FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2006, 19:29   

IKa napisał/a:
Co ludzie powiedzą - Anglicy zdecydowanie umieją się śmiać z siebie, oj umieją...

O tak, szczególnie pieknie pokazane były absurdy 'bycia damą' [a raczej z góry skazane na niepowodzenie starania] i konfrontacja bohaterki z jej rodziną... która strasznie psuła jej wizerunek...
Mi się ten serial kojarzy z niedzielnym [o ile dobrze pamiętam] porankiem. Bo oglądałam go przeważnie wygodnie rozparta w łóżku rodziców albo przy śniadaniu. A to w moim domu jest możliwe tylko w niedziele.

IT, wypowiedz się i ty :P

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-05-2006, 19:30   

Cicho, ja mam grypę, ponad 38, mam prawo robić głupie błędy. XD

A ja jeszcze w podstawówce pasjami oglądałam takie młodzieżowe serie grozy... Tytułów za nic nie pamiętam, ale jedna była o grupce młodzieży, która się wieczorami spotykała przy ognisku, sypała jakieś zioła i opowiadała sobie straszne historie, a w drugiej narratorem był taki niebieski trupek o dość makabrycznym poczuciu humoru. :>

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-05-2006, 19:34   

Irian, też to oglądałam XD Ten niebieski trupek wprawdzie był z innego serialu ("Opowieści z krypty" o ile dobrze pamiętam) bo o tych szczylach przy ognisku to było bez trupka :3 Pamiętam, że kiedyś Wyborcza to strasznie objechała, że niby niszczy młodzieńcze umysły...

Oh well... A ja i tak głównie kreskówki oglądałam >.> Hrabia Kaczula...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2006, 20:02   

To się nazywało: "Czy boisz się ciemności"

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2006, 20:23   

Mai_chan napisał/a:
Hrabia Kaczula...

To to nieźle zeschizowane było, bez dwóch zdań @___@

Skoro na kreskówki schodzimy... ExoSquad!! Z niedoścignionego RTL7. Urwany w miejscu wołającym o pomstę do nieba [czyli w ostatnich 2min odcinka mamy duże BUM i nastepnego sezonu nie narysowali]
To była seria z ogromnym potencjałem, a ci durni amerykanie nie oglądali... jak wiele dobrych seriali, które przerwano po paru odcinkach.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 21:58   

A o Inspektorze Colombo wszyscy już zapomnieli? Przecież to był chyba najlepszy serial kryminalny jaki kiedykolwiek wyemitowano... Pamiętam, jak co czwartek (bo chyba w czwartki go emitowali... chyba) siadałam z mamą przed telewizorem i zastanawiałam się, jak genialny inspektor rozwiąże kolejną zagadkę. Chyba substytutem tego serialu stał sę dla mnie później Kindaichi.

Jeżeli ktoś lubi Allo allo, to niech mi też nie mówi, że nie ogladał Cienkiej niebieskiej linii! Angielski humor, sympatyczni bohaterowie, ale przede wszystkim, parę klas wyżej od przygłupiej Akademii policyjnej.

Z polskich lubiłam Czterdzistolatka (oczywiscie, widziałam tylko powtórki), bo miał swój urok oraz Alternatywy 4 - nadal zastanawiam się, czy wszystkie pokazane tam absurdy naprawdę miały miejsce w PRLu? Bo czasami wydawały się aż zbyt nieprawdopodobne... A co do nowszych: podobał mi się Glina. Przypadł mi do gustu m. in. ze wzgledu na świetną grę aktorską i tą "patynę", jaką nałozono na całość. Uważam też za bardzo trafiony pomysł opowiedzenia jednej, zamkniętej historii w serialu. Lubię rzeczy, które mają wyraźne zakończenie.

Jak sobie cos przypomnę, to dopiszę.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 22:10   

hmm, niech ja sobie przypomnę:
Drużyna A (jak najbardziej!)
McGyver
Knight Rider
Star Trek (trochę orginalnej serii, a potem od razu Voyager)
Earth: Final Conflict
Andromeda (pierwsze 2 sezony, potem jakoś odpadłem)
Stargate SG-1
Space: Above and Beyond
Farscape
Sliders
Pretender
Forever Knight

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 23:12   

Jak tak sobie troche poszperałem w pamięci to znalazłem kilka innych tytułów z którymi spędziłem sporo czasu:
-"Robin Hood" i "Crime Story" - to z czasów kiedy byłem małym pacholęciem:D. Ten stary Robin to było coś niesamowitego - muza i klimat, szkoda że taki mały byłem i tego nie doceniałem. A piosenka otwierająca z Crime story - no miodzio
-"Na Południe" - jaki to był fajowy serial
-"Słoneczny Patrol" - ale zdaje się te pierwsze serie - sobotnie popołudnie spędzałem gdzieś tam na bahamach:P
-"Ally McBeal" - też był ciekawy, taki troche inny
-i tutaj jest jeszcze jeden serial któerego tytułu nie pamiętam, ale tam zdaje sie grała młoda nastoletnia czarownica Sabrina, która miała kumpla który zawsze do jej pokoju wchodził po drabinie przez okno, taki serial dla młodzieży - kojarzy ktoś tytuł??

