FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Radość niechrześcijańska z krzywdy bliźniego...
Wersja do druku
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2005, 19:00   

Bo widziałem jak szalikowiec dostaje od policji gumowym pociskiem w krocze , i ciesze sie z faktu ze nie napłodzi w przyszłosci sobie podobnych
Przejdź na dół
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2005, 20:42   

Cytat:
Bo widziałem jak szalikowiec dostaje od policji gumowym pociskiem w krocze , i ciesze sie z faktu ze nie napłodzi w przyszłosci sobie podobnych

Nie ma się z czego cieszyc.
To mniej wiecej tak jakby napisac: moi koledzy sklepali dzis metala, i ciesze się z faktu że nie napłodzi w przyszłości sobie podobnych.
I jedno i drugie jest bezsensem i nie powinno miec miejsca. Cieszyc sie z krzywdy innego człowieka? Nie, ja nie zamierzam tego robic.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2005, 21:00   

napadaja na ludzi spokojnie idacych do pracy , demoluja kiosk , wybijaja szyby wsklepowe, wyrywaja płyty chodnikowe, wyrywaja znaki , demoluja zaparkowane samochody , nalezy im sie. Jak dla mnei do pseudokibiców powinna sie strzelac ostra amunicja to by raz na zawsze zlikwidowalo ich problem.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-12-2005, 21:03   

Kielon, szalikowiec nie dostał za to, że był sobie szalikowcem, tylko za robienie zadymy. I jak na mój gust powinien dostać ostrą amunicją. Krótko mówiąc - daruj sobie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2005, 21:11   

Obojetnie jaki ból go spotkał to nie ma co załować, jak taki menel wysyła ludzi do szpitala to jest dobrze nic nie można mu zrobic , ale jak mu sie stanie krzywda to trzeba go załować?? Iluo on ludziom zrobił krzywde?? ile zeczy zniszczył , owoców cudzej pracy nie swojej. Ja szanuje zycie akurat bardzo dobrze wiem jak mozna je łatwo stracic i jak łatwo sie je odbiera. Ale co do niekturych elementów to nie mam skrupułow i wyrzutów sumienia.
Nieszczescie nieszczescie to przezywa rodzina pobitej do nieprzytomnosci dziewczyny , nieszczescie to przezona dzgnietego nożem sklepikarza , nieszczescie to przezywaja ludzi którym włsnie zdemolowano auto a których watpl;iwe by było stac na naprawe i ubezpieczenie Auto Casco.
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-12-2005, 21:12   

Panowie, jeszcze chwila, a będzie "szalikowcy do gazu"! Ostrą amunicją? Świetny pomysł, naprawdę. Jasne, powystrzelajmy, kogo sie da i będzie spokój... Nie twierdzę, że policja nie powinna interweniować i gumowe kule pewnie jak najbardziej były na miejscu, ale mimo wszystko - ałć...

Wiecie coś o tym kolesiu w ogóle? Nie. Więc z czego się do licha cieszycie? Wyobraźcie sobie, że miałam okazję znać szalikowca, który naprawdę był bardzo do rzeczy... Zresztą to świetnie o Was świadczy, cieszyć sie z czyjegoś nieszczęścia, Kielon ma rację.

(i proponuję skończyć temat, bo zaraz z tego wyjdzie dyskusja o tolerancji, w której każdy każdemu będzie skakać do oczu i tak do nieczego nie dojdziemy).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2005, 21:15   

akurat to był jeden z prowodyrów, łysek bez karku nalezacy do takiej małej lokalnej bojówki OAK która jest czescią wiekszej zwanej ONR ( obozem narodowo radykalnym) jak ktos chce wiedzieć co to za smiecie niech poszuka po sieci to zwątpi w litośc i poczucie żalu.
Gwoli scissłosci
OAKi to miejskow skrajne hooligans Ruchu chorzów dotychcza okazli do rozruby szukali tylko pod znakiem szalika , o ile by sie napierniczali z innymi szalikowacami to by było dobrze lecz ci gustuja w biciu postronnych przechodnów, albo napadaniu na ogródki dzialkowe na których młodzież robi imprezy najczesciej w majówki. Pod ideologie neonazistowska podpieli sie nedawno teraz sa podwójenie popier... . Niestety takie sa lokalne realie i wybaczcie ale znam te grupki znam ich znaczki , wiem co robią.


