FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Rekrutacja: propozycja
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 22:24   

Podsumowanie ostateczne: Shinpu, de99ial, Tyczek, no i oczywiście Bambosh zostali dodani na Forum do grupy Redakcja :)

(Keii, jakby ktoś pytał, był w niej już wcześniej).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2008, 11:03   

Nie będę zakładała nowego tematu. Przypominam (dla tych, którzy nie zauważyli): Shinpu z braku czasu postanowił zrezygnować z funkcji (i należy mu się spory szacunek za to, że uczciwie o tym poinformował), w związku z czym wywiesiłam wczoraj nowe ogłoszenie o naborze. Dzisiaj dostałam PW:

BECK napisał/a:
Witam,

Chciał bym zgłosić swoją kandydaturę na pozycję osoby odpowiedzialnej za plagiaty.

Zgłoszenie to pisze, aby wyrazić chęć pomocy portalowi, z którego czerpię większość moich informacji na temat ciekawych tytułów(zarówno anime jak i mangi), dzięki tekstom zawartym na stronie oraz pomocy użytkowników forum.

Mój wiek to 19 lat, obecnie jestem studentem Politechniki Poznańskiej jednak mam zamiar przenieść się na inną uczelnie od przyszłego roku akademickiego - zarezykowalem i niejako przegrałem ;] Jestem osobą zorganizowaną, sumienną i jeśli już zaczynam coś robić staram się robić to jak najlepiej. Nie mam żadnych problemów z pisaniem własnych tekstów – w tym wypadku mowa o pisaniu listów. Jako, że zazwyczaj wszystko mam mniej więcej zaplanowane, mam wystarczające zasoby wolnego czasu aby zająć się tą działalnością – chyba, że wymaga poświęcenia wielu godzin i zaniechania jakiegokolwiek życia osobistego na rzecz przeszukiwania Internetu ;]. Oczywiście prosił bym o dokładniejsze informacje na temat tego zajęcia – jaka jest ilość zgłaszanych plagiatów przez program, czy osoba odpowiedzialna za to otrzymuje linki do stron czy też zostanie jej udostępnione oprogramowanie i inne tego typu informacje.

W razie pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia, bądź pytań/ważnych informacji, preferuje kontakt GG: 1229907, jednak może być również maila/PW z danych w profilu.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2008, 11:05   

Jeśli chodzi o moje zdanie, to dałbym szansę. Na forum zbyt długo nie jest, ale nie zdążył chyba nikomu podpaść, a to cenne, bo świadczy, że nie jest skłonny do szukania konfliktów (zaś paladyn winien być powściągliwy, mimo wszystko).
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2008, 18:34   

Jakoś nie jestem przekonany. Pisać kandydat umie, to prawda, ale tak patrząc po postach odnoszę wrażenie, że do dyskusji z plagiatorami nieszczególnie się nadaje. Szczeniactwem trąci, a w takich przeprawach trzeba opanowania i obycia, szczególnie że częściej chyba niż z blogaskami nasz Paladyn będzie miał do czynienia z różnej maści administratorami, firmami hostującymi itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2008, 14:22   

Druga kandydatura to Costly...

Costly napisał/a:
Ja przez anime stałem się bardziej agresywny. To duży plus, wreszcie zrozumiałem, że problemy najlepiej rozwiązuje się kataną. Dodatkowo poważnie rozważam wstąpienie do Kościoła Szatana - znalazłem dużo bardzo atrakcyjnych komentarzy na temat biblii LaVey'a, które mnie chyba przekonały do jego punktu widzenia. Szkoda, że nie zacząłem oglądać tego, gdy byłem młodszy, wtedy na pewno wpływ był by większy.


Generalnie nie wiem, na ile on tak serio, ale tak czy inaczej obie kandydatury w tej chwili wydają się równoważne: są to osoby nowe na forum, które się jeszcze nie sprawdziły. Nie znaczy to, że nie warto dać któremuś szansy, ale mam trochę za mało danych, żeby powiedzieć, że jedna kandydatura jest wyraźnie lepsza.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-11-2008, 15:32   

Gdybym miał wybierać wskazałbym jednak na Becka...ten młodociany, agresywny szatanowiec to ostatnia rzecz, jakiej nam do szczęścia brakuje.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2008, 17:01   

Cytat:
ten młodociany, agresywny szatanowiec to ostatnia rzecz, jakiej nam do szczęścia brakuje.

Zobacz do tematu, wypowiedź była w humorystycznym kontekście. Aczkolwiek przyznaję, że też nie bardzo mam ochotę aby taki dowcipniś prowadził naszą oficjalną korespondecję.

Za to mam następujący pomysł - jeżeli nie zgłosi się więcej osób (po zapodaniu ewentualnego newsa), poprosić obu panów aby coś więcej o sobie napisali, w sensie prawdziwe imię i nazwisko, czym się zajmują, czy mieli do czynienia z jakąś (jakąkolwiek) pracą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2008, 13:51   

Na razie nie ma więcej kandydatur... A trzeba coś dalej działać. Mnie się wydaje, że jednak nie wypada przeprowadzać takiej inwigilacji. Moim zdaniem trzeba się po prostu zdecydować, zawsze przecież jest okres próbny, zobaczymy, jak dana osoba się sprawdzi i czy w ogóle jej się to wszystko spodoba.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2008, 22:05   

Proponuję jednal dowiedzieć się czegoś bliżej o kandydatach. Żadna inwigilacja, z tego co o nich wiemy teraz, żaden mnie nie przekonuje. Wybór losowy mam za kiepski pomysł. Względnie, jako że nowych kandydatów brak, można umieścić newsa i jeszcze trochę poczekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group