FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Nowy layout Tanuki.pl - problemy techniczne
Wersja do druku
Marvele
Gość
PostWysłany: 03-11-2008, 21:48   

Bardzo ładny layout, choć zajmie mi trochę czasu, zanim się przyzwyczaję :D
Jedna rzecz która mnie ogromnie razi to reklama wyświetlająca się pod wstępem do recenzji i do tego jeszcze te zakładki "Dodaj do..." - po prostu okropnie psuje klimat.

Nie dałoby się tego przenieść w mniej widoczne miejsce, np. pod recenzją?
Przejdź na dół
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-11-2008, 16:55   

Czy brak dodanych na stronie głównej czytelni obrazków (czy też tekstowych) uwag z utworu (w stylu yaoi, self-insertion) jest celowy?
Bo dobrze byłoby wiedzieć, że na przykład komediowy fik X to yaoi, człowiek nie traciłby czasu na wchodzenie na jego stronę :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-11-2008, 17:24   

Nigdy nie było na czytelni obrazków na stronie głównej, informujących o dodatkowych uwagach. Nie było także informacji "uwagi" z tego powodu, że nie we wszystkich opowiadaniach są one dodawane przez autorów - i nie wszystkie opowiadania je zawierają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seaven Płeć:Mężczyzna
Maruda :3


Dołączył: 01 Sty 2007
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2008, 16:26   

Błędy regulaminu:

Regulaminy manga.tanuki.pl oraz anime.tanuki.pl posiadają na samym dole punkt:
Kod:
Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem XX.XX.2008 r. Wszelkie zmiany regulaminu będą wchodzić w życie z dniem opublikowania na Tanuki.pl.
Po dacje XX.XX.2008 r. można wnioskować, że owe regulaminy na chwile obecną nie obowiązują. W przypadku ogólnego regulaminu Tanuki.pl jako data widnieje 31.10.2008 r.

W regulaminie Czytelni w ogóle nie ma adnotacji o wejściu regulaminu w życie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6596633
 
Numer ICQ
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2008, 11:57   

Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi, już poprawione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Spica
Gość
PostWysłany: 14-11-2008, 15:28   

Mozilla Firefox 3.0.4

Wiem, że już taki problem był (patrzyłam w dziale Czytelnia), ale pomyślałam, że może być to związane z "nowym futrem Tanuka". Otóż zgłaszam, że po kliknięciu w zarejestruj w Czytelni wyświetla się tylko regulamin (poza tym tytuł Stop! wyświetla tak... dziwnie).
Nijak nie można się zarejestrować.

Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry
Ktoso
Gość
PostWysłany: 15-11-2008, 23:18   

Wchodzę na tanuki... a tu nowy lay. W szoku byłem, zmiana niesamowicie pozytywna. O niebo lepiej się podstrona recenzji np prezentuje. Gratuluję... :-)
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2008, 20:24   

Spica - dziękujemy za informację, już powinno działać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Adriankiller
Gość
PostWysłany: 18-11-2008, 21:07   

mi osobiście zawsze bardzo brakowało opcji "starsze recenzje" bo chodzi o to że jak ktos wchodzi raz na jakiś czas to nowo napisane recenzje poprostu po paru dniach znikaja z głównej strony i sa dostepne tylko przez "szukaj" a jak wiadomo jak sie nie wie czego szukać i i nie wie co było recenzowane przypadkowa osoba juz teog nie przeczyta. tylko ktoś kto szuka tego tytułu precyzyjnie.

wcześniej widac było około 5 ostatnich recenzji. teraz się to uwsteczniło bo teraz np jest 3 recenzje na głównej.
mała rzecz ale myśle że taka opcja znacząco podniesie poziom strony. bynajmniej dla mnie.
pozdrawiam
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-11-2008, 21:27   

Recenzje można sortować po dacie dodania, to powinno rozwiązać problem

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Aoi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 18:41   

kic napisał/a:
Zamiast zmieniać starego wizerunku, można było ulepszyć stary. No ale skoro już jest ten nowy, to czy niemożna dodać kilka różnych odcieni kolorów? Ta wszechobecna zieleń w dziale Anime jakoś mi nie pasuję... Miło by było gdyby to użytkownik decydował gdzie i jakie barwy ma mieć dany dział.





nie wiem o co ci chodzi. jest przecież ślicznie. nie zmieniajcie jej, bo i tak jest o wile ładniejsza od poprzedniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-12-2008, 19:09   

Kwestia gustu. Moim zdaniem stary layout był czytelniejszy.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Aoi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 19:20   

kic napisał/a:
Kwestia gustu. Moim zdaniem stary layout był czytelniejszy.


hmmm... być morze. no cóz teraz trzeba przyzwyzaić się do nowgo xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 20:00   

Aoi - witamy na forum, ale przypominam, że ten temat służy do zgłaszania ewentualnych problemów z nowym layoutem... Oczywiście cieszę się (w imieniu Redakcji), że się podoba i zapewniam, że nie zamierzamy go w najbliższym czasie zmieniać.

Przy okazji krótkie wyjaśnienie: nie przewidywaliśmy i raczej nie przewidujemy tworzenia "skórek" do wyboru, jest to mimo wszystko pewna atrakcja, bez której można się obyć, a która wymagałaby dodatkowej pracy od informatyków - ponieważ strona stoi na kodzie autorskim, a nie na gotowych modułach, trzeba by to tworzyć od podstaw. Rozumiem, że na pewno znaleźliby się tacy, którzy chętnie by z tego korzystali, ale w tym wypadku wymagany nakład pracy po prostu nie jest dla nas w najmniejszym stopniu opłacalny.

Za to nie jestem pewna, czy wszyscy zauważyli, ale ulepszona została strona wyszukiwania - http://anime.tanuki.pl/strony/szukaj - które przy okazji rozszerzyliśmy o możliwość wyszukiwania po wyróżnikach. Od razu informuję, że ograniczenie ilości parametrów, po których można wyszukiwać (do trzech gatunków i trzech wyróżników) jest odgórne, arbitralne i zdroworozsądkowe - eksperymenty wykazały, że im więcej parametrów, tym więcej kombinacji, które nie będą zwracały żadnych wyników.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2008, 10:48   

Cytuję mail, który otrzymałam, niestety chyba trochę za mało precyzyjny...
Cytat:
Chciałem zgłosić, że przeglądarka interenetowa Safari ma problemy z wyświetlaniem strony Tanuki.pl: m. in. nie wyświetla wyszukiwarki.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group