FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  PBCH - reaktywacja? cd.
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-05-2005, 19:27   PBCH - reaktywacja? cd.

Cóż... jak w temacie... wiem że już o tym mówiliśmy i że PBCH wróciło, jednak niestety znowu upadło... dlatego mam pytanie - czy są jacyś chętni, by ponownie rozpocząć grę gdy nam wszystkim (ja akurat juz mam okres po maturach, a więc do czasu składania papierów dużo czasu XD) skończą się sesje/matury/egzaminy/etc.? Ja na przykład bardzo chętnie bym wrócil do tej rozrywki :-))))) I to w dowolnej roli :-)
Acha, właśnie... więc czy bylibyście za, i jeśli tak, to kto zglosiłby się do prowadzenia? Jakby sie kilku MG uzbierało, można by prowadzić na przemian :-) No i od kiedy i w jakim terminie moglibyście mniej więcej zacząć grać?

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2005, 19:44   

No więc... (tak, wiem, od 'no więc' się zdania nie zaczyna ^o^) Ja pogram bardzo chętnie :). Co do prowadzenia... chętnie bym poprowadził, bo lubię mistrzować, ale niestety ciężko u mnie z czasem wolnym, a w związku z tym ambitniejsze kampanie z intrygami itp byłyby raczej wielką rzadkością :(. Jak będzie trzeba, od czasu do czasu mogę poprowadzić, ale na wszelki wypadek nie licz mnie jako 'stałego MG' ;).
I pytanko - w jakim świecie chciałbyś grać? Nie orientuję się w co się teraz grywa bo ostatnio w pbch grałem chyba z 2 lata temu, ale mam nadzieję że - cokolwiek to jest - do Dragon Balla mu daleko :P.

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-05-2005, 19:58   

My jak do tej pory grywaliśmy mniej-więcej w świecie Slayers. Tak naprawdę mniej jak więcej, bo jeśli w drużynie zasuwa dorodny troll, a złota smoczyca jest uparcie podrywana przez pewnego drowa (PLASK! - -"), to to chyba jednak niezupełnie ten świat. Przypuszczam, ze do ustalenia.

Na nic ambitnego bym nie liczyła (chyba, ze poprowadzisz?), zazwyczaj cokolwiek nie byłoby planowane, kończyło się na sesji humorystycznej. No, może z paroma wyjątkami, ale Dąbi juz nie prowadzi _^_ Za to cokolwiek się nie działo, było mnóstwo dobrej zabawy.

Ja się jak zwykle piszę, byle po sesji (a sesja kończy sie u mnie 3 czerwca, czyli zaraz). Na prowadzenie nie bardzo - wszyscy pamiętaj, jak bardzo lubię prowadzić? Nie? Mam przypomnieć? :P, ale na granie jak najbardziej. Zresztą zopbaczymy, co się uzbiera :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-05-2005, 20:16   

Ja bardzo chętnie znowu wcieliłbym się w większe zło (Mistrza Gry) lub mniejsze (Mefista), lecz niestety... Dopiero po sesji.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2005, 20:47   

Świat Slayersów.. superowo :). Bo to takie fantasy w klimatach anime, czyli to co tygryski lubią najbardziej ^^. Ale rozumiem że drowy, duergarowie, svirfneblini i inne rasy non-slayers są dopuszczalne? :P
Co do humorystyczności... ja nie mam nic przeciwko humorowi. Tylko swego czasu dobijały mnie sesje a'la dragonbul, w których potężny demon chce zgładzić świat i drużyna musi go killim. Ale jak jakaś tam fabułka będzie, a do tego dojdzie humorek... to super ^^.
Przy okazji - JEŚLI już bym prowadził, to miłoby było jakby gracze skrobnęli historie swoich postaci, bo moje sesje dość często opierały się na owych historiach (1. bo uważam, że wtedy przyjemniej się graczom odgrywa postacie, 2. bo jestem leniwy i nie zawsze chce mi się myśleć samemu, a tak to już mam podstawy :P). No ale mam nadzieję że skrobnięcie histy nie będzie problemem? :)

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-05-2005, 20:58   

O, tu się nawet parę starych postaci uchowało... Nie wiem, kto ze starego składu nadal chciałby się bawić, ale Jurga przeczytać trzeba, bo opis jest piękny XD
http://forum.wszechbiblia.info/tematy25/1143.htm

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-05-2005, 21:19   

Taaaaa... Widze, że Mefista w końcu zapomniałem dokończyć...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2005, 23:45   

Tiaaa, opis trolla rox xD. Szczególnie przy tych technikach (Droga ciężkiej maczugi i rzucania ciężkimi rzeczami czy cuś) zwijałem się w krześle ze śmiechu :D.

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-05-2005, 11:48   

Czyli jak na razie mamy 3 osoby do ewentualnego mistrzowania :-) Dobry wynik :-) To chyba metoda przemienną, tzn. każdy prowadzi do końca 1 przygode (może nawet na kilku sesjach), a potem zmiana prowadzącego? Bo taka zmiana co tydzien była jednak niewygodna :-(
Czyli świetnie, PBCH wróci :-)
PS: Zeg, nie tylko ty... musze w końcu zrobić w 100% tego drowa :-D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2005, 00:49   

Nie mam nic przeciwko, mogę grać :P, ale najlepiej jak mi sie sesja skończy ^^'. I pewnie zrobię nową postać :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2005, 00:59   

A tak z ciekawości spytam...
Czy jakiś MG chciałby pomistrzować w Podmroku? :P Założę się, że sporo osób zrobi drowy (ja pewnie też ;)), więc można by w sumie poprowadzić sesje w ich 'ojczyźnie'... Lloth, okrótne Matki Opiekunki z wężowymi biczami i rodzeństwo wbijające ci bez skrupułów sztylet w plecy - to ja lubię :P.

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-05-2005, 12:40   

Ankur - sesje w Podmroku już się odbywały... Kiedy to Matka Opiekunka wysłała drużynę powierzchniowców, żeby dorwali jednego renegata nazwiskiem Do'Urden :P (czy jak mu tam było). A zgraja była ciekawa, a ja jako rozpieszczona szlachcianka matkowałam małemu goblinowi :P

Chętnie zagram, Alamarią jak zwykle :>

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-06-2005, 23:29   

Ok! Sesja mi się skończyła... Powiedzcie więc: kiedy, kto i gdzie gramy? I ile mam czasu na wymyślenie scenariusza?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-06-2005, 02:25   

Ankur napisał/a:
A tak z ciekawości spytam...
Czy jakiś MG chciałby pomistrzować w Podmroku? :P Założę się, że sporo osób zrobi drowy (ja pewnie też ;)), więc można by w sumie poprowadzić sesje w ich 'ojczyźnie'... Lloth, okrótne Matki Opiekunki z wężowymi biczami i rodzeństwo wbijające ci bez skrupułów sztylet w plecy - to ja lubię :P.

Hmmm to mi przypomina moja okolice ale kurde widze słońce tak wiec to nie podmrok.
Ja powiem szczerze co do Drowów to je trzeba umieć grać a nie wygłupiać i tyle


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 24-06-2005, 00:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-06-2005, 19:07   

Ja mogę właściwie dowolnego dnia, poza sobota późnym wieczorem :-D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group