FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Dokumenty o Japonii
Wersja do druku
Patricko Płeć:Mężczyzna
Pro Driver


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: Akina
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2010, 02:25   Dokumenty o Japonii

Witam.

Od razu mówię, że szukałem na forum podobnego tematu, to znalazłem tylko poświęcony filmom przedstawiającym japońską kulturę. Ale przejdźmy do sedna sprawy...

Jak większość z nas, uwielbiam Japonię. Fascynuje mnie ten kraj, jego kultura, historia, a najbardziej rozwój technologiczny i czasy współczesne, itd. Bynajmniej nie zainteresowałem się poprzez oglądanie anime, można powiedzieć, że było zupełnie odwrotnie. Japonia od małego mnie fascynuje. Ale dość tych smutów z mojej strony :)

Ostatnio na Polsacie późno w nocy puszczane są bardzo ciekawe dokumenty produkcji WAN TV i są one robione naprawdę bardzo przyzwoicie i z sensem. Na początku myślałem, że będzie to kolejny bezsensowny materiał o tym czego oni to tam nie wyprawiają, a tutaj miłe zaskoczenie.
Akurat ostatnio trafiłem na dokument o tym, jak wygląda ślub oraz wesele u nich. Muszę powiedzieć, że między tym co dzieje się u nas, a tym co dzieje się u nich to niebo, a ziemia.
Dzisiaj trafiłem na samą końcówkę, ale było o przenośnych konsolach i ich wykorzystaniu w życiu codziennym. Żałuję, że trafiłem na samą końcówkę, dlatego szukam ich materiałów gdzieś w sieci, ale wydaje mi się, że jest to chyba nierealne.

Szukałem produkcji owego studia, ale tak jak myślałem, nie można nic znaleźć, nawet strony nie mają swojej w internecie, w googlach również bardzo ciężko.

I tutaj również moje pytanie. Zna ktoś jakieś ciekawe materiały o Japonii? Chodzi mi głównie o dokumenty, które przedstawiają ten kraj. Oczywiście nie muszą być tylko i wyłącznie po polsku, ale byle był angielski lub angielskie napisy.

PS.
Jakby ktoś się też natknął przypadkowe na owe produkcje WAN TV, to niech niezwłocznie da mi jakoś znać :) Ja również jak się dowiem czegoś nowego to od razu odezwę się w temacie.

_________________
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group