FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Harry Potter film trzeci

"Harry Potter i więzień Azkabanu" jest:
Genialny*__* Nic dodać, nic ująć
9%
 9%  [ 2 ]
Świetny, aczkolwiek ksztynkę bym zmienił/a
36%
 36%  [ 8 ]
Możet być (możet, możet) - przynajmniej lepszy od poprzednich
13%
 13%  [ 3 ]
Eee, poprzednie bardziej mi się podobały!
0%
 0%  [ 0 ]
Beznadziejny! Strasznie się zawiodłem/am
9%
 9%  [ 2 ]
Nawet się nie wybieram, mam o całym cyklu wyrobione zdanie
22%
 22%  [ 5 ]
Książka i tak zawsze będzie lepsza!
9%
 9%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 22

Wersja do druku
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2004, 23:11   

Filmu jeszcze nie widziałam, mam nadzieję że obejrzę w tym tygodniu. Nie mogę się doczekać ^_^. Jak zobaczę, to skomentuję.

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2004, 11:51   

Hmm... pora się wypowiedzieć, bo juz trochę spóźniony jestem... :-)
Popieram zdanie Inai I Yuba prawie w 100%, chociaż osobiście uważam, że Pan Weasley, mimo iż roczarowywujący, jest juz lepszy niż w 2 części :-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2004, 16:12   

Co macie na myśli mówiąc "lepszy"? Przecież to ten sam aktor...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2004, 16:26   

oki obejżane^^ zapomniałam napisać od razu^^'''
uważam że film jest świetny, znacznie lepszy od poprzednich, ale za krótki, powinnien trwać dłużej żeby sceny nie mijały tak szybko
czy tylko mnie Lupin wydawał się przypominać pijaka:P ten jego wąsik mi się zupełnie nie podobał><
za to patronus wyglądał świetnie^^ i dementorzy też!!
wilkołak powinien być bardziej kudłaty, ale Hardodziób nie taki zły
Malfoy-tragedia!!! jak mogą robić z niego taką ciote!!!
błędny rycerz-cudeńko^^
piter też wyszedł nieźle
T_TSyriuszT_T hmmm....w filmie wyglądał lepiej niż na zdjęciach, ale mugłby być wyższy i chudszy
mapa-tak właśnie ją sobie wyobrażałam^^
Gościa od dubbingu jak znajdę to zabije!!!!!

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-06-2004, 18:26   

Gościa od dubbingu?! Dubbing, w porównaniu szczególnie do poprzednich części, bardzo pasował! Szczególnie głosy Harry'ego, Hermiony, Rona i Snape'a mi pasowały...ale reszty również, było bardzo dobrze zgrane.
Oj tak Xellas, Malfoy to po prostu tragedia...żal mi nawet aktora, nie wspominając o postaci _^_

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2004, 19:18   

mnie się nie podobał głos Harrego choć faktycznie lepszy niż w poprzednich
za to nasi mogliby się poduczyć intonacji..

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2004, 02:06   

Ja też widziałem już jakiś czas temu, ale nie miałem specjalnie czasu na pisanie na forum. Teraz mam, lecz mimo to będę wredny i wykorzystam ekspiriensy Xellas :]

Xellass napisał/a:
uważam że film jest świetny, znacznie lepszy od poprzednich, ale za krótki, powinnien trwać dłużej żeby sceny nie mijały tak szybko

Popieram! Zmiana reżysera wyszła filmowi jak najbardziej na dobre. Szkoda tylko, że Cuaron nie będzie reżyserował następnej części. A co do długości to nie należy zapominać, że jakby nie patrzeć jest to film dla dzieci (no dobrze... "familijny"). Akcja jest przez to trochę poszarpana i może być trudna do zrozumienia dla kogoś kto nie czytał książki, ale w sumie po wyjściu z kina nie czuje się szczególnego niedosytu.

Xellass napisał/a:
czy tylko mnie Lupin wydawał się przypominać pijaka:P ten jego wąsik mi się zupełnie nie podobał>< za to patronus wyglądał świetnie^^ i dementorzy też!!

