FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Rekrutacja: propozycja
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 12:22   

Bambosh - tak, sekretarzowanie właśnie na tym polega, bo ostatnio już kilka razy był problem z "a kto się zajmie przygotowaniem odpowiedzi", tudzież "a kto miał o tym pamiętać". Tak jak pisałam w poście: zawsze oczywiście możliwe są konsultacje z Teukrosem w sprawach prawnych, tudzież ustalenie szczegółów ze mną/resztą redakcji, natomiast właśnie chodzi o projektowanie z grubsza odpowiedzi i pamiętanie o tym. I słowo honoru, nauczyć się można sporo, a przy tym działamy na tyle sprawnie, że taka nauka będzie miała coś wspólnego z rzeczywistością :)

Z innej beczki, przyszło do mnie na PW:
Cytat:
Witam

Chciałbym zaproponować swoją osobę na stanowisko Korektora mang oraz ew. innych tekstów. Językiem rodzimym władam może nie doskonale ale w stopniu zaawansowanym, od 26 lat ;). Oprócz tego piszę, publikuję w różnych miejscach (lub publikowałem - np. w Gwiezdnym Piracie). Mam na koncie kilka korekt, trochę tłumaczeń i całkiem sporo tekstów. Z kolegami prowadzimy portal fantastyczny Wrota Wyobraźni.

Swoje umiejętności cały czas rozwijam i myślę, że współpraca z Wami na tym poletku mogłaby mi w tym rozwoju pomóc.

Na życzenie dokładny wykaz "osiągnięć" ;)

Pozdrawiam
Michał "de99ial" Romaniuk

Hmmm, może to i dobry pomysł? W sumie wygląda na to, że się nadaje.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2008, 12:39   

Na Palladyna czy linkarza mógłby się naddawać. Wydaje się mieć skłonności do berserka, ale nie większa, niż inni członkowie redakcji.
Co do korektora...pisze poprawnie i można by go wypróbować.
Bambosh jako sekretarz - jak najbardziej.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-09-2008, 13:08   

Po bardzo długim namyśle zdecydowałem się zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko redaktora piosenek. Zarówno z japońskim, jak i angielskim nie powinno być u mnie problemów.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 13:22   

Tymczasem zgłoszenie od Shinpū:
Cytat:
Bardzo chętnie mógłbym się zająć plagiatami. W związku z tym chciałem się zapytać jak to miałoby wyglądać w praktyce.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2008, 14:27   

O, czyżby zatem rozwiązał się kolejny problem?
Powrót do góry
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 03-09-2008, 15:46   

Ja oczywiście zgłaszam się do ubijania literówek. Z interpunkcją nie mam większych problemów, a kiedy mam wątpliwości, mogę się zwrócić do mojego "zaplecza" - mamy tłumacza.

Wiem, że do tej pory była ze mnie taka pomoc jak z koziej... sierści trąbka, niemniej jednak mam zamiar się wykazać. Poza tym, naprawdę chciałabym coś zrobić dla tanuka i mieć świadomość, że nie jestem w redakcji przypadkiem. (A recenzje też się zrobią w najbliższym czasie, o.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 15:53   

Irin, ale Ty jesteś formalnie w obsadzie Czytelni, więc jakby co, to poproś IKę, żeby bardziej w Ciebie poorała, bo jestem dziwnie pewna, że to się przyda ;)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 20:42   

de99diala można spokojnie wypróbować - przy korekcie powinno być to stosunkowo najłatwiejsze.
Bambosh - nie widzę problemu.
Keii - jeśli tylko uważa, że będzie miał czas, to jest w okolicy prawdopodobnie najlepszym kandydatem
Irin - w zasadzie Ave ma rację, ale z drugiej strony chętnym dodatkowych obowiązków nigdy nie odmawiamy ;)
Shinpū - who's that?... (tzn wysłać odpowiedź i czekać co z tego wyrośnie)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 20:59   

Z de99iala może być dodatkowy pożytek - mianowicie nawiązanie współpracy z Wrotami Wyobraźni. Nie jest to duża strona, ale ma ciekawą zawartość i pewną renomę w sieci.

Bambosh - zna tą pracę jak nikt inny, z pewnością może spróbować.

Keii - ma wszystkie kompetencje do zajmowania się działem, nawet jeżeli będą problemy z czasem, to przynajmniej nadesłane tłumaczenia będą publikowane.

Irin - w tym momencie, razem z de99ialem mielibyśmy dwie osoby do korekty na Mangach. Może faktycznie Irin weźmie "rezerwową" korektę, zarówno na Anime jak i na Mangach?

Shinpu - obawiam się, że w informacji na forum przeoczyliśmy pewne kwestie. Jednak Paladyn nie zajmowałby się tylko blogaskami - prawdę pisząc, są one dla nas najmniej szkodliwe. Miałby również do czynienia z torrentowniami, stronami anime online itp., a z nimi to już trudniejsza przeprawa. I nawet z blogami to nie takie proste - jeżeli nie poskutkuje mail do blogaski, należałoby napisać do serwisu blogowego żądanie zamknięcia bloga. Myślę, że trzeba by to wszystko mu uświadomić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-09-2008, 21:50   

Wybadam Shinpu - skąd i co to jest fandomowo, a co do reszty zastrzeżeń nie mam. Irin świetnie wyłapuje literówki, Keii, jako student japonistyki (i człowiek solucja) zna się tez na rzeczy, a Bambosh ze względu na pracę powinni się nadać :)

deniala należałby wybadać, ot co - jak umie i czy wie, że to jest sprawdzanie "post sprawdzające"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 22:30   

Dobra, czyli obecna sytuacja wygląda tak:

Na sekretarza zgłosił się Bambosh i wydaje mi się, że jest do tego faktycznie najlepszy ze względu na doświadczenie i w ogóle :)

Redaktorem działu Piosenki zostaje Keii. Powodzenia życzę...

Napisałam do De99iala (kandydat na stanowisko korekty) oraz Shinpu (łowca plagiatów) z propozycją, żeby zajrzeli na irca. Do De99iala nie mam zastrzeżeń, o Shinpu jeszcze niewiele wiemy, ale rocznikowo i postowo sprawia dobre wrażenie, więc potraktowałabym to zgłoszenie poważnie.

Oznacza to, że jeśli te kandydatury się potwierdzą, zostaje nam tylko linkarz. Nie jest źle :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-09-2008, 08:40   

http://forum.tanuki.pl/profiles/2361.htm - profil Shinpu. W fandomie o takim gościu nie słyszałem. Coś tam komentował na głównej, zbyt ambitne toto nie było.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2008, 19:59   

Dobra, mam zgłoszenie od Urufu:
Cytat:
Witam,

Może to trochę śmiałe posunięcie, bo jestem użytkownikiem z dość krótkim stażem, ale byłabym chętna do współpracy.

Myślę, że mogłabym się zająć plagiatami – często przeszukuję sieć, więc byłabym w stanie regularnie sprawdzać strony. Także zgłaszam swoją kandydaturę :)

Pozdrawiam.

Mnie wydaje się lepszą osobą, bardziej sprawdzoną mimo wszystko. Jakieś uwagi, pytania?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-09-2008, 20:02   

Z mojej strony - żadnych. Nie mam z tą osobą żadnych doświadczeń.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2008, 21:47   

Dobra, podsumowanie irca: fakt, Urufu lepiej znamy, ale 1. jest nieletnia, a 2. pisała o wyjeździe na wymianę. Lepiej jednak się w to na razie nie pchać, może za jakiś czas coś się dla niej znajdzie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group