FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
  Ważne zmiany na forum i portalu Tanuki.pl
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-12-2011, 21:06   

Zaprawdę powiadam Wam, alijenoty wcale nie uruchomiły jeszcze swoich chomiczków zagłady w kołowrotku samodestrukcji. Ale forum kotatsu, to kto wie... Lemingi power, HASHAAAAA (*σ´▽`*)σビ━━━━━ム!!!

Khem.

Crofesima napisał/a:
Porobiły się kółeczka wzajemnej adoracji patrzące z góry na nubki

Gdzieeeeeeee? Ja nie widzę!

Ale forum i tak kiedyś zdechnie, tylko kto wie kiedy. Niezbadane dzieje internetu! A narazie porusza się ruchem dryfu genetycznego... znaczy total random. Raz więcej, raz mniej, potem się okaże.

Suma sumarum, to że teraz jest trochę bardziej zdechle może o czymś świadczyć, ale w sumie o niczym nie musi. I w sumie taka troche bezcelowa ta dyskusja.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 21:08   

Cytat:
I w sumie taka troche bezcelowa ta dyskusja.

Ci z sąsiedniej wsi zaczęli, myśmy skończyli, jak śpiewał Kazik. Serio, można ten topic chyba zamknąć, bo się z niego mostek trollowy zrobił.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 21:08   

Oj tam. Jak zdechnie to będziemy szukać postów na google cache a odpisywać sobie w notatniku. Mając sześćdziesiąt lat, jedno oko z jaskrą, i słuchawki na uszach (czyt. aparaty). ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:10   

Cytat:
Swoją drogą skoro już nie jesteśmy związani z Tanuki, to możemy przestac byc Mirandą Priestly polskiego internetu, tj. byc mniej Oficjalni, Elitarni i Wyniośli, a trochę się rozluźnic.


Nie wiem co to za jedna, ale - nie. Infantylnych forumów M&A jest dosyć, nie widzę powodu by robić jeszcze jedno w tym stylu. Nawet zakładając, że faktycznie nadciąga apokalipsa, a osobiście nie uważam.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-12-2011, 21:13   

Ysen, patrz...
Ale przyjrzyj się uważnie...
Tak, tak, tam właśnie jest...
Magiczne słowo... TROCHĘ.

Btw, to nasze forum nie jest infantylne?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 11-12-2011, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:14   

Odłączenie od tanuka było prawidłowym ruchem z moich informacji. Dlatego pewnie oba portale działają i będą na moje oko działać przez 5 lat. Mój optymizm. Z niektórymi rozmawiałem, że szybciej nastąpi krach. Ale Kotatsu ma duża bazę tematyczną i dużo stałych użytkowników. Potem niestety może nastąpić tfu poważny regres, który obecnie żwawo następuje.
Na swoim forum podobny mam problem, bo tam tez jesteśmy bardziej towarzysko powiązani niż tematycznie. U was można było zrobić konkursy graficzne, amv i inne rzeczy, które mogą zainteresować nowych twórców. Zabawy typu najfajniejsza piosenka czy coś w tym guście. Głupi nie jesteście i wymyślicie coś interesującego.

Pewnie głupio też zabrzmi, ale wypadałoby również trochę zluzować z trollingiem, lub nagonkami. Na pewno z tym chamskim. Wyżej było widać próby uciszenia głosu ludu.

Zgadzam się z Luikiem odnośnie traktowania nowych użytkowników. Każdy z nas kiedyś był "noobem" forumowym, a takie stare wygi powinny być trochę bardziej cierpliwe, ale sprawiedliwym kolegami. A o złowrogim "Jenocim komunizmie" również od swoich znajomych słyszałem, bo uciekli dosyć szybko stąd. Nie chodzi o moderowanie, bo jesteście mniej "okrutni" porównując do mojej osoby:). Chodzi mi o całą otoczkę wokół.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:15   

Moi zdaniem jesteśmy wystarczająco rozluźnieni. Jeśli poluzujemy jeszcze bardziej to zacznie się rozprzężenie.

Cytat:
Pewnie głupio też zabrzmi, ale wypadałoby również trochę zluzować z trollingiem, lub nagonkami. Na pewno z tym chamskim. Wyżej było widać próby uciszenia głosu ludu.


Mta, jasne, to zawsze jest głos ludu. Średnio co rok trafia się jakiś cwaniak uważający się za głos "milczącej większości" i robi oborę ku uciesze gawiedzi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 21:27   

Cytat:
gadzam się z Luikiem odnośnie traktowania nowych użytkowników. Każdy z nas kiedyś był "noobem" forumowym, a takie stare wygi powinny być trochę bardziej cierpliwe, ale sprawiedliwym kolegami. A o złowrogim "Jenocim komunizmie" również od swoich znajomych słyszałem, bo uciekli dosyć szybko stąd. Nie chodzi o moderowanie, bo jesteście mniej "okrutni" porównując do mojej osoby:). Chodzi mi o całą otoczkę wokół

Aleosochodzi?
Jeśli nowy użytkownik na dzień dobry łamie kilka punktów regulaminu, przy czym czyni to ze zwyczajnej głupoty, to mamy się z nim cackać, głaskać po główce i mówić "dobry user, dobry"?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:30   

Well, z całą pewnością moglibyśmy mieć lepsze podejście do nowych. Nie rzucać im na przykład zaraz po pierwszym poście "Już mamy od tego temat, złotko.", a zostawić sprawę moderacji...

