogę wrzucić screeny :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 01:08   

Szczerze mówiąc WoW mnie rozczarował oczekiwałem czegoś ciekawszego, grafika nic takiego, system średnio ciekawy, strasznie żmudny(ale tak jest zazwyczaj w MMORPG), a ponadto strasznie dużo się chodzi, strasznie podobno do Knight online, a ogólnie czekam na GW2, i mythos(robiony przez twórców diablo). A tak ogólnie to mmorpg/rpg nie mają już takiego klimatu jak stare dobre rpg-i pokroju BG 1,2 Diablo 1,2, i pare innych, mam nadzieje że witcher będzie miał fajną fabułę. Bo ogólnie brak dobrego pomysłu ostatnimi czasy, choć muszę przetestować jakiś nowy FF, a chciałbym zagrać w Online tylko że ciężko dostać tą grę i nie wiem jak z serverem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 07:02   

Azariel jeśli masz jakieś pytania odnośnie FFXI to chętnie odpowiem, ale uprzedzam, że nie ma darmowych serwerów :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2007, 10:10   

Azariel napisał/a:
strasznie żmudny(ale tak jest zazwyczaj w MMORPG)

Nie chciałbym straszyć, ale WoW ma najmniej żmudną rozgrywkę ze wszystkich MMORPGów ;)
Azariel napisał/a:
A tak ogólnie to mmorpg/rpg nie mają już takiego klimatu jak stare dobre rpg-i pokroju BG 1,2 Diablo 1,2, i pare innych

MMO mają klimat zupełnie inny - chodzi o interakcję z graczami ^^"
Trudno naprawdę zrobić coś z fabułą (która buduje klimat), będące rozgrywką dla setek/tysięcy/milionów graczy. Jedynym MMO, w którym fabuła jest bardziej rozbudowana, to FFXI, ale tam znowuż jest to raczej fabuła jak w grze Final Fantasy (aczkolwiek również nie od początku, quest line z dodatku Chains of Promathia ma bardzo dobrą fabułę), a nie BG/D/D2.
Za klimatyczne MMO może być uznana Ultima Online. Strasznie staroszkolna, nie ma systemu leveli (są skille, które można rozwijać). Gra ma już dobre 10 lat, a teraz szykują jej kurację odmładzającą - zmianę grafiki na lepszą (poprzednia jest w dzisiejszych czasach naprawdę tragiczna - mówi to człowiek, który wychował się na grach pod DOSa ;). Tutaj strona wersji odnowionej, ze screenami etc. Samo UO można kupić w Ultimie/sklepie gram.pl za niecałe 80 zł ze wszystkimi dodatkami.

Jeśli z kolei miałbyś pytanie odnośnie któregokolwiek z tych MMORPGów, postaram się odpowiedzieć ^^

Edit:
A, jeśli zaś o FF XI chodzi, to polecam wejść tu. Można zapytać zarówno o miejsce, gdzie aktualnie jest dostępna gra (ktoś pewnie pomoże ;) oraz dostać WorldPass, by móc grać z innymi Polakami na serwerze Ramuh (gdzie jest ich najwięcej).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 19:17   

Cytat:
Edit:
A, jeśli zaś o FF XI chodzi, to polecam wejść tu. Można zapytać zarówno o miejsce, gdzie aktualnie jest dostępna gra (ktoś pewnie pomoże ;) oraz dostać WorldPass, by móc grać z innymi Polakami na serwerze Ramuh (gdzie jest ich najwięcej

Przeżywać ciągłe kłótnie, etc. i mieć Loth na serwerze :P Keii czy my się przypadkiem nie znamy z tego forum? :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2007, 19:33   

E tam kłótnie, na LSie to nie wygląda tak strasznie jak na forum (a przynajmniej nie wyglądało, kiedy grałem tam przez parę miesięcy ;)
Jakiego nicka tam masz? Mój to Keii ;>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 19:38   

Na forum mam Erelen :) Na Ramuhu mam Kotkę ale loguję się rzadko, więc wątpię abyś mnie kiedykolwiek spotkał :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2007, 00:44   

A właśnie, chciałbym się dowiedzieć co nie co o FF online, jak klimat się trzyma, i grywalność, żaden MMORPG mnie bardziej nie interesuje, nie licząc GW2, ale to za rok dwa.(GW wg mnie bardzo udany tytuł nie porównuję z WOW-em, całkiem inny świat). I zgóry dzięki za zainteresowanie. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-03-2007, 01:40   

Tutaj niezła recenzja.