A tak na marginesie to z tych nowszych to nie znam ani jednego - ależ ja jestem w tyle:P

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 07-05-2006, 09:48   

'Sabrina, nastoletnia czarownica'. Od razu mi się skojarzyło z innym serialem z młodocianą aktorką, a mianowicie z 'Buffy, postrachem wampirów'. Ile serii wyemitowano w Polsce? Dwie jak zwykle? I to na okrągło.

Martinez napisał/a:
"Ally McBeal" - też był ciekawy, taki troche inny

Oglądałam. Bardziej podobał mi się jednak inny serial producenta Ally, a mianowicie 'Boston Public'. O pewnej szkole. Przynajmniej pierwsza seria, dopóki nie pojawili się Jeremy i jego matka. Interesował mnie 'zawodowo', leciał akurat wtedy, kiedy chodziłam do Studium Przygotowania Pedagogicznego. I dobrze się bawiłam podczas jego oglądania.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-05-2006, 10:17   

Cytat:
Dempsey & Makepeace

Mienia toże, mienia toże !!!!! Ojej, przypomniałem sobie po latach, to był faktycznie pierwszy serial gangsterski jaki oglądałem....
Gliniarz i Prokurator ( Jake and the Fatman ) - kolejna klasyka serialu sensacyjnego ze znakomitym duetem aktorskim.
Nikogo nie ma w domu ( nikto nie je doma ) - czeski serial. I cóż więcej można dodać ? Dla niektórych zapewne kult, dla innych rzecz nieznana. O chłopaku, do którego drzwi puka zawsze ktoś akurat wtedy, gdy jest sam w domu. Głupie ? No tak, ale mówiłem, że to czeskie.
Detektyw w Sutannie - całkiem zabawny serial kryminalny o księdzu i zakonnicy rozwiązujących zagadki kryminalne. Nieco to czerpało z poetyki Agathy Christie, ale było weselsze.
Powrót do góry
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2006, 10:30   

widzę że dużo ludzi lubi Andromedę. zapomniałem o tym serialu napisać. uważam, że jest po prostu genialny. oczywiście oprócz piątej serii która strasznie przynudza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-05-2006, 15:12   

Hmm... sięgając do najodleglejszej przeszłości, "Czterej Pancerni", "Przygody Franka Dolasa", ale przede wszystkim - "Stawka Większa niż Życie". Nic nie mogło mnie oderwać od telewizora... a żebyście widzieli miny rodziny kiedy dziecko zapytane, co chce na urodziny z całą powagą odpowiedziało "mundur kapitana Wehrmachtu, taki jak nosi Kloss..." _^_ Zwłaszcza dziadek, weteran 3 DSK i całego jej szlaku bojowego od Palestyny przez Tobruk i Cassino aż po Anconę RACZEJ ciężko to zniósł...

Oczywiście "Allo Allo"! Teraz wychodzi na DVD. Suuper ^__^
<zezuje na losowo wybraną przedstawicielkę płci pięknej>
"- Juuuu stjuupid łumaan!!!"

Z nowszych... Star Trek! Wyrosłem na TNG, i niech ciężka zaraza pochłonie wszelkich decydentów w TV przez których nigdy nie wyemitowano ostatnich 2 sezonów. To samo z DS9... Ech.

Więcej szczęścia do telewizji miał mój ukochany Babylon 5, który uważam za serial SF wszechczasów. Pewnie dlatego, że prawa do całości kupiła jeszcze TV Wisła, więc po jej pożarciu przez Waltera TVN musiał wyemitować... A Taelonów (czyli E:TFC) odkupionych wraz z RTL7, już nie. To samo ze Stargate.

Niech wszystkich krajowych dyrektorów programowych PIEKŁO żywcem pochłonie!!! ==

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2006, 15:22   

wa-totem napisał/a:
Z nowszych... Star Trek! Wyrosłem na TNG, i niech ciężka zaraza pochłonie wszelkich decydentów w TV przez których nigdy nie wyemitowano ostatnich 2 sezonów. To samo z DS9... Ech.


Jej, jednak ktoś mnie rozumie w kwestii ukochania Star Treka! W moim wypadku zwłaszcza TNG, które właśnie niedawno udało mi się zdobyć w całości :)

Poza tym już wymienione Allo Allo i różne sitcomy- Świat według Bandych, Dharma i Greg, Skrzydła i te takie różne, w jednym bloku w sobotę kiedyś leciały.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2006, 17:19   

Aaaaa prawda, "Gliniarz i Prokurator" - zupełnie wyleciało mi z pamięci. O ile pamiętam, to tam był całkiem fajny opening.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-05-2006, 17:53   

jeszcze w kwesti ukochania Star Trek: Generations -> jak IKa była młodsza i chodziła do podstawówki, satelita był dobrem praktycznie niedostępnym, a jednak posiadanym przez wujostwo. W związku z czym co tydzień zaczynało się męczenie kuzyna przez telefon: "Naaagraaaj mi fiiiilm za Sky One"... dziecko skutkiem tego obejrzało dwa pierwsze sezony w oryginale ^^V i nauczyło się na pamięć kawałka Hamleta, którym kpt. Pickard odpowiada Q: "What a piece of work is man..." ...a potem kanał zakodowali ==

(z całego serca popiera Totema)

hmm, jeszcze był jeden serial w polskiej TV, który namiętnie się oglądało (jako powiew zachodu XD) - "Fame" (Sława) o uczniach z Nowojorskiej School of Arts emitowany o nieludzkiej porze 10.00 w piątek ==.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group