FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  gdzie oglądacie anime...
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-08-2006, 19:30   

VOX? Przeważnie o nieludzkich porach w poniedziałki.
Przejdź na dół
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 23-08-2006, 09:47   

Od razu mi się przypomniało jak oglądałam NGE na VOX, od 24 do 4 albo i dłużej, przez chyba cztery poniedziałki z rzędu. A potem musiałam się zrywać o 6:30, żeby zdążyć na uczelnię.
Anime można jeszcze oglądać na konwentach. Każdy ma wśród atrakcji liczne projekcje, i to często nie tylko w jednej sali.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 12:25   

co do allegro to jestem niepełnoletni więc nie zakładam tam konta ... co prawda kumple dla popisu to robią ale ja wole nie ryzykować ...c o wy na to????
a jezeli chodzi o nagrywanie to ja nagrywam NGE na hyper niezłe ale jednego nie rozumiem w odc. 14 pokazują wszystkie anioły po koleji zaczynając od tego z 1 odc. a nazwali go trzecim więc gdzie te dwa popredznie????
mój stary kłuci się ze mną zze anime i bajka to to samo jak mam mu wytłumaczyć że to niejest to samo???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Casper Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 13:36   

SG napisał/a:
Poza tym, od czego są gazety...

a no wlasnie, tylko ze tez o tych gazetach nie pomyslalem wtedy i tak sobie czekale m i czekalem az w koncu zasnolem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 15:37   

Ludzie wiem jakie bedzie kolejne anime na Hyper "Chobits" jest Tego 26 obcinków i 2 jeszcze jakieś tak czytałem dziś mówią... piszę wam a póżniej innych o ile ędzie mi się chciało....
Widzieliście je???? ja nie
od babci pożyczyłem wideo bo kompa mam zepsutego a nagrywarki dvd nie mam i będe nagrywal na kasete a jak kompa naprawie to z video na kompa i na płytke

Młodzieży dzisiejsza, po co te bluzgi? Ostrzegam. Mai
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2006, 23:42   

Aktualnie tylko i wyłacznie na kompie - chętnie obejrzałbym sobie to na DVD na dużym Telewizorkiem i z dobrym audio ale ... wybór jest za mały/za drogi/ spóźniony by coś kupić a wyporzyczyć też cholernie ciężko nawet w takim Video World :(

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
setsuna Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2006, 23:58   

Ja nie szukam gdzie oglądać tylko co oglądać :P jak znajde dobry tytuł z fajną kreską sciagam sobie na torrencie ewentualnie eMule ^^ zgrywam na DVD i oglądam na TV bo mam DVD z DivX :) ale raz trafiłem na fajne anime na VoXie mianowicie DNA^2 miałem ogromnego farta :P nie umiałem spać to leciałem sobie przez kanały i o godzinie 01:40 w nocy patrze a tu anime :D obejrzałem do konca chyba do 6 rano :) 15 odcinkow leciało , ale było naprawde warto.Znam też fajny kanał który mozna oglądać przez winampa : WYCIĘTO ale trza mieć 512 neta min. bo inaczej co 5 sek Ci bedzie bufferować i se nie pooglądasz.Leca tam anime jak : Love Hina , Bleach , One Piece i jeszcze kilka innych.

Polityka antypiracka, anyone? Drugi punkt konstytucji, anyone? WRR! Mai

_________________
"Life is eternal.A lifetime is ephemeral."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5258241
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2006, 00:14   

Animki mnie interesujace sciagam z neta:>,ale jak i w TV leci...Na przyklad francuski(niestety;()Mangas-CALY dzien anime^_^
Viva(niemiecka) kiedys pokazywala rozne serie...niestety,juz przestala,a zamiast tego puszcza bzdety z MTV(cos ta stacja zniza;//).
Na Voxie to luknelam tylko Angel Sanctuary i to niecale...;}
Na czas dzisiejszy MTV(tez niemieckie-kuna mac,czy nasza tak nie moze???Tak samo Viva X{)
GITS SAC I Gantz-luuuzzz;}

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2006, 13:35   

to wy macie vive niemiecką????!!!!!!!!!!!!1
ALE ŻULE Z NICH !1!1!! ja mam najwyższą kablówke a mi wyłączyli i zamiast to dali jakiś TV biznes po co mi to????!!!!
A tak wogóle to na niemieckiej leci??? ja nigdy nie widziałem
a na jakich francuskich tv oglądacie????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-08-2006, 13:41   

Na Polonii1 powtarzaja czasem jakies stare anime, jeszcze nie dawno na TVP Kultura lecial CB - teraz chyba nic z anime. Poza tym -> www.google.pl -> wymiana anime -> klik i masz.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-08-2006, 13:58   

Nanami napisał/a:
Poza tym -> www.google.pl -> wymiana anime -> klik i masz.

Prosiłbym o nie kontynuowanie tego wątku dyskusji.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-08-2006, 13:59   

Darro 15, mógłbyś przestać nadużywać znaków interpunkcyjnych? Nie ma powodu, by krzyczeć w postach, to nie jest chat, irc czy też gg, a przez nadmiar wykrzykników i pytaników twoje posty stają się nieczytelne.

Proszę także nie kontynuwać dyskusji o "wymianie anime". Punkt drugi Regulaminu.

Miłego dnia
IKa


Co do listy kanałów, gdzie można obejrzeć anime: polecam albo udanie się do najbliższego kiosku i zakupienie gazety z programem stacji (najlepiej z dużą ilością zagranicznych satelitarnych) lub poszukanie tegoż używając www.google.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2006, 13:27   

a po kit mi program tv z zagranicznymi stacjami????
i tak anime oglągam od niedawna więc w programie nie połapie sie co anime a co nie....
a tak apropo moderatorzy niech wezmą się do uczciwej roboty anime do tego czy ja szukam na forum stacji tv itp...
do uczciwej roboty mam na myśli szukanie osób które wystawiają linki itd. a jak ja to zrobiłem na innym logine to odrazu mnie wywaliliście więc jak??? ... a co do znaków interpunkcyjnych do o******* się ode mnie bo one mi się podobają i widzice ja sam siebie cenzuruje ułatwiam wam prace a wam jesze zle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2006, 13:30   

aha ja też życzę miłego i pogodnego dnia :))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-08-2006, 15:04   

Obwieszczenie Tyrańskiej Moderacji:

Pod rozwagę następnym chętnym...

Za uporczywe dyskusje z moderacją, wulgarne odpyskiwanie na życzliwe próby pomocy, używanie dodatkowych kont do unikania kary za łamanie zasad obowiązujących na Forum i ignorowanie istnienia punktów 2 i 15 Konstytucji Forum (http://forum.tanuki.pl/tematy32/1855.htm) darro15 otrzymał OSTa.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group