FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Darmowe MMORPG
Wersja do druku
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2008, 11:16   Darmowe MMORPG

Jesteśmy na całkiem dużym forum. Na pewno wielu z nas gra w jakieś MMORPG. Znacie jakieś dobre gry tego typu? Co jest dla was ważne przy takich grach?

Ja początkowo grałem w "Tibię", ale ostatecznie nie chwytam tamtejszego retro klimatu. Potem przerzuciłem się na "Metin 2". Trochę zawiodłem się na craftingu w tej grze. Zbieranie setek składników po to żeby ulepszyć miecz niezbyt mi się podoba.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2008, 23:29   

Hmm jeśli chodzi o mnie to czekam na Florensie ob która ma rozpocząć się planowo w lipcu..
Poza tym Atlantica.. i ta ma ruszyć w lipcu ale dopiero w fazach cb - identyczna sytuacja dotyczy zresztą Latale.
Na bieżąco gram z kolei w Requiem (blood and gore, gra dla osób powyżej 18 roku życia), Ragnarok Online II, Dekaron i Seal Online (w którym jestem już na finishu, bo mam 240 level.. katorga - jestem Magiem)
A co powinna mieć gra? zależy, nie raz chcę zagrać po prostu w coś w stylu anime, a nie raz musi to być pełna krwi i brutalnych scen/skilli gra (przykłady - Florensia/Requiem) jednakże na pewno powinna mieć ona dobrą grafikę, dobry klimat i ciekawy rozbudowany system questów..

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Assarin Płeć:Mężczyzna
Art is dead


Dołączył: 03 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2008, 23:32   

Poleciłbym Lineage II ale niestety jest płatna a prywatne serwery są nielegalne i są beznadziejne. Z darmowych mogę polecić Silkroad Online (jest co prawda sklepik ze sprzętem za realną kasę), ewentualnie Guild Warsa: kupujesz raz konto i nie płacisz żadnego abonamentu a gra jest świetna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bl4ze Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2008, 00:12   

Ja grałem kiedyś w Mu Online. Jest za free i grafika nawet nawet. Ale nie wypowiem się na jej temat, bo za długo w nią nie grałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-07-2008, 00:30   

Polecam Mabinogi Online, naprawdę sensowny MMORPG z wieloma ciekawymi rozwiązaniami.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2008, 14:12   

Doktor J napisał/a:
Znacie jakieś dobre gry tego typu?


Podejrzewam, że chodzi o ulubione? Szczerze mówiąc grałem w niemal każdą darmową gre MMORPG i żadna nie przypadła mi do gustu na tyle, bym zaliczył ją do ulubionych. Wypisze tutaj kilka tytułów przy których posiedziałem więcej niż 1/2 dni:

1. MU Online - Kilka lat temu spędziłem na tym tytule ok. 5 miesięcy. Gra jest prawie tak skomplikowana jak budowa cepa- siekasz co widzisz. Można by to nazwać przeróbką Diablo. Tym co wyróżnia MU od innych gier tego typu jest m.in "ogromna" ilość questów. Aż 2 (słownie: dwa)! Ja w swojej wielomiesięcznej karierze nie spotkałem się z żadnym z nich.
2. Cabal Online - ponad 3 tygodnie za pierwszym podejściem, niecałe 2 tygodnie za drugim. Podobne do w/w tytułu, z paroma wyjątkami Dużo więcej questów, dużo więcej skilli, bardziej "widowiskowa" akcja.
3. RYL 2 (Risk Your Life 2) - ponad 2 tygodnie.
4. Tibia - 6-7 dni. Aż chce się wystukać na swojej klawiaturze "lol", nieprawdaż? ;) Młody byłem i głupi tracąc te kilka dni mojego życia na takie "coś".
5. Rappelz - 4-5 dni.

Teraz o tym co nie polecam. Podejrzewam, że gra wymieniona w podpunkcie 4 jest wszystkim znana i nie musze jej tutaj mieszać z błotem. Przejde więc do jeszcze większego gniotu niż (nie)sławna Tibia. Grałem kilka dni w coś co zwie się "Turf Battles". Jeden dzień i miałem max level, bo mnie kumpel podexpił... Cud? Wyjątek? W rzadnym wypadku- wystarczy wziąśc kogoś do party i zabić kilka wysokopoziomowych potworów, a kolega z drużyny już może się cieszyć wysokim lvl'em. Jednym słowem- żałosne.

Doktor J napisał/a:
Co jest dla was ważne przy takich grach?

