FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Darmowe MMORPG
Wersja do druku
kamiiru Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2009, 19:16   

Morg napisał/a:
Shin Megami Tensei: Imagine Online, czyli kolejna gra z cyklu (chociaż ciężko to tak nazwać - kolejne części zazwyczaj nie należą do tego samego ciągu fabularnego) Shin Megami Tensei - tym razem w wersji MMO. Dalej jednak w fazie beta. Z tego co grałem jako Megaten prezentuje się całkiem nieźle - jak jako MMO - nie mam pojęcia. Rzecz jednak w mojej opinii warta uwagi.

Podlinkuję później - na razie ciągle jestem w pociągu...


Też na to trafiłem. Wg mnie znacznie lepsze od DOMO. Napisz mi na PW swój nick w grze jak chcesz xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6920005
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2009, 11:21   

Z tego co czytałem na poleconej stronie i tego co widziałem na screenach, to zdaje mi się że w Shin Megami Tensei: Imagine Online chodzi głównie o przebieranki, a nie o walkę i inne rzeczy typowe dla większości MMORPG.

Kamiiru, podzielisz się wrażeniami?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
kamiiru Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2009, 15:41   

Strasznie podoba mi się klimat cyberpunk w tej grze. Zrunowane Tokyo w 202x to jest to! No i to że możesz grać jakims stylem chcesz, albo mieczem, albo magią albo bronią palną. W dodatku walki są niezłe bo trzeba używać różnych skilli tak jak w płatnych RPG. Np. w takim DOMO głównie sie klika na przeciwnika i od czasu do czasu wali combo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6920005
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-01-2009, 17:20   

Przyznam, że strona jest fatalna. Webmajstra należałoby powiesić i obrzucić kamieniami po czym spalić na stosie (oczywiście nie dosłownie).

Mogę napisać coś a propos Megatena, jako serii gier - i trochę (niewiele) o tym jak to się ma do Imagine Online - bo niestety samo MMO zwiedziłem pobieżnie - lepiej będzie, jeśli Kamiiru coś więcej powie.

Klimat w Imagine Online jest - jak to w Megatenie - postapokaliptyczny. Oprócz tego jest parę innych typowych dla Megatena (nie gwarantuję, że tylko) motywów - np. alignment (Lawful - Neutral - Chaotic) od którego dość dużo zależy - głównie rozmowy z potworami, które można werbować (czyt. jeśli twój alignment to lawful, to gadanie z chaotycznym potworem możesz sobie odpuścić), czy ceny w niektórych sklepach.
Istnieją też fazy słońca (czy czego tam - nie pamiętam niestety nazwy tego fenomenu) - z tego co pamiętam, to ogólnie w Megatenie zasada była taka, że dużo efektów działa od nowiu do nowiu, plus w pełni potwory są bardziej agresywne.

Oprócz tego gra jest mocno mitologiczna - potwory niemal (czyt. pomijając wariacje Jacka Frosta, bo sam Jack Frost mitologiczny jest) zawsze pochodzą z jakiejś mitologii. Spotkamy tutaj więc Mishrę, Metatrona, Shivę, Orochiego, czy 9 Chórów Anielskich (konkretne przykłady podawane z innych Megatenów - tego jeszcze dogłębnie nie zbadałem, bo windows w międzyczasie mi z dysku zniknął [tak, posta zamieściłem z dużym opóźnieniem]). I tak, Megaten czerpie również z chrześcijaństwa (pamiętam, że w niektórych [?] częściach można było spotkać nawet archaniołów Rafała, Gabriela i Michała), więc jeśli komuś to przeszkadza, to nie jest to gra dla niego (cały czas mówię o Megatenie ogólnie - tą, konkretną grę miałem niestety okazję zbadać tylko pobieżnie). Dodam jeszcze, że nie zmienia to faktu, że nie jest to - jak to w 99% bywa - zabieg stosowany w celu zagłuszenia pseudomistyczną otoczką braków gry.

