FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Hisa twórczość rozmaita
Wersja do druku
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2010, 20:22   

Buhahahahahahaha!... ta figureczka z modeliny, epic one XD ja chcę historyjkę obrazkową z takimi ludkami.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2010, 20:34   

Ponury napisał/a:
Buhahahahahahaha!... ta figureczka z modeliny, epic one XD ja chcę historyjkę obrazkową z takimi ludkami.

/me zerka z łezkami w oczkach~
Buu... /me szlocha/ To miał być Michael Jackson z Remember the Time~!!!
Ale cieszę się, że się podoba...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Gosunkugi Płeć:Mężczyzna
Voodoo Spike


Dołączył: 18 Mar 2009
Skąd: Furinkan
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2010, 20:41   

Talantea napisał/a:
chociaz przy " Rudej w rajstopach" nie podoba mi sie glowa hmmm, tak jakby za waska...

Nie zgodzę się, dla mnie wygląda OK. Naprawdę ładny obrazek.

Figurka z modeliny wybitnie z czymś mi się kojarzy, ale z czym? Nie pamiętam...

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2010, 19:48   

Wczoraj byłam, jak ja to mówię "na górze", czyli w suszarni na najwyższym piętrze budynku, co oczywiście zaowocowało paroma naprawdę udanymi zdjęciami (według mnie znaczy się). Poza tym, parę dni temu miałam istną fazę na rysunki (nudziło mi się) więc radośnie wyprodukowałam chyba z pół tuzina bazgrołów.

Niebo - to zdjęcie powstało chwilę potem, jak dostałam sie na górę.
A tutaj widać kawałek mojej twarzy. Zdjęcie powstało (powtórzenia rulz) totalnie randomowo - ustawiłam na czerń i biel, po czym odwróciłam się do okna... Czerń!!!
Ptaszki w sumie nie zostałyby uwiecznione, gdyby nie ładny kolor nieba, a poza tym uwielbiam fotografować ptaki. Na początku chciałam jeszcze zrobić zdjęcie gołębiowi, ale paskuda uciekła. Prych, foch i tup.
Okno - tak zwany popis persperktywy.
A to jest kocio, którego spotkałam na feriach. Dość tchórzliwe stworzenie, ale miał (miała?) śliczne, pomarańczowe oczyska.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-03-2010, 20:08   

Mrrru! Jakie piękne kocisko! To zdjęcie podoba mi się najbardziej. Okno też jest ciekawe. Co prawda ja się nie znam na fotografii ani odrobinę, ale radzę jak najwięcej eksperymentować.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2010, 20:11   

Dziękuję, kocisko jest naprawdę mruczne. A jaką ma sierść milusiąąąą~

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 22:11   

Coś ostatnio nic nie rysowałam... Więc faza na Ourana - yup, to ja - z kieliszkiem szampana i miną. Ale bluuuzka mi się udała. Chyba. I kobieta - to nie moja wina, tylko Christiny Aguilery i "Hurt". Pierwotnie chciałam narysować baletnicę, ale raz, że dziewczęce ubrania mi nie wychodzą, dwa, że tiule tym bardziej. Więc jest to. I tak, wiem, że oczy i usta są za małe, a ucho nieproporcjonalne.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2010, 13:26   

Post pod postem pod postem, ale jestem cool, omatko...~

Ostatnio mam fazę na:
a) szkice;
b)linearty;
c) ołówki.

Dzisiaj trzy sztuki, bo... bo.
Moełyp - przeczytałam sobie Adolescence jeszcze raz i stwierdziłam, że Anthy w tej fryzurze idealnie pasuje na moebloba.
Michael - coś chyba nie wyszło, ale weź tu człowieku narysuj coś tak przesłodkiego, jak ten uśmiech...
Heta!Break - czyli czym się kończy faza na Hetalię. Na układzie fałdek na ubraniach znam się tak jak ślimak na fizyce kwantowej, ale śmiem twierdzić, że but mi wyszedł ("Patrzcie jakiego mam zafelistego kalosza!").

EDIT:
Niedoszła yamamba , czyli co brak WJOsny z ludźmi robi.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2010, 21:22   

Post pod postem pod postem pod postem. Nie wiem, czy przypadkiem czegoś nie ominęłam.
Zaszpanuję OCem i miki. W sumie nie za bardzo zaszpanuję, w końcu jedyne, co mam do rysowania, to tradycyjne narzędzia do rysowania, a więc efekt jest mniej więcej taki, jakbym bazgroliła ołówkiem na brudnej kartce. Ale OC to OC.
Tu ogólny wygląd twarzy + jeszcze chibik się zaplątał. Na początku Hisayo miała chodzić w rozpuszczonych włosach (tak jak ja kiedyś), ale w końcu stwierdziłam, że włosy wpadają w oczy... i do zupy, i do herbaty, ogółem strasznie przeszkadzają. Kosmyk spadający na czoło w oryginale nie istnieje - czoło wydawało mi się zbyt puste.
Planowałam jeszcze maznąć całą postać w kolorze, ale przy przerysowywaniu konturów po raz trzeci całą wenę szlag trafił, rysunek był brzydki a ja miałam ochotę wbić komuś wideleć w oko i wyciągnąć mózg za pomocą kolorowej słomki, toteż wersję pełną odłożę na później.
Dziwadło z wyrastrowanymi oczami. Kolejny OC, boheterka pewnej mangi, której produkcja stanęła na ostatnim kadrze pierwszej stron i nie ruszy chyba do wakacji. Prawdopodobnie będzie mieć na imię Marta.
Chibikowy Mik. W porównaniu z wersją pierwotną, która jest [tu], wygląda dość pokracznie.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-05-2010, 21:50   

