FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
  KeiRO ruszyło! Darmowy Polski Server RO ^_^
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-01-2004, 00:07   KeiRO ruszyło! Darmowy Polski Server RO ^_^

Pod wpływem usunięcia mojego konta na quebecRO (poza tym, admin zachowywał się jak typowa lama, klnąc na wszystkich wokół) i niemożnością grania na iRO pomimo zapłacenia (admin bloknął porty i nie chce odblokować) postanowiłem (z dużą pomocą anboo ^^) stworzyć własny server . Na razie są na nim wszystkie klasy, wojny gildii itp., ale niektóre skille klas 2-2 nie działają (planuję narazie usunąć te, których większość skilli nie działa, np Monk i poczekać, aż zostaną napisane skrypty poprawiające te błędy). Server działa na DarkWeissie, exp/job/drop rate'y to odpowiednio 40/45/50. Serv nie działa co prawda 24/7, tylko wtedy, kiedy jestem przy komputerze ^^ (zazwyczaj ok 15.00-22.00, staram się przekonać tatę, żeby go włączał, kiedy on będzie pracował). Mogą to jednak wynagrodzić bardzo małe lagi i mili GMi (poproszeni czasem robimy najazdy potworów itp.). W miarę rozwoju emulatora, server również będzie się rozwijał, a aktualnie jest na nim więcej rzeczy, niż na iRO. Zainteresowanych założeniem konta, proszę o napisanie mi maila/PMa/wiadomości na gg, zawierającej login, hasło, płeć, mail i nr gg.
Pliki potrzebne do ruszenia tego wszystkiego to:
Klient kRO (oficjalny serwer,ściąga się bardzo długo) Tutaj znajdują się linki do szybszego servera (trzeba się zarejestrować)

Klient Sakraya (oficjalny link) W linku do tamtego forum znajduje się również link do sakraya, radzę ściągać z tamtąd).

Tłumaczenie nazw przedmiotów, kart itp.

Plik potrzebny do grania na moim serverze ;)

Wygląda to następująco:
a) Ściągamy klienta kRO i Sakraya
b) Instalujemy kRO i Sakraya do tego samego folderu (najpierw kRO, potem Sakray) Instalacja jest po koreańsku, ale jakoś sobie poradzicie Przy instalacji Sakraya, kiedy wyskoczy okienko "czy zamienić pliki" (po koreańsku) należy kliknąć na bodajże środkowy przycisk - potwierdzenie.
c) Klikamy na Ragnarok.exe i czekamy aż się spatchuje (nie jest to konieczne, ale może się kiedyś przydać), potem robimy to samo z Sakray.exe
d) Instalujemy tłumaczenie, jednak podczas instalacji należy odznaczyć pierwsze i ostatnie pole
e) Rozpakowujemy zawartość KeiRO.zip do folderu z RO, przy czym plik sclientinfo.xml należy wrzucić do folderu "Data"
f) Następnie, jeśli server działa i macie już na nim konto, możecie cieszyć się bezproblemową grą

Have fun i pamiętajcie, ten server "Is for pleasure, not pressure" (dlatego rate'y takie duże)!

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01


Ostatnio zmieniony przez Keii dnia 14-01-2004, 10:42, w całości zmieniany 3 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2004, 00:10   

fajnie ^ __ ^

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-01-2004, 03:29   

Zaraz... Czy to znaczy, że ta gra jest za darmo? Jeżeli tak, to ja się na to piszę! ^^

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-01-2004, 09:24   

Mwahahaha
sciagam ^^
kiedys gralem w RO ale wtedy wlasnie zamkneli servy bo kcieli beta 2 wpuscic... i przez pewnein czas gralem na serwerze POlskim ^^
a teraz hmm... zobaczymy

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-01-2004, 11:43   

Co do wypowiedzi Yuby'ego, to gra na oficjalnym serverze jest płatna, a ten jako prywatny, jest darmowy ^^
Na razie to jednak faza testowa, więc nie wystraszcie się, jeśli będą jakieś błędy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-01-2004, 13:53   

Mwahahaha
nie ma jak to grupa poszukiwaczy przygod... :>
wreszcie szanse beda wyrownane :D<no prawie... wieksze szanse ma ten co sie wczesniej dolaczy :D>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-01-2004, 11:37   

Waaah! Nareszcie! ^______^

...

Niech no mi się tylko to wszystko pościąga... Dobrze, że część zgrywałam już wcześniej.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2004, 11:51   

Ściągać... ściągać... ściągać... cierpliwości... ^^

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: 02-01-2004, 12:25   

Teraz instalacja jest prosta, ponieważ kroki d) i e) z mojego poprzedniego posta sprowadzają się do rozpakowania Patcha (by anb) do folderu z RO. Have fun ^^

http://anboo.webpark.pl/KeiRO_patch.exe
http://anboo.republika.pl/KeiRO_patch.exe
http://hinata_sou.republika.pl/KeiRO_patch.exe

Patcha ściągnijcie wszyscy, bo zawiera parę poprawiających działanie RO plików (i regulamin).
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2004, 12:26   

Tamten post jest mój jakby co, więc ciągnijcie, rejestrujcie się i grajcie XD

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2004, 15:34   

No no.. przyznam ze Livle nabija sie dosc szybko... 5 poringow i jeden MIKOLAJ i jusz mam 10 liv :D <tak naprawde zabilem 4 poringi... i mam 9liv ale wystarczy mi ubic jednego i :>>
Pytanie: Jak sie korzysta z przedmiotow...<np lupy albo ciastka???>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2004, 16:46   

Więc tak... Przedmioty dzielą się na 3 grupy, a są to (lecąc od góry):
Usable items - można ich używać, dwukrotnie na nie klikając, ew. przyporządkowując je do skrótów (okno przyporządkowywania - F12)
Ekwipunek - przedmioty, które można założyć, jeśli po najechaniu ich nazwa wyświetla się na czarno, to znaczy, że aby ich użyć, trzeba zrobić Apprisal (użyć lupy)
Inne - różne pierdoły po pokonanych potworach, przydatne w questach, do używania niektórych czarów, ale ogólnie to rzeczy an sprzedaż

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2004, 17:39   

W związku z licznymi pytaniami, postanowiłem zapodać parę przydatnych linków, dla tych "zupełnie zielonych" w świecie RO.

RagnaMart - jest to strona z największą chyba ilością informacji o RO, zawiera bazę potworów, przedmiotów itp

Guide dla początkujących, na oficjalnej angielskiej stronie RO. Przeczytajcie, jeśli nie macie nawet podstawowych iformacji.

Parę innych fanowskich stron z informacjami:
Nitro7 , RoEmpire , Library of Prontera

Oraz niezastąpione GameFaqs

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2004, 20:39   

No i jest zonk. Ściągam z tego szybszego serwera (na Aegis Support Board), jestem zarejestrowany i zalogowany, fajnie... ale ciągle wyskakuje mi Błąd 403 (czyli brak uprawnień)!!! I co teraz? Pomóżcie, jak wiecie co z tym zrobić...

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2004, 21:17   

Coś te linki z forum Aegisa faktycznie nie działają... Ale nie poddawajcie się, prędkości z oficjalnego serva w niektórych godzinach są naprawdę duże (jeśli używacie jakiegoś przyspieszacza sciągania, to wiedzcie, żeby ustawić się jako annonymus).

!!WAŻNE!! Ściągając plik przyspieszaczami należy go dzielić tylko na jedną część !! Inaczej instalka nie będzie działać!!

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01


Ostatnio zmieniony przez Keii dnia 03-01-2004, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 12 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group