Jeśli któraś z rzeczy, które tu (bardzo pobieżnie) przedstawiłem nie ma zastosowania w Imagine Online, to niechaj Kamiiru mnie sprostuje. Mogę też zalinkować Bardzo Pobieżny Artykuł na Wikipedii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
DoMo fan
Gość
PostWysłany: 29-01-2009, 20:16   

Co do DoMo, ma inne zalety których Megaten nie ma.
sterowanie megatena to kwestia przyzwyczajenia, grafika nie jest zbyt wymagająca ale zarazem moze sie z czasem zdawać nudna chociaz to kwestia gustu i nie mozna się o to kłócić.
Dream of Mirror Online jest to coś w podobie do Ro 2 chociaż bardziej przypomina prawdziwe RO niż niby kontynuacja RO 2, gra jest dla osób lubiące te mangowe klimaty.
zapraszam na Polskie forum DoMo do dyskusji.
http://www.eversun.fora.pl
Znajduje się tam wiele ciekawych opisów jak i linków do przedstawienia grywalności tej gry.
Powrót do góry
Spaidi Płeć:Mężczyzna
Let's Go Soul~!?


Dołączył: 28 Sty 2009
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 16:14   

Ja dorzuce swoje 3 grosze, jestem maniakiem gier MMORPG.

Ragnarok Online - posiadamy polski prywatny serwer, wystarczy poszukac w necie :) linku dawac nie bede bo grono moderatorow pewnie sie pogniewa :P
Spedzilem wiele lat nad ta gra i powiem, ze ma klimat jakiego nie znajdzie sie nigdzie indziej.
Nawet z kumplami otworzylismy wlasny serwer i ladnie tetnil zyciem, lecz pozniej rozwiazalismy go z wlasnych przyczyn.
Polecam wszystkim fanom mangi i anime, wystarczy zobaczyc jak te postacie wygladaja i bedziecie wiedziec czemu :)

Maple Story - Bardzo przyjemna darmowa gra MMORPG, mimo tego, ze podchodzi pod platformowke, ma swoje piekno. Grafika i muzyka jest bajeczna. W kazdej grze darmowej jest takie cos jak "premium". tu rowniez, lecz odnosza sie tylko do wygladu postaci i petow. Mozna spokojnie grac bez kupywania nic za rl cash i byc na rowni z innymi.

Flyff - Czyli Fly For Fun, gra sie skupia w gruncie rzeczy na lataniu, calkiem ciekawie sie zapowiadala ale szybko mi sie znudzila xD Lecz mi sie wszystkie gry szybko nudza, nawet w WoWa pogralem tylko troche, bo mnie jakos nie pociagal xD.

To z tego co pamietam i w co "da sie grac". Niewypalow nie brakuje

_________________
I am not a Hero.
Hero always died.
I am a little legend.
Legend never die.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3381987
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2009, 15:17   

Maple Story jest ok do 20 ktoregoś levelu.
Później to nuda i nuda.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-05-2010, 19:04   

Może kogoś zainteresuje - już jutro premierę ma wersja anglojęzyczna Fantasy Earth Zero, MMORPG od (pierwotnie) Square-Enix. Główny nacisk o ile dobrze pamiętam położono tam na walki między graczami, ale lepiej tego nie cytujcie, bo ostatnio interesowałem się nim dawno temu, więc mogę źle pamiętać.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2010, 22:01   

Kupiłem dzis CD Actiona z Runes of magic, wcześniej grałem w Metina2, mam już jego dość, ludzie nie do zrozumienia, i ciagłe nudy, jutro zainstaluję i sprawdzę, co prawda jeszcze grałem w Perfeckt Worlda, i nie był taki zły, ale przesadzili że za globalne rozmowy na chacie są płatne jakimś Telestonem co można tylko za mikorpłatnosci kupić, w lost chaos też grałem ale tylko jedeń dzień bo strasznie lagowało zarówno w miastach i poza nimi, a tak ładnie się zapowiadało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-06-2010, 15:49   

LotRO będzie darmowe.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 04-06-2010, 20:17   

Cabal Online forever.
Gra anglojęzyczna, ale jak wiadomo, nasi kochani Polacy zrobili tam polską masówkę.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2010, 10:17   

Assarin napisał/a:
Poleciłbym Lineage II ale niestety jest płatna a prywatne serwery są nielegalne i są beznadziejne.


Ty żartujesz? :D Teraz privy na głowe biją oficiala. Tam nie ma ludzi, 80 lvl będziesz wbijał rok, wszyscy biegają w full s grade. Jeśli chcesz grać w L2 to najlepiej na Dexie, DN albo Rpg-Club.