Taka luźna sugestia.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:39   

Przykładowo ten temat dam pod lupę.

http://forum.kotatsu.pl/tematy10/6943.htm#284453

Fakt faktem użytkownik za bardzo nie postarał się w opisie w swoich ulubionych pozycji, ale zapoczątkował lawinę dalszych postów. Nie trzeba go od razu zjeżdżać, ale można zapytać się czemu je lubi. Jak nie ma odzewu to łupnia mu za niereformowalność. Stare wygi powinny swoich postach pokazać jak mają wyglądać prawidłowe uzasadnienie swoich animców. Nie wszyscy nowi są głupi i mogą zaobserwować jaki poziom wypowiedzi obowiązuje, a potem się do niego dostosują.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:43   

Caladan, a gdzie ja go zjechałam? W którym momencie? Ot, napisałam jak wygląda na forum sprawa tematów, pan nawet się nie zainteresował i teoretycznie powinnam temat zamknąć, ale właśnie dlatego że przyszli inni i dyskutują, dalej sobie wisi. W czym problem?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-12-2011, 21:43   

Mnie osobiście wcale szczególnie nie zależy na nowych użytkownikach, a obecny klimat forum (przez ekhm większosc czasu) mi zupełnie odpowiada. Chciałam po prostu jako jedna z niewielu osób w tym temacie zaproponowac w końcu jakiekolwiek rozwiązanie zamiast teoretyzowac i snuc katastroficzne wizje. Zresztą ciężko to sobie wyobrazic w praktyce - co, ogłosimy na ACPie, że jesteśmy teraz Uber User Friendly i od razu zlecą się spamujące 12-letnie yaoistki? Raczej to miała byc lekka sugestia, nie tylko dla moderacji, ale wszystkich użytkowników.

Cytat:
Średnio co rok trafia się jakiś cwaniak uważający się za głos "milczącej większości" i robi oborę ku uciesze gawiedzi.

Ale wtedy przynajmniej coś się zaczyna dziac! I ile postów nagle rodzi się w tematach ;d

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 21:54   


Tyle Wam powiem.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-12-2011, 21:56   

Ale dyskusja. To pewnie dlatego że dawno dramy nie było. Ale skoro już jest, no to trza się wypowiedzieć!

Mi tam brakuje starego forum tanuki, zwłaszcza tych wszystkich radosnych flej.. khem, poważnych polemik z użytkownikami serwisu, dot. kwestii nieobiektywnych recenzji, zakazów pisania dla pseudorecenzentów (to o mnie! damn, byłem dumny z tego, że ktoś nazwał tak temat XD) i takich tam. To było bardziej fun niż same tematy o anime. Straciliśmy naturalne źródło dramy, która w funkcjonowaniu forum pełni przecież bardzo istotną rolę! No to trzeba nadrabiać.

Crofesima napisał/a:
Porobiły się kółeczka wzajemnej adoracji patrzące z góry na nubki, że tak przypomnę akcję z fanką House'a.

Mówisz o panience która strzeliła focha na całe forum bo Vodh (fan House'a iirc) ośmielił się robić sobie jaja z Doktora? Nie sądzę, żeby ktoś żałował.

A tak w ogóle to nagonki na nowych userów odkąd pamiętam stanowiły element lokalnego folkloru. Bez nich forum nie byłoby takie samo :D Odrobina szacunku dla tradycji się należy! Ale okej, niektórzy bywają w tej kwestii nieco nadgorliwi... No i przede wszystkim:

Sasayaki napisał/a:
Nie rzucać im na przykład zaraz po pierwszym poście "Już mamy od tego temat, złotko.", a zostawić sprawę moderacji...


Złota uwaga. Skoro moderatorzy już upominają, to po jakiego grzyba upominają też inni? Srsly, nawet dla użytkowników z jakimśtam stażem (ja) to jest wkurzające.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2011, 22:00   

Caladan napisał/a:
Przykładowo ten temat dam pod lupę.

http://forum.kotatsu.pl/tematy10/6943.htm#284453

Fakt faktem użytkownik za bardzo nie postarał się w opisie w swoich ulubionych pozycji, ale zapoczątkował lawinę dalszych postów. Nie trzeba go od razu zjeżdżać, ale można zapytać się czemu je lubi. Jak nie ma odzewu to łupnia mu za niereformowalność. Stare wygi powinny swoich postach pokazać jak mają wyglądać prawidłowe uzasadnienie swoich animców. Nie wszyscy nowi są głupi i mogą zaobserwować jaki poziom wypowiedzi obowiązuje, a potem się do niego dostosują.

A to przykład dałeś....

Akurat pan BYŁ niereformowalny, bo swoją obecność na forum zaczął od spam tematu z reklamą linka do strony z downloadami. Temat usunęłam, ale linka miał też w sygnaturze, więc wysłałam mu odmoderatorską prośbę by go usunął. Pan pojawił się dwa dni później tylko po to, by założyć ten temat, który ZNOWU jest mało zgodny z regulaminem ORAZ ignorując moją wcześniejszą prośbę. Linka z sygnatury musiałam usunąć sama.

Więc jeśli takie nowości mamy mieć na forum to ja serdecznie dziękuję.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group