FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
  Jakie postacie zasługują na szubienicę:P?
Wersja do druku
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2006, 11:55   

Na szubienice tych,pokroju vlodi112 ,ktorzy zaklocaja dyskusyje na Tanuku!!!Wypadowa!!!!
I jeszcze precz z komarami,pszczolami,osami tymi podobnymi krwiopijcami!!!

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-07-2006, 12:11   

IT. napisał/a:
Czy to normalne żeby stanowisko ministra danej dziedziny obejmował chlowiek ktorego podmioty skladajace się na dziedzinę w wiekszości zwyczajnie nie chcą?

Ależ tak...wcale często nawet. W końcu gdy na miejsce opanowane przez jakąś klikę wprowadza się osobę spoza układu, wzbudza to wściekły opór. Casus Giertych jest aż nadto wyraźny przykładem.
Powrót do góry
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2006, 12:41   

Gustavus napisał/a:
"Kobieto, puchu marny!" po twoim odstrzale zostanie z Ziemi asteroida ( jak dobrze pójdzie ), lecąca gdzieś w sterylny chłód kosmosu.
Czy mogłabyś, pro bono publico, powstrzymać trochę swoje mordercze instynkty?
Postaraj się znaleźć pozytywne aspekty jutrzejszej patelni np. to że część ślimaków i oślizgłych zwierzątek szlag trafi.


Mordercze instykty_-_... wow. ja nawet nie wiedziałam, że mam naturę NikityXD.
czy się powstrzymam z odstrzałem? chyba nieXD. Bo ja tylko duszę, ale w myślach. a tak naprawdę nikogo nie zabiłabym własnoręcznie.

Gustavus napisał/a:
A wogóle to na pohybel konikom polnym! Dziś w nocy zaatakował mnie jeden wielki jak pelec. Bite 8cm! Jakim cudem skubaniec pofatygował się aż na drugie piętro pozostaje dla mnie tajemnicą ( bo z miejsca go "zkillowałem" i odesłałem na poziom ziemi ).


jak dobrze zrozumiałam, zabiłeś go_-_ a więc "mężczyzno, od zarania dziejów będący łowcą"(wow, wena mnie natchnęłaXD) sam masz mordercze instykty^^ . Powiem, że ja na Twoim miejscu dostałabym zawału. nie cierpię robactw... dobra, już do nich strzelać nie będę^^ ulituję się nad nimi na zyczeni Gustavusa^^

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-07-2006, 13:03   

Marudzicie okropnie... Takim jak Wy potrzeba parę dni obozu terenowego dla studentów biologii. Trochę łapania i oznaczania różnych paskudztw wystarczy, żeby po jakimś czasie piszczeć z zachwytu, jakie ta pijawka ma przeurocze kropeczki... Sprawdzone empirycznie! :) Chociaż może ja nie jestem szczególnie reprezentatywnym przedstawicielem ludzkości, skoro na widok zasuwającego wzdłuż ściany budynku szczura też piskam, jaki słodki... ^^" A ślimolce uwielbiałam zawse, strasznie lubię te ich czułki. Łyp, łyp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-07-2006, 14:02   

Seriś mam to samo. Wystarczy widok pająka, jeśli nie idzie po mnie, żeby mnie wzią mały zachwyt. Najładniejsze są te które mają dużo oczu i duże szczekoczulki. Albo takie kolorowe żyki które wyłazą jak jest mokro i goraco... Jak one się ślicznie mienią w słońcu...
A od lat marze o wężu alebędę sobie mogla sprawic jednego dopiero jak zdam maturę. Jeśli zdam.
A co do obozów terenowych z biologii... Sama myśl o tym że musiałabym latła za roślinkami ktorych cieżko nienawidzę sprawia że czują niechec...
Nienawidze roślin! Gdyby nie świadomos że są niezbedne ekosystemowi to własnie je wszystkie posłałabym huretem na szubienice.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2006, 16:24   

Serika -> tiaa, a te przepiekne chwile spedzone na wysluchiwaniu odglosow ptakow na magnetofonie 'Kasprzak' z kasety firmy STILON ktora pamieta czasy Gierka:) Te przepiekne ilustracje i 100 ptakow z dnia na dzien;)
No i stanie w mule i lapanie bezkregowcow wodnych:D:D
W przyszlym roku musze koniecznie pojechac do tego Urwitałtu:)

IT. -> kiedy rosliny naprawde sa piekne:)
Szczerze mówiąc mógłbym całymi dniami siedzieć i pracować nad np. florą mszaków w Afryce Wschodniej, gdyby tylko ktoś mi jeszcze za to zapłacił na tyle, żebym mógł godziwie żyć.
A ślimaki mają piękne tańce godowe, mogące trwać po kilka godzin:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-07-2006, 16:45   

Niestety wszystkie jak jedna rośliny kojażą mi się bardzo nieprzyzwoicie. Od kiedy pierwszy raz na biologii przerabialiśmy rozmnażanie roślin mam duze problemy z przebywaniem w lesie, zagajniku czy GDZIEKOLWIEK gdzie jest dużo roślin. Nie umiem. Za słaba psychicznie jestem.

A moja ulubiona pora roku to zima.

