FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  PBCH - reaktywacja? cd.
Wersja do druku
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2005, 21:47   

Ja już wróciłem z Indii, więc też mam czasu sporo :). Muszę tylko wiedziec odpowiednio wczesniej, żeby na dany wieczór czy cus nie planowac nic innego ;).

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-07-2005, 11:30   

Ja natomiast w tej chwili jestem bez netu i bez pieniędzy na caffe... Niestety szanse, bym coś poprowadził są bliskie zeru.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2005, 22:04   

Ehhh... i co, pomysł z reaktywacją spalił na konewce? :/

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-07-2005, 21:45   

Wygląda na to, ze po prostu nie bardzo ma kto prowadzić... Tradycyjny MG z kafejki chyba jednak nie będzie nadawać, trochę to dla wszystkich niewygodne (zwłaszcza dla niego).

Hmmm... Daer? *_*

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-07-2005, 23:25   

Daer się zgadza, tylko kiedy XD? I kto jest chetny i jaka postacią :-)?
(Niehc ktoś szturchnie osoby niepojawiające sie na forum, a grające XD)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2005, 16:43   

Ja proponuję, żeby zgadac się na gg albo czacie a nie na forum - tam łatwiej ;).
Jak coś, moje gg to 5466475 i ofkors jestem chętny do grania =P.
A postac... to już zależy, ale jak znam siebie, to prawdopodobnie znowu będę chaotycznym neutralnym magiem 'a la Raistlin' :P. Ale to może ulec zmianie, zależy kto będzie drużynie potrzebny itepe itede... :)

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2005, 23:07   

Dobra... widzę że topic stanął w miejscu, prawdopodobnie z powodu braku MG.
Tak więc na chwilę obecną zgłaszam się na MG (jeśli ktoś inny się znajdzie, to chętnie zagram graczem ;)).

-Prowadzic mogę w systemie DND3 (albo 3.5), bo do niego mam podręczniki itp.
-Miło by było, gdybyście nie stworzyli teamu składającego się z pół-smoka, drowa, wampira itp, raczej normalne postacie (no chyba, że ktoś inaczej nie da rady... ale to do ustalenia na gg wtedy).
Co do klas - proponuję bez czarowników, to jeśli chodzi o klasy podstawowe. Jeśli ktoś chce grac klasą prestiżówką, to musi wyraźnie zaznaczyc to w historii (do wyboru prestiżówki ze wszystkich podręczników jakie wyszły, większośc mam na kompie w postaci skanów więc nie będę miał większych problemów ze znalezieniem 'w razie czego' :D).
-Charakter drużyny jest mi obojętny, dostosuję się (drużynie dobrej łatwiej się prowadzi, ale na złych czy neutralnych się nie obrażę ;)).
-Level startowy proponuję ok 8 - postacie na tym levelu nie są słabe i nie zginą po celnym ciosie goblina :P, ale nie są też super-wymiataczami i muszą się miec na baczności...
Złoto i początkowe przedimoty magiczne - do ustalenia na gg (w złocie będzie różnica zależna od klasy postaci, historii itp, a itemy magiczne... nie chciałbym narazie nic przegiętego ;)).
-Fajnie by było, gdyby drużyna składała się z 3-4 postaci - kiedy jest ich mniej, czasem jest nudnawo, a kiedy jest więcej... cóż, ciężko opanowac ten chaos ;).
-Częstotliwośc sesji... no, tu już nie mogę sam ustalic, bo to zależy kto kiedy ma czas i chęci. Ale przewiduję, że wyjdzie średnio jedna sesja w tygodniu.

Domyślam się, że większośc z was zna mechanikę D&D i ma dostęp do podręczników (jak chocby skany ściągnięte z netu). Jeśli jednak ktoś bardzo chce pograc, a nie bardzo wie jak zrobic postac - mogę pomóc na gg :).
Kartę postaci możecie ściągnąc z mojego ftp'a:
http://republika.pl/narre/Karta%20Postaci.rar
Jest bardzo prosta w obsłudze i łatwo ją modyfikowac, to chyba najlepsza karta postaci jaką widziałem ;).

To by było chyba na tyle... oczywiście, jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia (np. wolelibyście zaczynac z innego levela albo cuś), to walcie śmiało. Co do dokładniejszych informacji, takich jak sposób przydzielania atrybutów itp - podam to wszystko później, kiedy znajdą się chętni do gry. Ja się rozpisałem, mam nadzieję że skoro MG już jest wybrany, to i gracze się znajdą... ^^"

Moje gg - 5466475. Chętni/e piszcie :P.

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group