FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Grindhouse-Death Proof(Tarantino)/Planet Terror(Rodriguez)
Wersja do druku
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 12:27   Grindhouse-Death Proof(Tarantino)/Planet Terror(Rodriguez)

Mialam przyjemnosc obejrzec pierwszy czlon projektu jednych z najbardziej zakreconych rezyserow:)Wrazenia-bardziej niz pozytywne!Swietne,pelne ostych przeklenstw dialogi,scenki eliminowania laseczek przez Stuntmana,lap dance i -najlepsze-poscig z koncowych minut i omlot!>I ofkoz muzyka-miodzio!Co wy sadzicie?Widzial ktos juz?A Planet Terror?(sobie chyba sciagne ,bo nie za bardzo mi usmiecha czekanie do jesieni...)Jesli tak to komentujta!:)

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ARmy Płeć:Mężczyzna
Szukący dziewoji :)

Dołączył: 01 Wrz 2007
Skąd: Biała Podlaska
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 03:02   

Death Proof jest genialny! A na końcówce po prostu padłem ze śmiechu. Tarantino to mistrz manipulacji widownią. Na sali było może 20 osób (bo ostatni dzień wyświetlania filmu), ale jak się śmieliśmy to za 200 osób ;D. Genialne teksty, kaskaderka, POŚCIGI i gra aktorska (najsłabsza była chyba ta laska Mary Elizabeth Winstead, która lepiej zagrała w Die Hard - jako Lucy McClane :). Świetna rozrywka dla dorosłych - może harcorowa, ale to jest inteligenta zabawa z widzem.

_________________
Jestem tym, co ścigam.
Co się stanie, kiedy się potknę?
Ten, którego ścigam odwróci sie i powie:
"Nie goń mnie dalej" ?
<odmóżdżenie>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8896720
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 23:13   

Świetny film, ale mógłby być dużo lepszy. Stylizacja na zrywane, stare taśmy była całkiem ciekawa. W połączeniu z muzyką i fabułą naprawdę czuło się jakby ten film miał już swoje lata... Dopóki bohaterki nie zaczęły używać komórek (smsy do Chrisa Simmonsona) czy iPoda (cheerleaderka w drugiej części). W tym momencie cały klimat momentalnie znikał. Męski Kurt Russell jest męski :) Wypadł bardzo dobrze. Świetna scena tańca Butterfly na Mike'u. Seks wylewał się z ekranu. Miłośnicy kobiecych wdzięków nie mogą narzekać, ujęć na pośladki, biusty i tak dalej było całkiem sporo. Taki fanserwis w wersji US. Bardzo miłe były subtelne odniesienia do Kill Billa (policjanci i dzwonek w komórce). Dialogi mogłyby być lepsze. W każdym poprzednim filmie postaci mogły gadać o niczym i było to super. Tutaj tylko momentami są super (policjanci albo dwóch gości w barze zastanawiających się jak spić dziewczyny). Tarantino ma zdecydowanie fetysz jeśli chodzi o stopy. Teraz już wiem, kto non-stop na 4chanie chce ich zdjęć ;) Końcowy pościg bardzo dobrym zwieńczeniem filmu.

Planet Terror widziałem tylko początek. Zapowiada się nieźle. Szkoda, że po wpadce filmów w USA podzielono Grindhouse na pół. Zresztą nie ma się czemu dziwić skoro Amerykanów ominął m.in. lapdance - czyli najlepsza scena w filmie :)

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
CesOne Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2007, 00:06   

Widzialem wszystkie filmy Q.Tarantina moim zdaniem Death Proof byl najgorszych z wszystkich jego filmow, nie znaczy to ze uwazam ten film za dno jest dobry lecz nie tak jak slynny Pulp Fiction. D.P moglby byc wiele lepszy. Teraz czekam na 2 osdlone Planet Terror :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group