Parę słów ode mnie:
FFXI jest bardzo specyficzne. Grafika ma już swoje lata, ale nie jest tragicznie, muzyka całkiem przyjemna. Do sterowania trzeba się przyzwyczaić - jest bardzo "konsolowe" (najlepiej grać padem i pisać na klawiaturze). A rozgrywka... Gra jest bardzo nastawiona na party, dlatego też, zależnie od klasy, którą się gra, na zaproszenie, lub pojawienie się w okolicy chętnych do przyłączenia się na odpowiednim levelu, może zająć od paru minut, do... paru tygodni. Ogólnie takie nastawienie na wspólną rozgrywkę to zarówno zaleta (jeśli ma się dobre party, przyjemność czerpana z gry jest ogromna), jak i wada - wielogodzinne czekanie na drużynę może skutecznie zniechęcić.
Bardzo dobrze wspominam FFXI, może dlatego, że był to mój pierwszy "poważny" mmorpg, po RO/darmówkach/koreańskich betach. Najlepiej jednak zaczynać grę z grupą znajomych - jest raźniej i prościej. Ostrzegam jednak - XI wciąga straszliwie i bardzo trudno jest się od niej oderwać. Nie na darmo Square dało przy włączeniu gry ostrzeżenie, by nie zapominać o swojej rodzinie, przyjaciołach i obowiązkach ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2007, 09:10   

Moim zdaniem grafika jest dobra, może nawet bardzo dobra, nie grałem w WoW-a, ale ze screenów ta w FFXI wygląda dużo lepiej (szczególnie postacie), co do muzyki, to nie przypadła mi do gustu, zazwyczaj gram na wyłączonych dźwiękach i winampie w tle.
Prawdziwa rozgrywka zaczyna się dopiero wraz z nabiciem levelu 75 (maksymalnego w grze) i dopiero wtedy można zrozumieć co Keii miał na myśli mówiąc "o grze w grupie". By zabić niektóre potwory trzeba spokojnie powyżej 18 osób, a są takie (jak DL), które potrafią spokojnie zabić grupę 60 osób.
Ogólnie gra jest bardzo ciężka, nawet na niższych levelach, wystarczy że ktoś gra nie wystarczająco dobrze, i niezła party zmienia się w tragiczną o której tylko marzysz aby się skończyła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 01-04-2007, 10:06   

Ragnarok Online:
KDR:
Lilium - Knight 83+
Julliane - Dancer 80+

Dark KDR:
Nanasawa Rino - Assasin Cross 90+ na buildie Soul Breakera do tego Neko Mimi mode :D Wyglada slodko :D chlopak mowi, ze fujj ale sie nie przejmuje :D

Nie widac tego, ale w kolczyku jest Vitata card do skilla HEAL a w clipie Bloody Motylek ( nie mozna przerwac Castowania czaru. W moim przypadku, nie moga mi przerwac Soula ) Do tego Pupa card w zbroi i w eq mam pelerynke z ED ( nie mozna zestownowac albo zamrozic mnie na WoE. Ogolnie to nic takiego :D


LunarMoon - Stalker 87+ na buildie Bow Rouge
Lalumi - Sage 98 nie chce mi sie wbijac 99 na profa
Jeszcze jakas wizzka i Soul Linkerka... do tego jeszcze knightka, ale nie maja zadnych znacznych osiagniec ( wszystkie tylko 80+ )

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-04-2007, 11:55   

Osiągnięcia na high rate'owych (tak, x3 to też high rate w porównaniu do oficjalnego) to nie osiągnięcia :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group