FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Mitologia japońska
Wersja do druku
hayaabusaa Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Sty 2015
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2015, 03:21   Mitologia japońska

Siemka, piszę tutaj, bo wydaje mi się, że jest sporo ludzi, których zainteresuje japońska mitologia, choćby ze względu na to, że oglądają anime bądź czytają mange, zdaje mi się również, że nie wszystkim chce się przetrząsać internet, a następnie czytać długie teksty dotyczące mitologii. Dlatego właśnie postanowiłem przedstawić wam mity w nieco (przynajmniej według mnie) przyjemniejszej formie odbioru. Są to pierwsze filmiki jakie zrobiłem w życiu i mam nadzieje, że kolejne będą coraz lepsze.
Pierwszy filmik skupiał się głównie na Izanagi i Izanami, kolejny dotyczy rodzeństwa Amaterasu, Tsukuyomi i Susanoo, a trzeci jest kontynuacją drugiego, skupiającą się na Susanoo. W ciągu najbliższych dni wstawię filmiki(a raczej słuchowiska) o kolejnych bóstwach, zarówno tych większych jak i mniejszych. Jeżeli ktoś z was nie miał jeszcze do czynienia z mitologią, a miałby ochotę trochę się dowiedzieć, serdecznie zapraszam do słuchania. ^^
Miło będzie mi również, jeżeli po drodze zostawicie komentarz czy like. Jeszcze fajniejsza byłaby subskrypcja i oglądanie kolejnych filmików.
Oczywiście, jeżeli wam się spodobają. Pierwszy filmik jest w nieco poważniejszym nastroju, ponieważ jestem obecnie chory, ale kolejne zdają mi się już lepsze. ^^
Pozdrawiam serdecznie ^_^

Mitologia japońska - Hayaabusaa! (klik)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group