Na zdjęciach rzeczywiście wyglądał nieciekawie, ale w filmie wyszedł całkiem dobrze (a... i on nie był pijany, tylko "lunatykowaty" ;) Z resztą się zgadzam. Dementora co prawda wyobrażałem sobie nieco bardziej klasycznie (zwykła szata i nie lata (nawet nie czuję, że rymuję ;P)), ale ten filmowy bardziej mi przypadł do gustu.

Xellass napisał/a:
wilkołak powinien być bardziej kudłaty (...) błędny rycerz-cudeńko^^ (...)

Pora na narzekanie. Wilkołaka to oni spiep*** zupełnie. Gdzię czytałem, że reżyser chciał uzyskać "oryginalne i nowatorskie odstąpienie od klasycznego wizerunku wilkołaka". Jak można "odstąpić od klasycznego wizerunku"? Właśnie po to jest klasyczny, żeby go stosować. Lupin po przemianie wcale nie przypominał wilkołaka, a raczej jakiegoś zmutowanego dobermana.

Natomiast zasada działania Błędnego Rycerza była przecież w książce zupełnie odwrotna! To rzeczywistość dopasowywała się do niego i ustępowała mu drogi, a nie odwrotnie. No i te gadające breloczki. Koszmar...

Xellass napisał/a:
T_TSyriuszT_T hmmm....w filmie wyglądał lepiej niż na zdjęciach, ale mugłby być wyższy i chudszy

Mówcie co chcecie, ale Gary Oldman był genialny jako Syriusz! Kropka ;P

Xellass napisał/a:
Gościa od dubbingu jak znajdę to zabije!!!!!

A w Kinopleksie dają z napisami... tralalala ;P

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2004, 10:22   

Z napisami?? bosko!! ide jeszcze raz^^ doszukam się więcej różnic z książką^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2004, 17:04   

z napisami..
z tyłu na całe kino płaczliwy głos dzieciaka "MAMO! przecitaj mi to!"
gdyby takowa rodzina z dzieckiem sie znalazła to macie caly film ubarwiany "a cio on powiediał?" -"moje dziecko.. on mówi <<harry! harry!>>'- "nie rozumiem ! łeeee!"
a takie rodziny mało kiedy wzracają na to uwage czy na recenzji pisze 'dubbing' czy 'napisy". Coprawda dubbingu znieść niepotrafie, ale notabene to film o dziecku dla dzieci ^^'. Przynajmnie przy założeniach reżysera i potędze kochających matek 4-latków.

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-06-2004, 11:38   

Bogowie! Patronus mi sie nie podobal wogole. Ten rogacz powinien biegac a nie wybuchac __^__.
Wilkolak jest fa-ta-lny. Zdania nie zmienię -_-.
Bledny rycerz tez niezbyt mi odpowiadal. Oni sie tam co chwila zatrzymywac musieli __^__. Breloczki zgadzam sie - straszne.

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2004, 17:08   

Patronus wyglądał fajnie, ale Sat ma rację- nie powinien wybuchać, powinien walczyć wręcz! ;P

Co wy macie do tych breloczków? Może nie było to nic wspaniałego i było odstępstwem od książki (o ile dobrze pamiętam...), ale nic złego też w nich nie widziałem ^^"

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2004, 17:59   

mnie tam też nie przeszkadzały takie urozmaicenie^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2004, 18:20   