Odpowiedzialność cywilna? O__o

Pierwsza odpowiedzialność jest ładniutka i dziewczęca, ale z drugą coś nie gra, ale nieznamsiem i nie umiem powiedzieć co konkretnie...

Za to Miki wygląda lepiej w wersji drugiej. Zwłaszcza ten rufusi loczek xD Choć pierwotnie jej łepek jakoś przymilniejszy był.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 17:22   

Original character~
(Sas, za tę odpowiedzialność to ty wiesz, co ja cię xD)
Jak teraz popatrzę to faktycznie - z drugą jest coś nie tak, a mianowicie ma za wąską głowę. Aj.

Bo tak... Miauczałam u tatusia o to, żeby coś zrobił, to zrobił. Zassał COŚ do instalowania tableta na komputerze i mam, co chciałam - uzależniłam się.
W każdym razie, narysowałam coś. Konkretniej - jamnika, dziewuszkę i spsycholoną dziewuszkę. Ach, i pokolorowałam dwa kadry z ostatniego rozdziału PH. Spsycholona dziewuszka wyszła głupio, zaś jamnik ma przydługie nóżki.
Dziewuszka - wyszła jak wyszła, czyli dość lipnie. Ale jest top mój pierwszy rysunek tablecikiem i mam do niej pewien sentyment... o ile sentyment może być jednodniowy.
Sharon. Byłoby miło, gdyby choć raz sukienka Sharon miała inny kolor niż niebieski albo różowy, więc użyłam limonkowozielonego i mi się podoba.
A Lily jest w tym ubranku przesłodka, chociaż i tak wszystko jest ruszofe. Błękitny pasuje do niemowląt, fioletowy mam zarezerwowany dla Breaka, a żółty, zielony, pomarańczowy i tak dalej trochę do niej nie pasują - niby dziecko, ale w końcu Baskerville...
A Xerxesa nie będzie, bo zwyczajnie bałam się go zepsuć.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 22:12   

Uważam, że "Dziewuszka" powinna mieć więcej kłaków.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-06-2010, 22:38   

Maleńki upload pod tytułem "Autoportret" z gatunku "Testowałam tablet i wyszło jak wyszło". Te kolory są... dziwne. W każdym razie (coś ostatnio nadużywam słówka) - Hisayo des~! Następnym razem postaram się zrobić coś naprawdę dobrego, pewnie jakiś fanart strzelę.

Mirror napisał/a:
Uważam, że "Dziewuszka" powinna mieć więcej kłaków.

To dorysuję wersję owłosioną~!

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2010, 12:23   

Zapłonęłam gwałtowną i namiętną miłością do kolorowania, więc... ekhm, troszkę się nazbierało. I... dopiero się uczę, więc z miną szczeniaka proszę o konstruktywną krytykę~
Na początek, gwoli rozruchu (i jakkokwiek by to nie brzmiało) - BUM! Tak, to jest Jack. Tak, jako piosenkarka. Tak, pomarańcze. Tak, moja kolorystyka i nie, nie gwałciłam jej za bardzo. Nie mam absolutnie żadnego pojęcia, jak może wyglądać facet ucharakteryzowany na piosenkarkę, więc całość wygląda jak dzieło pijanego malarza, niemniej jednak art jest cudowny, borski, ukwiczny i to się liczy.
Fanserwis dla takich jak ja, czyli bum kolejne, acz nie tak efektowne. Na załączonym obrazku widać mój fetysz albinosów - biel wszędzie. Nie umiem dobrać koloru twarzy tak, żeby a) nie była biała; b) była widoczna. Duh~
Tu już jest lepiej, chociaż wstążkę schrzaniłam, za to tutaj jest nawet znośnie. I tak, to Anthy.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2010, 20:14   

TYm razem tylko jeden rysunek, ale za to się postarałam. Do tła nie miałam już siły, ale na pewno je zrobię... kiedyś.

( Wiśniowa Dziewczyna )
albo
Sparklająca Biszodzio


I od razu przychodzi na myśl Grupa MoCarta, a potem Feliciano z Hetalii. Mam słabość do loczków, a wiśnie wydawały mi się odpowiednio letnie, żeby się nad nimi pomęczyć. W razie czego, mogę powiedzieć, że to czereśnie - niby to samo, ale te drugie są słodsze.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group