1. Gracze. Choćby gra była lepsza od WoW'a i L2 razem wziętych, nie tkne tego jeżeli będą w to grać takie dzieci jak np. w tibii.
2. Możliwości. Wiadomo- rozwój postaci, crafting, ekwipunek, dodatki typu koń, smok, zwierzak etc.
3. Wielkość świata
4. Grafika
5. Muzyka

Assarin napisał/a:
Silkroad Online

Więcej tam botów niż graczy, a dostanie się na serwer często graniczy z cudem. Nie polecam.

Assarin napisał/a:
kupujesz raz konto

Sprostowanie: Nie konto, a gre ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2008, 15:35   

Ryl2, Planetside (o ile jeszcze są "rezerwy", ale na stówę są darmowe triale na których można się świetnie bawić) a kiedyś Face of Mankind i Project Entropia (jeżeli miało się smykałkę do robienia interesów i umiało się żebrać...) ewentualnie Exteel (chodź to nie do końca mmorpg).

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Assarin Płeć:Mężczyzna
Art is dead


Dołączył: 03 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2008, 18:26   

No, grę można ściągnąć, a kupuje się ją tylko dla kodu rejestracyjnego, niemniej masz rację. Mimo wszystko polecam jednak L2. 40 zł miesięcznie to nie tak dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-10-2008, 02:12   

http://iro.ragnarokonline.com/News/Notice/noticeView.asp?noticeSeqNo=951&mNum=1
Tak. Ragnarok Online jest darmowy.
Powrót do góry
Mirveka Płeć:Kobieta
(means miracles)

Dołączyła: 20 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2008, 09:52   

Grałam kiedyś w "Angels online" i wszystko było fajnie, dopóki nie okazało się, że żeby dostać naprawdę fajną rzecz, trzeba za nią zapłacić realnymi pieniędzmi i nie ma sposobu zdobycia tego w inny sposób.
To tylko naciąganie ludzi którzy sie już wciągnęli na prawdziwą kasę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-10-2008, 12:57   

Mirevka napisał/a:
To tylko naciąganie ludzi którzy sie już wciągnęli na prawdziwą kasę.

Przypominam, że nikt nie robi tego charytatywnie, a ludzie robiący te gry też chcieliby mieć na chleb...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-10-2008, 13:51   

O ja, o ja, o ja! Legalny, darmowy Ragnarok? O__o Eeeej, to może nawet spróbujemy znowu zagrać...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
catmeat Płeć:Mężczyzna
Meat from the Cat


Dołączył: 12 Gru 2008
Skąd: warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2008, 19:28   

Nie ma dobrych, darmowych RPGow. Nie ma co ukrywac. Tibie ciezko nazwac darmowa, bo zeby zagrac to bodajze potrzebny jest premium account (serwery wiecznie pelne). MU Online jest beznadziejne (a przynajmniej kiedys bylo, jak mnie jeszcze interesowaly mmorpgi). Gra nie posiada jakiejkolwiek fabuly i jest nudna jak flaki z olejem. Zreszta masa cheaterow, duperow i innego swinstwa. Kiedys gralem w DragonRaja, ale obecnie serwer chyba swieci troche pustkami. Grafika moze nie zachwyca (gra jest dosyc stara), ale swego czasu spedzilem przy tej grze mile chwile. Anarchy Online tez bylo niezle (dla fanow cyber punku).

_________________
GOG <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1822679
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2009, 17:55   

Ostatnio za jakąś reklamą trafiłem na coś zwanego Dream of Mirror Online (DoMO). Wygląda całkiem ciekawie (szczególnie anime klimaty, chociaż grafika może się wydawać trochę dziecinna). Obiecujące są opisy craftingu. Jak znajdę czas (i miejsce na dysku) na ściągnięcie to dam znać jak się sprawuje. Niestety ze względu na pełne ręce roboty może być z tym cienko, także nie trzymajcie mnie za słowo ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-01-2009, 18:23   

Shin Megami Tensei: Imagine Online, czyli kolejna gra z cyklu (chociaż ciężko to tak nazwać - kolejne części zazwyczaj nie należą do tego samego ciągu fabularnego) Shin Megami Tensei - tym razem w wersji MMO. Dalej jednak w fazie beta. Z tego co grałem jako Megaten prezentuje się całkiem nieźle - jak jako MMO - nie mam pojęcia. Rzecz jednak w mojej opinii warta uwagi.

Podlinkuję później - na razie ciągle jestem w pociągu...

Edit: Podlinkowane.


Ostatnio zmieniony przez Morg dnia 07-01-2009, 19:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group