Obejrzane :)Zaczynamy...
Film, po pierwsze ZA KRÓTKI!!!!!!!!!!!!!
A co za tym idzie trzeba było opuścić pełno szczegółów jak i faktów. Był bardzo niespójny.Gdyby ktoś go oglądał(jak szanowne koleżanki siedzące koło mnieT_T) to nie zrozumiałby ogromu rzeczy. Np.z mapą Huncwontów. Cały czas pytania: A skąd Lupin wiedział, że to mapa, a Snape nieeee? _._"""Było pełno takich momentów. We Wrzeszczącej Chacie, czy na lekcji z boginem.Opuszczono też mniej znaczące szczególiki (gdzie moje ukochane :"Głupi Lupin, znów się upił!!!!"Irytka?) Wg.mnie za dużo rzeczy brakowało. Rozumiem, że trzeba część opuścić, jak to w każdym filmie tworzonym na podstawie książki, ale tu była przesada!>< Filmik nie był też tak nastrojowy jak poprzednia część <wspomina unoszące się świece>. Nie było też takich efektów specjalnych. Dzióbek był R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y!!!! Wyobrażałam go sobie o wiele większego i masywniejszego (przez okładkę książki ^.^)ale ten był genialny!!!Świetny!!! Lupin był cudowny, choć wcześniej wyobrażałam go sobie ZUPEŁNIE inaczej. ZUPEŁNIE. Ale ten był sympatyczny^^
Wilkołak. Wilkołak? Jaki wilkołak!??!!?!!? To coś na pewno nie było wilkołakiem!!!!! To był ogolony do żywej skóry potwór!!!! >< (Xellas, przecież ja tak nie wyglądam.T_T I nie piszczę jak ten pies, choć to było urocze^^) A na "ponuraka"^^ nie gadajcie!Mi się bardzo podobał!!!^_^ Był świetny!!!(piesek mnie użarł?^^)
Inaczej wyobrażałam sobie Syriusza(odrobinę się zawiodłam), ale niech zostanie. Faktycznie nie wyglądał na zbidzonego, ale aktora nie można było głodzić, nie?XD
Malfoy...co oni mu zrobili?!?!?!?!?O_O Mój biedny Draco... Z przykrością muszę się zgodzić z Xellas. Malfoy zachowuje się jak ciota_._ Przecież nie piszczał jak Hermiona zagroziła mu różdżką!>< A tak go lubię...chlip!
Dumbledore był o wiele energiczniejszy od swojego poprzednika(mam tu na myśli aktora). I bardzo dobrze. Nasza trójca święta czyli Ron, Harry i Hermiona bardzo mi się podobali. Świetni po prostu!!! No i uważam, że młoda czarownica dobrze wygląda w różowym sweterku^^ Inaczej też widziałam akcję patronusa.
Parszywek...eee...Peter?^^ Jako szczur:OK. Jako człowiek: KYAAA!!!!!O_O Nie, nie, nie!!! Mi się nie podobał!!!Fu, fu, fUUU!!!Zrobili go na takiego szczura, że...ble... NIE podobał mi się!!!
Krajobrazy jak zwylke piękne. Muzyczka momentami (sporo było tych momentów) cudowna!
Dubbing jak dubbing...jak zwykle źle ;P
Ogólnie podobała mi się bardziej druga część, choć i ta jest naprawdę świetna!!!Dzióbek powala!>]
A breloczki? "wulgarne" XD Fajne były! Zgadzam się z Velem^^
Tylko sąsiedztwo na widowni...T_T Obok mnie siedziały trzy trajkotki i cały czas nawijały. Nie czytały książki i obstawiały zakłady, czy to Harry w końcu wyczarował patronusa czy nie?A może ojciec, a może Hermiona?T_T*** Co chwila: "jak dobrze, że on wkroczył! Ojej, tylko tego brakowało!" Ghrrr...
Pójdę jeszcze na seansik z napisami :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-06-2004, 19:09   

ja bylam z cala sala malych smarkaczy - to bylo gorsze ;P
A obok siebie mialam innego malego smarkacza (siostre cioteczna, 2 podstawowa), ktora ciagle miala do mnie pretensje, ze mam sie zamknac ^^"''''''

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2004, 20:38   

"Aaaale on się boiiii"
"Łihihihihihihiiiii"
"Mamusiu, ale ten pan w czarnej pelerynie straaaaaszny..."

Wszyscy kochamy te małe szkodniki ^_^

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group