FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Fajne galerie
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-06-2009, 16:47   

Boksujący kociak to mój osobisty faworyt. A niemoralne wiewiórki to u siebie mogę uwiecznić, z tym że u mnie nie dość że ekshibicjonistki to jeszcze masochistki bo na ogrodzeniu...

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-06-2009, 19:39   

Tym razem galeria w zupełnie innym stylu. Stylu, który nie każdemu może pasować. Nie każdemu odpowiadają rysunki z liniami o praktycznie identycznej grubości. Ale może zacznę od najważniejszego:

STRAYING PLATOON (prace ERIS) - w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na cudowny design strony. Momentami nieporęczny, ale prezentuje się świetnie. Ma swój klimat. I motylki!
Eris w swoich pracach zaprasza nas do jej magicznego świata rządzącego się własnymi prawami. Tutaj świat rzeczywisty łączy się z fantastycznym, a wszystko przedstawione w specyficznym 'perfekcjonistycznym' stylu, który często opiera się na pięknie symetrii. Dziewczyna ma nieprawdopodobną wyobraźnię i momentami jestem pełna podziwu - jak wpada na takie pomysły?!
Rysowane przez nią postacie mają swoje charaktery i dokładne opisy, a także poświęcone opowiadanie!

Tanukowe photoSzopy znajdą też może coś dla siebie w sekcji Free Material - brushe i patterny, niektóre są według mnie bardzo ciekawe.

Warto też zajrzeć do jej Dziennika - Eris jest bardzo płodną artystką i często zamieszcza tam inne swoje prace.

Moje ulubione rysunki: bramy nieba? - chciałabym się dowiedzieć co za historia stoi za tą pracą. Ja swoją wersję już mam. Jeszcze ewentualnie TO .

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 23-06-2009, 03:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
uwolnic-orke
Gość
PostWysłany: 23-06-2009, 03:18   

od razu przypomniał mi się ten dział, jak tylko wpadałam na to cudo:
KLIK
Galerię również warto obejrzeć, choćby dla samego 'Canon in D Major'.
Powrót do góry
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-06-2009, 10:13   

Gość napisał/a:
od razu przypomniał mi się ten dział, jak tylko wpadałam na to cudo

Rzeczywiście cudo, świetne kolorowanie i całkiem urocza historia. Reszta galerii również bardzo ładna.

Na miły początek dnia - ciekawa galeria prac Chow Hon Lama. Bardzo kreatywny gość, ma świetne pomysły i jego rysunki są zabawne. Chciałabym mieć koszulki z takimi nadrukami, hyh.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 24-06-2009, 00:21   

Pochwalę się moimi ulubionymi mastahami z deva. Dzięki nim mam ciągłą chęć do rysowania, bo "może kiedyś też dojdę do takiego poziomu".
Giname - te naćpane oczy i te włosy... Ten człowiek umie się posługiwać copicami, zresztą ołówkiem i długopisem też. Co prawda coś mnie drażni w jego manierze (pewnie właśnie to, że wszyscy wyglądają jak na haju) i często rysuje wielkie dłonie. Ale i tak uwielbiam jego prace.
Laverinne - szczegóóóły... Większość prac na tą samą modłę, ale szczegóły...
Luciole - dużo dobrych, różnych prac. Ja najbardziej lubię te cukierkowe, szczegółowe, fioletowe (Link Link), ale doceniam całą twórczość.
Gimei - jedna z moich absolutnie ulubionych. Link Link Link Link Szkoda, że ma tak mało prac na devie, ale i tak lepiej niż
Mou-S - dużo bym dała za więcej jej prac.
Bory - ja chcę tak akwarelować! I żeby moje postacie też miały charakter! Od tej pani mam avatar.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-07-2009, 10:48   

Najgorsze okładki tabloidów

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2009, 19:37   

Ta galeria zawiera zdjęcia lalek- tak misternie zrobionych, że aż strach. Sąpiękne, te twarze się różnią od siebie, ręcznie malowane i mają wszystko co człowiek posiada(serio). Elementy ubioru też są ręcznie robione. Mam prośbę- napiszczie co o tym sądzicie.

http://www.enchanteddoll.com/index.html

Zapomniałam ^,^" TT_TT

cinderella-9[2].jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 131,01 KB



Ostatnio zmieniony przez Gucia dnia 10-07-2009, 11:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-07-2009, 19:46   

Gucia napisał/a:
Ta galeria zawiera zdjęcia lalek- tak misternie zrobionych, że aż strach. Sąpiękne, te twarze się różnią od siebie, ręcznie malowane i mają wszystko co człowiek posiada(serio). Elementy ubioru też są ręcznie robione. Mam prośbę- napiszczie co o tym sądzicie.

Ja wprawdzie się nie znam, ale mam uwagę - jaka galeria? Bo linka nigdzie nie widzę...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2009, 12:03   

Uwielbiam je :). Bychkova to naprawdę wspaniała artystka :]. Chyba nie ma zdjęcia na jej stronie, które nie znalazłoby się u mnie na kompiku : P, ba, swego czasu myślałam nawet o tym, żeby sobie taką lalkę zamówić.

Pierwsze na co zwróciłam uwagę to twarze lalek - są naprawdę przepiękne, podoba mi się również sposób w jaki wykonywana jest całą sylwetka lalki - wszystkie mają w sobie coś ulotnego, filigranowego. W połaczeniu ze wspaniale wykonanymi ubraniami, czy zdobieniami ciała, daje to niesamowity efekt.
Dla mnie sztuka przez duże sy : ]

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-08-2009, 16:48   

Przepiękne? Upiorne raczej...

Ja bym czegoś takiego w domu nie trzymał. Aż mi ciary po plerach chodzą...

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-08-2009, 13:24   

Dosyć moim zdaniem szczenkoopadowe zdjęcie, strasznie rażące kontrastem sytuacji. Na pozór bardzo niewinne, trzech uśmiechniętych żołnierzy bawiących się z kotkiem.

http://img529.imageshack.us/img529/4609/1208538101ar442mg.jpg

Ten pierwszy to na 100% esesman, formacji pozostałych nie identyfikuje.

I trochę bardziej lightowe: galeria statków kosmicznych:

http://conceptartworld.com/?p=2517

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-08-2009, 00:33   

Niesamowite kanały pod Moskwą:

http://englishrussia.com/?p=5029

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2009, 20:55   

Zdjęcia katastrof naturalnych (świetne, najlepsze jest z płonącym lasem i sarenkami, ale to z lawom na asfalcie też niezłe):

http://ziza.es/2009/08/26/print:page,1,natura_20_foto.html

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-09-2009, 08:12   

Mnie się najbardziej podoba to z piorónami zaraz po ludkach na plaży ;)

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-09-2009, 11:07   

140 dziwnych i fantastycznych budynków (niektóre naprawdę fajne)

http://www.instantshift.com/2009/02/19/80-strange-and-fantastic-buildings-architecture/?t

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group