FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Forum o Playstation
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-01-2006, 17:23   

KoBik napisał/a:
ok, wyraźnie zaznaczyłem o czym traktuje forum, więc po co wbijać jak się tym nie interesuje? kot w worku? hmm, a po co zaraz odkrywać wszystkie karty?, ludzie na forum którzy weszli komentują i piszą posty, jest miło.
Nabijanie licznika, to nie w naszym stylu, chcemy tylko by coraz ciekawsi ludzi odwiedzali PsxPower i wymieniali się poglądami.

jak mają odwiedzac coraz ciekawsi, jesli nie wiadomo co to konkretne forum zawiera?
KoBik napisał/a:
Może lepiej człowieka zachęcić, doradzić, pomoć?
co my wróżki, żeby się domyslac o co chodzi? Post zaprasza na forum. Wchodzi sie w link, by sprawdzić, co to za forum, czy ciekawe, jaki ma regulamin, jacy ludzie tam są... a tu zonk... nic się nie zobaczy, bo najpierw trzeba sie zarejestrować. "kup pan kota w worku"... nie będe się rejestrowac na forum, gdzie moge trafić na coś, co mi się nie podoba. a skąd mam wiedziec, że to jest naprawde forum o PS, a nie o panienkach? albo o radiu maryja? albo o MW?
Bianca napisał/a:
co wam szkodzi ze ktos przyjdzie i przeczyta bez rejestracji?

jw.
KoBik napisał/a:
lol, nie padło ani jedno zdanie o jakiejkolwiek pomocy z waszej strony aż do momentu w którym powiedziałaś, że lepiej otworzyć strone dla wszystkich. Ok, doszło do mnie.
wskaż mi miejsce, gdzie sobie tej pomocy życzyłeś... jasnowidzami nie jesteśmy. Ponadto wyraźnie zostało pokazane, że niemożnośc obejrzenia zawartości forum działa odstraszająco dla potencjalnych uzytkowników.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 17:28   

a pisze wyraźnie o czym jest forum? ZAZNACZONE jest, że o PLAYSTATION.

Dajmy już spokój bo to bezsensu, głupia reklama dorobiła się dwóch stron. Paranoja...

Zresztą i tak nikt nic mądrego już nie powie..

btw. Reklamuje iXa360? no i co z tego? co wy macie do Microsoftu? szczerze to nie rozumiem o co wam chodzi. Może dlatego, że większość ludzi jeździ na pirackim sofcie xp-ka, który notabene jest ułomny w stosunku do pełnej oryginalnej wersji...

Koniec offtopu. Możecie pisać, ja już nie skomentuje ani słowa.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-01-2006, 17:46   

KoBik, Słońce, zważ, że ja NIE MÓWIĘ o TWOIM forum. podaje przykład. Przykład, który nalezy wziąśc pod rozwagę - zasada podejrzliwości w stosunku do netu. Bo w necie jest mnóstwo ludzi, których bawią rzeczy, niekoniecznie zabawne dla innych.
Napisałes, że to jest forum o PS. A ja bym chciała zobaczyć, czy naprawdę o PS. czy ciekawe, czy fajni ludzie, a nie trolle obrzucające się wyzwiskami. i dopiero potem sie zarejestrowac, jesli mi sie spodoba. I nie chodzi tu o to, że np: nie lubie konsol, nie wierzę w to co napisałeś, nie lubie takiego enginu na jakim jest tamto forum, czy milion innych powodów.

Decyzje o rejestracji i przyłaczeniu sie do grupy ludzi których uznam za na tyle interesujących/fajnych/etc chce podjąć SAMA z WŁASNEJ WOLI widząc w co się pakuję.
I o to głownie nam chodzi.

A Adminowi forum PS powiedz, że rejestracja na dzień dobry i niemożność przeglądania forum z trybu "gość", niekoniecznie dopuszczenie do pisania postów, bo gośc postów pisac nie musi, może stać sie czynnikiem ograniczającym napływ nowych, ciekawych ludzi, interesujących się tematem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 18:18   

Dzięki IKa, słońce.

Od razu milej. Już napisałem stosowne zapytanie do admina w tej sprawie. Zresztą pogadam na gg i powiem, że to archaiczne rozwiązane dzisiaj :] i git. Postaram się nakręcić go, aby zmienił zdanie a wtedy zaprosze Ciebie oficjalnie, w porządku?

Kolejny błąd z mojej strony zakrawający na skandal :(

IKa jesteś psychiatrą? ;>
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-01-2006, 18:53   

Dziękuje uprzejmie za zaproszenie. Jeśli wygram w totolotka i zafunduję sobie konsolę, to mozliwe, że zawitam. Ale na razie mi tych 5 for, na których jestem wystarcza w zupełności.

W związku z faktem, iż sprawy zostały wyjaśnione w sposób nie budzący wiekszych wątpliwości, temat zostaje zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group