Moglabym godzinami słuchac ludzi. Co najwspanialsze mam do nich stosunek absolutnie przedmiotowy i żetelnie mało mnie obchodza. Pewnie dlatego mogę słucha, i slucha jak mowią. Chyba ze spodziewaja się żywego zainteresowania ^_-'
I gdyby MNIE za to płacili... Ech te mażenia.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2006, 16:47   

Wygląda na to, że na tym forum reprezentacja biologów, ze szczególnym uwzględnieniem biologów z UW jest naprawdę silna. Kłania się absolwentka ze specjalności terenowej (botanika, magisterka w Białowieży), niestety obecnie poza branżą.

end of offtop

Udusiłabym... Po kilku straconych na zakupach godzinach - człowieka, który wymyślił biodrówki (spodnie i spódnice) jako jedyną obowiązującą modę. Projektantów, którzy nie biorą pod uwagę, że kobieta może być zbudowana kobieco i np. mieć szersze biodra niż talię.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-07-2006, 16:51   

No nie mów, że biologia na UW? :D

Sajzy wspomina się rewelacyjnie, ale ten mętlik w głowie po zakuciu piorunującej dawki nazw łacińskich do dziś też pamiętam... Ale najlepsze jest to, że niektóre nazwy też - to jest jednak cudowne uczucie mijać jakąś roślinkę i wiedzieć, co to.
Ale na pozostałe terenówki w końcu się nie załapałam, teraz strasznie żałuję... I w ogóle podle zdradziłam biologię terenową dla molekuł. A teraz użeram sie z kończeniem bardzo molekularnej, bardzo pokręconej magisterki (ale roślinnej! rośliny rządzą) - bu, postudiowałoby się jeszcze :(

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Szarodziej Płeć:Mężczyzna
adept magii


Dołączył: 06 Lip 2006
Skąd: wieża z kości słoniowej
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2006, 11:14   

Utopiłbym w kwasie fosforowym, spaliłbym, zmieszałbym z obornikiem, znowu bym spalił i rozrzuciłbym na cztery wiatry członków popioły (eee...członkinie?) zespołu rockowego (akurat! rockowego!) TH! Za posiadanie wielu fanek, które będą miały skrzywienie na całe życie jak się dowiedzą prawdy o płci członków/iń (kto wie?). Wyobraźcie to sobie: "pójdę do łóżka nawet z kupą nawozu, jeżeli tylko będzie się nosiła na homo-niewiadomo i będzie wrzeszczeć (SRAJ!!!!) po szwabsku" (ewentualnie może się okazać, że to wcale nie jest banda gejów/jezbijek, a dwa w pełni hetero i ogólnie poprawne małżeństwa- po TH wszystkiego można się spodziewać, a już na pewno mnóstwa decybeli).

_________________
"Errare humanum est, in errore perservare stultum"

Yeah! Dorobiłem się Avka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-08-2006, 11:19   

/me jest nie na bieżąco z ogólnoświatowymi trendami w muzyce (nie wpsominajac o tym, że jak coś się nie podoba, to wyłącza) ... Co to jest TH i co Ci zrobiło? ^^"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-08-2006, 12:10   

TH. Tokio Hotel.
Post bardzo emocjonalny szczeże powiedziawszy i ciezko zrozumie z niego coś konkretnego poza tym że Szardziej bardzo, ale to bardzo nie lubi członków/członkiń? tego zespolu.

Zwłaszcza podoba mi się ten kawałek wypowiedzi:
Szarodziej napisał/a:
"pójdę do łóżka nawet z kupą nawozu, jeżeli tylko będzie się nosiła na homo-niewiadomo i będzie wrzeszczeć (SRAJ!!!!) po szwabsku"

Bo znam przedstawicieli [płci męskiej] tego gatunku i są bardzo, ale to bardzo pocieszni.

Swoja drgoą; Ktoś wie co znaczy to słowo? Schrei mam na mysli? [bo piosenki nie słyszałam, anawet gdybym to po czrech latach nauki niemieckiego umiem się tylko przedstawi z przeraźliwie fatalnym akcentem]

Zabic ludzi ktoży sądzą że dzieci mają naturalny pociąg do wiedzy. Nie mają. Należy w nie wiedze wmuszac z każdej strony i w każdej chwili na silę, zdecydowanie i agresywnie.
Pewnie byłabym lepszym człowiekiem gdyby nie zakladano że "sama dojdziesz do tego co jest słószne"
No to, droga pani/panie Doszłam.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-08-2006, 12:51   

Cytat:
Swoja drgoą; Ktoś wie co znaczy to słowo?


Krzycz.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Szarodziej Płeć:Mężczyzna
adept magii


Dołączył: 06 Lip 2006
Skąd: wieża z kości słoniowej
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2006, 20:45   

Co ja poradzę, że mnie wkurzają? Różne są gusta, a ja nienawidzę tego zespołu! Nie-Na-Wi-Dzę, ale przyznaję się, poniosło mnie... A, i jeszcze jedno, ja nie jestem pocieszny. (no dobra, może trochę...)

_________________
"Errare humanum est, in errore perservare stultum"

Yeah! Dorobiłem się Avka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sugi Płeć:Mężczyzna
przygnieciony śniegiem


Dołączył: 17 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2006, 23:01   

Właśnie na tym polega tolerancja ,że możemy czegoś otwarcie nie tolerowac ,czy po prostu nazywać rzeczy po imieniu . Popieram Cię Szarodziej mam podobne zdanie na ich/onych? temat ^^ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group