A co do tematu, to darmowych i fajnych MMO nie zobaczysz ;) Za jakość trzeba płacić. Ale myślę, że L2 jest najlepszym wyborem, ewentualnie WoW na privach, ale jest mocno zbugowany. Polecam też Aiona, szybko się rozwija gra na privach i jest coraz mniej bugów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2010, 13:09   

Nikt nie wspomniał o Dungeons and Dragons Online
Spędziłem przy tym tytule kilka miesięcy (teraz trochę mniej, a to raz w tygodniu lub 2 udać się do Shrouda podłubać na przedmioty z zielonej stali).
Gra mocno nastawiona na grupowość (wiadomo wojownik pułapki nie rozbroi), do tego bardzo ciekawie skonstruowane lokacje (mamy skill Jump - i jest on strasznie przydatny), a zdarzają się niezwykle epickie questy.
Minusem dla wielu może wydać się to, że właściwie osoby, które nie płacą nie mogą dobić do poziomu 20 (jesteś w stanie dobić do 13, może 15 jak dobrze będziesz kombinował), ponieważ wiele questów jest do kupienia. Ale nie jest tak źle znowu. W grze można zbierać favor (wykonując to coraz wyższy poziom zadań), który później wymienialny jest na punkty do Sklepu (25 punktów za 100 favora + jednorazowe na serwer, niezłe bonusy). Tak że jak pominiesz kupna jakiegoś nieprzydatnego śmiecia (oraz niskopoziomowych przygód) jesteś bez trudu w stanie uzbierać na te ciekawsze, wyżej poziomowe zadania.
Wystarczą 2 paki by dobić do poziomu 20 i mieć niezłą zabawę Ruins of Giganthold, oraz Vale of Twillight. Do tego zaleca się kupno Demon Sand (które ma zadania epickie) i poleciłbym chociaż raz ukończyć Sentinelsów (miałem przepustkę gościnną i muszę powiedzieć, że ostatnie zadanie było jednym z najbardziej epickich zadań jakie widziałem).

Do tego ostatnio testuję Kingdom Heroes. Ogólnie jak masz zamiar bawić się w trenowanie żołnierzy jest to Word of Grindcraft. Inaczej to same zadania wykonuje się szybciej i dostarczają więcej kasy i doświadczenia.
Główną atrakcją są Wojny (KW - kingdom wars), czyli naprawdę epickie PvP. Tutaj jednak należy wspomnieć, że bez gildii ani rusz, do tego trzeba mieć jeszcze wysoki poziom (ponad 50 jeżeli chcesz mieć szansę kogoś zabić i poziom ten rośnie).
No i oczywiście dochodzą pewne urozmaicenia, które powodują że gra jest strasznie niemiła dla F2P, czyli czasowo wykupywane miejsce w plecaku, żołnierze tracący lojalność z czasem (co dla taktyków mających ich 6 implikuje, że trzeba będzie bardzo dużo wydawać kasy z gry na specjalne przedmioty (a tu wyekwipuj jeszcze tych 6, wyekwipuj się i kup sobie umiejętności), lub oczywiście rzeczy ograniczające spadek lojalności/regenerujące lojalność z Item Shopa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek
Gość
PostWysłany: 13-07-2010, 18:45   SigmaStorm2

Jak już komuś znudzi się wywijanie szabelką w 3D to proponuję coś bardziej klimatycznego.

Gra przez przeglądarkę i bez opłat: SigmaStorm2 .

Warto poswięcić kilka chwil i rzucić okiem.

Pozdrowienia,
Marek

Zmieniono link referencyjny. Czy wy naprawdę uważacie, że się nikt nie połapie?

IKa
Powrót do góry
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2010, 12:28   

Z darmowych MMORPG chyba najlepiej mi się grało w Trickster Online. Przynajmniej ma jakąś (w miarę) sensowną fabułę, a nie tak jak większość darmówek że się tylko chodzi, ubija wrogów, tylko po to by mieć więcej xp i móc ubijać większych wrogów :P I grafikę ma bardzo sympatyczną, w takim uroczym stylu anime. :)

Grałem jeszcze w Runes of Magic które było naprawdę niezłe. Próbowałem też grać w WoW na darmowym serwerze. Na początku grało się świetnie. Serwer był duży i pełen życia, sama gra była ciekawa. Ale trochę później się okazało że bardzo wiele questów nie działa, są tak zabugowane że nie dało się ich ukończyć. :(

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group