FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  The Avengers i tytuły pokrewne
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2012, 05:15   

OK, obejrzałem może minutę i wystarczyło mi żeby stwierdzić, że facet a) jest kolejnym internetowym nadętym bubkiem b) bredzi c) Thor nie podobał mu się bo mu się nie podobał, ale zamiast to przyznać próbuje wymyślić techniczne podstawy swego niezadowolenia d) najwyraźniej w to wierzy, bo niezdrowo się podnieca ("jakim prawem bawicie się na filmie na którym ja się nie bawiłem:( !?"). I nie, wydarzenia w Asgardlandzie nie były bardziej interesujące niż te na Ziemi, a jeśli rozróba z lodowymi olbrzymami na odludziu jest dla niego bardziej "intense" niż starcie z maszyną zniszczenia w miasteczku pełnym cywili, to coś jest z facetem poważnie nie tak.

Ja wiem w co Thorze jest obiektywnie nie tak, bardziej mnie interesuje, co jest lepszego, obiektywnie czy subiektywnie, w Iron Manie 2. Jak dla mnie bowiem ten film popełnił najgorszy możliwy grzech sztuki filmowej - nie zdołał przekonać widzów, że na ekranie dzieje się coś ciekawego. Parę wątków pobocznych może i było niezgorszych, ale nie ratuje to filmu, którego główna oś fabuły w połowie akcji okazuje się niewypałem, a mimo to twórcy ciągną ją dalej do rozczarowującego finału.

To nie jest kwestia "lubię Lokiego jako villaina bardziej" tylko "Loki jest w stanie napędzać fabułę i suspense, dwaj pierdołowaci nieudacznicy - nie".

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2012, 09:20   

Ysengrinn napisał/a:
To nie jest kwestia "lubię Lokiego jako villaina bardziej" tylko "Loki jest w stanie napędzać fabułę i suspense, dwaj pierdołowaci nieudacznicy - nie".

Czepiłeś się Ivana i Hammera jak rzep psiego ogona. Całkiem niesłusznie, bo drugi z nich nie jest i nigdy nie miał być żadnym villianem, tylko głupim pajacem, a pierwszy jest interesujący właśnie dlatego, że nie biega w majtkach na rajtuzach i nie ma obsesji napastowania głównego bohatera przy każdej okazji (od prysznica po jego profil na fb), a w każdym razie nie konfrontują się często.

I, to, że IM2 cię nie zainteresował nie znaczy, że nie zainteresował innych. Dla mnie, na ten przykład, był porównywalnie (a gdyby nie shield i przesadna groteskowość Hammera nawet bardziej) interesujący jak jedynka.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-05-2012, 09:51   

Ysengrinn napisał/a:
"jakim prawem bawicie się na filmie na którym ja się nie bawiłem:( !?").

Ysengrinn napisał/a:
a jeśli rozróba z lodowymi olbrzymami na odludziu jest dla niego bardziej "intense" niż starcie z maszyną zniszczenia w miasteczku pełnym cywili, to coś jest z facetem poważnie nie tak.

JAKIM PRAWEM MU SIĘ PODOBAŁA INNA SCENA AKCJI NIŻ MI. I to on jest nadętym bubkiem? :D
Jedyna osoba, która tutaj bredzi to Ty, bo facet nie bił do osób którym podobał się Thor, tylko cały czas oceniał sam film. Nie wiem w ogóle skąd wytrzasnąłeś taki wniosek.
A, i jeszcze jedno - ci cywile, którzy najwyraźniej według Ciebie są tak istotni w ocenie scen akcji... uciekli z miasta nim maszyna zrobiła cokolwiek zrobić. No chyba że masz jeszcze na myśli Portman & spółkę, ale z całym szacunkiem, ich wkład nie był dla mnie istotny.

Ysengrinn napisał/a:
Ja wiem w co Thorze jest obiektywnie nie tak, bardziej mnie interesuje, co jest lepszego, obiektywnie czy subiektywnie, w Iron Manie 2.

Przykład pierwszy z brzegu - choćby PEPPER.
Ysengrinn napisał/a:
Jak dla mnie bowiem ten film popełnił najgorszy możliwy grzech sztuki filmowej - nie zdołał przekonać widzów, że na ekranie dzieje się coś ciekawego.

Ja to samo mogę powiedzieć o Thorze. Magiczne słowa: KWESTIA GUSTU.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Heartbreak Kid Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2012, 22:06   

Całkiem niezły film, czekałem żeby dostać przyjemną łupaninę z bohaterami marvela i to też dostałem. Downey Jr był świetny i widać było, że scenarzyści doskonale zdają sobie sprawę kto jest najlepszym aktorem na planie, bo dostał on chyba najwięcej scen. Hulk miał świetne wstawki, uderzenie Thora, gnębienie Lokiego, banan od razu się na twarzy pojawiał. No i po napisach czekałem mnie nerdgasm:

Spoiler: pokaż / ukryj
Thanos, szalony tytan w następnej części. Zaskoczyli mnie całkowicie, ale sprawili też, że niesamowicie czekam na drugą część, bo to jeden z najlepszych złych w uniwersum Marvela. Tylko nie mam pojęcia kto mógłby być większym zagrożeniem w ewentualnej 3 części filmu. Może scenarzyści pokuszą się o zrobienie Civil War na mniejszą skalę? Albo Kree/Skrull Wars (chociaż filmowe Skrulle aktualnie do nich nie należą).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-05-2012, 22:41   

Heartbreak Kid napisał/a:
Tylko nie mam pojęcia kto mógłby być większym zagrożeniem w ewentualnej 3 części filmu.

Nagły brak zasilania w Stark Tower, gdzie drużyna siedzi na kanapach, je, pije i znęca się psychicznie nad biednym niezrozumianym Lokim.
Poważnie.

Chociaż wybór ofiary opcjonalny.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-05-2012, 09:45   

GoNik napisał/a:
Nagły brak zasilania w Stark Tower, gdzie drużyna siedzi na kanapach, je, pije i znęca się psychicznie nad biednym niezrozumianym Lokim.

Chcę.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Heartbreak Kid Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2012, 07:51   

GoNik napisał/a:
Heartbreak Kid napisał/a:
Tylko nie mam pojęcia kto mógłby być większym zagrożeniem w ewentualnej 3 części filmu.

Nagły brak zasilania w Stark Tower, gdzie drużyna siedzi na kanapach, je, pije i znęca się psychicznie nad biednym niezrozumianym Lokim.
Poważnie.

Chociaż wybór ofiary opcjonalny.


Wystarczy, że zrobimy Bendisa scenarzystą nowego filmu, to brzmi jak co drugi jego komiks z logiem Avengers.
Poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-06-2012, 21:03   

Lepiej późno niż wcale wreszcie obejrzałem Avengersów. Nie będę się rozpisywał, bo chyba wszystko zostało już napisane - film świetny, chyba każda scena coś wnosi do fabuły / budowania relacji między postaciami, Whedon to mistrz. Moim jedynym zarzutem (minimalnym) jest to, że Thor wydał mi się przyćmiony na tle pozostałych postaci - niemal każdy miał swoje 5 minut, on miał że 3 i pół.

I interesująca analiza planu Lokiego: http://maskofreason.wordpress.com/2012/05/23/very-good-writing-why-loki-won-in-the-avengers/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-05-2013, 18:41   

Jak powinien się skończyć Iron Man 3 - nie wszystkie filmiki z tej serii są dobre, ale ten w pełni popieram.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group