Ostatnio zmieniony przez Serika dnia 11-12-2005, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2005, 21:19   

Ja ich chyba kojarze... Z jednej strony to obcy człowiek i generalnie nic o nim nie wiem z pierwszej ręki, ale mam wrażenie, że w tym miejscu kończy się mój humanizm.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-12-2005, 21:47   

Cytat:
Jasne, powystrzelajmy, kogo sie da i będzie spokój...


Święta Seriko, ale może nie naciągaj tego co Red powiedział, co? W którym miejscu on napisał "wszyscy szalikowcy powinni zostać wykastrowani karabinem"? Napisał o jednym huliganie który dostał to, na co zasłużył. Co do cholery ma do tego inny szalikowiec, który naprawdę był bardzo do rzeczy?! Jakby metal, hipis, punk, czy inny kretyn robił bajzel to też pisalibyśmy to samo.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2005, 21:50   

Redvampire napisał/a:
Jak dla mnei do pseudokibiców powinna sie strzelac ostra amunicja to by raz na zawsze zlikwidowalo ich problem.

Tu jest tak napisane. No chyba że ja mam problemy ze zrozumieniem tekstu.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-12-2005, 21:51   

Jako wkurzona userka z instyktami pseudo-moderatorskimi cytuję:

Cytat:
Posty pesymistyczne w tym temacie będą traktowane jako spam i usuwane:P.


Pojęli aluzję? Zamknąć się i przestać irytować innych userów w miejscu, które z założenia do tego nie służy.

Bo mimo wszystko dzisiaj był DOBRY DZIEŃ!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-12-2005, 21:51   

Cytat:
Święta Seriko, ale może nie naciągaj tego co Red powiedział, co? W którym miejscu on napisał "wszyscy szalikowcy powinni zostać wykastrowani karabinem"? Napisał o jednym huliganie który dostał to, na co zasłużył

Racz zauważyć, że to napisał później. Przed moim postem napisał tyle, że jakiś facet w szaliku oberwał, więc on się ucieszył.

Naprawdę koniec tematu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2005, 22:08   

Red, nie chodziło mi o to żebyś tego typa żałował lub żeby ci było przykro. Temat brzmi: Bo życie jest piękne^__^! - wszystko, co dobre, a ty tu piszesz że kogoś psiarnia postrzeliła gumowym pociskiem. Naprawde nie widze zwiazku, miedzy tematem a tym zdarzeniem. Masz i pomyśl.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2005, 22:34   

Kielon napisał/a:
Red, nie chodziło mi o to żebyś tego typa żałował lub żeby ci było przykro. Temat brzmi: Bo życie jest piękne^__^! - wszystko, co dobre, a ty tu piszesz że kogoś psiarnia postrzeliła gumowym pociskiem. Naprawde nie widze zwiazku, miedzy tematem a tym zdarzeniem. Masz i pomyśl.

Jak dla ciebie panowie "psiarnia" masz i pomysl bo takie wyrażanie sie nie swiadczy o odstawaniu poziomem ponad wyże wymioniony teraz tragicznie żałowany element.
Ja też pare razy dostalem pała jednak policji nie nienawidze bo zasłużyłem. Tak jak ten dzisiejszy .
A nie tyle co sie ciesz co odczuwam poczucie pustej satysfakcji , bo policja robi to co trzeba , bo sprawiedliwosć jestj jednak na tym swiecie ( te gnojki sami tak lubia katowac i sprawiać ból to niech sami go teraz czują), bo jeden gnojek mniej do niszczenia tego co inni ciezka praca zbódują.


Ostatnio zmieniony przez Kielon dnia 11-12-2005, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-12-2005, 22:43   

Prosiłam o zakończenie tematu. Każdy następny post poleci bez względu na treść (i proszę uważać na słowa, psami możesz nzywać policję wśród kumpli).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group