FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Forum o Playstation
Wersja do druku
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2006, 14:21   Forum o Playstation

Zajrzyj na forum o Playstation, zarejestruj sie i udzielaj. Znajdz swój temat - wymieniaj się poglądami o grach, ciekawostkach. Zapraszamy serdecznie - Forum PsxPower
Przejdź na dół
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-01-2006, 18:31   

Jeśli ktoś z tego forum chce nowych użytkowników to się zawiedzie. Raz że siedzi na lipnym serwerze który co chwila nie działa albo się ślimaczy, dwa - bez rejestracji nic nie zobaczysz. Takie miejsca omijam z daleka.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2006, 20:57   

Crack napisał/a:
dwa - bez rejestracji nic nie zobaczysz.

Ouch, nie lubię takich. Od razu się niesympatycznie robi.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-01-2006, 23:15   

to po co sie wypowiadac w ogole jak sie nie siedzi w temacie?
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-01-2006, 14:15   

Za przeproszeniem, ale kto powiedział, że się nie siedzi? Powiedzieli tylko, że Forum jest luftowe, bo bez zarejestrowania nic nie widać, co jest pomysłem co najmniej absurdalnym i służącym chyba tylko nabijaniu ilości użytkowników.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 10:29   

Ja tu sie czuje co najmniej nie na miejscu, wszyscy tak trafnie dobieracie słowa i elokwentnie z tego wychodzicie, że aż czuć elitą na kilometr.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2006, 10:43   

No a co, mają wszyscy rzucać mięsem? To faktycznie nie to forum ;). Z pewnych względów miała tu panować kultura wypowiedzi i tak jest.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 11:01   

KoBik, znowu zaczynasz? to co oni powiedzieli bylo dosyc wyrazne:


Crack napisał/a:
bez rejestracji nic nie zobaczysz. Takie miejsca omijam z daleka.

chyba BARDZO dobrze widac o co mu chodzilo

bezimienny sie tez odniosl do tego dokladnie kawalka.

a ze "trafnie dobieramy slowa" to moze byc skutek tego ze myslimy zanim cos napisac. przykre ze to kwalifikuje nas w twoich oczach do elity - ja mam jednak nadzieje ze jest to cos co cechuje wiekszosc ludzi.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-01-2006, 12:08   

proszę KoBik uzasadnij, dlaczego, skoro nie jest mi dane nawet ujrzenie tego, co to forum oferuje takiego ciekawego, mam się na nim rejestrować? Co ma mnie skłonić do podjęcia tego kroku?

Jak dla mnie, jest to po prostu wyjatkowo nieuprzejme i bezczelne postępowanie, które, jak się obawiam, zatacza coraz szersze kręgi w internecie. Doprawdy, jedyne co można o takim procederze powiedzieć to "kupowanie kota w worku" - jak się zarejestrujesz i nabijesz nam użytkowników, to zobaczysz, co mamy na forum.

A skoro wyrażanie własnego zdania i nie pianie z zachwytu na widok takiego procederu, tudzież nie pędzenie za stadem, oraz trafne dobieranie słów czyni z nas, jak to ująłeś "elitę"... coż przykro mi, że nadajesz temu słowu tak pejoratywne znaczenie. ==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-01-2006, 13:25   

KoBik napisał/a:
aż czuć elitą na kilometr
Dopiero zauważyłeś? Tak, jesteśmy elitą. Poziomem inteligencji, urody i wykształcenia wyrastamy wysoko ponad szarą krajową przeciętność. Większość z nas to współcześni faryzeusze - wciąż zadajemy pytania i nie szanujemy autorytetów, nic nie przyjmujemy na wiarę. Ja wiem, że w twoich wypowiedziach pobrzmiewa echo urażonej dumy że nikt z nas nie przyjął na wiarę twojej reklamy. Ciekawe, może to wynika z faktu że nie tylko ten post, ale i twój podpis to jedna wielka reklama? Tak już jest, że reklamy - w dodatku reklamy sprzedające "kota w worku" - są ignorowane... A tak swoją drogą, może podsunę ci pomysł? Możesz zrobić sobie reklamę PSX na czole, i zarobić niezły szmal... PRZYKŁAD TU założę się że M$ zapłaci.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 16:14   

ok, wyraźnie zaznaczyłem o czym traktuje forum, więc po co wbijać jak się tym nie interesuje? kot w worku? hmm, a po co zaraz odkrywać wszystkie karty?, ludzie na forum którzy weszli komentują i piszą posty, jest miło.
Nabijanie licznika, to nie w naszym stylu, chcemy tylko by coraz ciekawsi ludzi odwiedzali PsxPower i wymieniali się poglądami.

Forum stoi na kiepskim serwerze, zrobiłbym wszystko, żeby było inaczej, póki co ulepszamy, staramy się. Forum ma niespełna miesiąc, a Crack oczekuje niewiadomo czego. Wasze forum jak zaczynało to lśniło na wszystkie strony? zapewne...
Najlepiej wytknąć błędy, zaraz besztając człowieka, no sory ale niektórzy z Was zachowują się jak ludzie bez skazy, idealni.
Może lepiej człowieka zachęcić, doradzić, pomoć? konkurencją nie będziemy bo to inne klimaty ale to, że ja pisze co mi ślina na język wrzuci to już nie moja wina. Myśle to pisze, nie mam czasu zastanawiać się 1000razy, taki mam temperament.
Uraziłem, to przepraszam ok?
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 16:31   

kobik - czy ty czytasz? ludzie sie nie interesuja FORAMI KTORE POTRZEBUJA REJESTRACJI ZEBY COKOLWIEK ZOBACZYC. a nie playstation.

natomiast co do odkrywania kart, a czemu nie? co wam szkodzi ze ktos przyjdzie i przeczyta bez rejestracji?

nasza rada, jako forum ktore dziala od lat brzmi tak ze koniecznosc rejestracji by cokolwiek zobaczyc nie jest dobrym pomyslem. bo odstrasza ludzi (co widac). oprocz tego powoduje ze pojawiaja sie uzytkownicy ktorzy rejestruja sie tylko po to by zobaczyc co jest w srodku, a potem sobie ida, bo ich temat nie interesuje.
Powrót do góry
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 16:41   

Ktos jednak sie interesuje.

Sama po mnie skaczesz, czy nie przeprosiłem? geeez. Na wszystko masz odpowiedź?
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 16:50   

KoBik napisał/a:
ok, wyraźnie zaznaczyłem o czym traktuje forum, więc po co wbijać jak się tym nie interesuje?


zauwaz, ze tylko ty zrozumiales to zdanie tak ze ludzi nie interesuje PS. i sie przy tym upierasz, mimo tego ze cala masa ludzi usiluje ci wytlumaczyc ze sie pomyliles. ja rozumiem ze bycie przesladowana i niezrozumiana przez nikogo ofiara ma w sobie COS, ale moze nie przesadzaj?
Powrót do góry
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-01-2006, 16:57   

Zmiana tematu?
ok pomyliłem sie, koniec tematu?
Ja robie z siebie ofiare? lol, nie padło ani jedno zdanie o jakiejkolwiek pomocy z waszej strony aż do momentu w którym powiedziałaś, że lepiej otworzyć strone dla wszystkich. Ok, doszło do mnie.

Tylko zauważ, że nie napisałem w 1 poście nic takiego, żeby zaraz skakać po mnie. Zresztą ja adminem tej strony nie jestem. Jedynie moge podpowiedzieć. [/i]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group