FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  gdzie oglądacie anime...
Wersja do druku
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 28-08-2006, 18:28   

darro15 napisał/a:
to wy macie vive niemiecką?

Ja nie mam. Jakiś czas temu zniknęła z oferty mojej kablówki, już nawet nie pamiętam z jakiego powodu. Jak na razie nie emituje anime więc wcale tego nie żałuję.
Spis anime w tv znajduje się na stronie Anime Gate: http://www.anime-gate.pl/modules.php?name=Import&op=tv . Nie wiem tylko na ile jest aktualny.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2006, 12:52   

jedyna mądra osoba tu to Dida to ona powinna być tu naczelnym czy czymś tam
ale niech pan/pani <niech wam będzie> moderator odpowie mi na pytanie podobno na tym forum nie można podawać adresów stron z których można coś pobrać nielegalnie to dlaczego ja na jednym właśnie z tych forum widziałem taki adres !!!!!!!! był on widoczny przez okrągłe 3 dni . no właśnie a mi grozicie wywaleniem ?? jak tak można co
jeżeli się zapytacie dlaczego nie zgłosiłem tego to powiem:
-ja nie jestem moderatorem.
Dziekuje ale nie tylko ja jestem użytkownikiem tego forumj więc weżcie się za innych nie tylko mnie.
Zyczę pogodnego DNIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-08-2006, 13:14   

darro15 napisał/a:
dlaczego ja na jednym właśnie z tych forum widziałem taki adres !!!!!!!! był on widoczny przez okrągłe 3 dni .


Jesteśmy tylko ludźmi. Nie zawsze udaje się wywiązać ze swych obowiązków. Zwłaszcza, że w ciągu tego miesiąca: większość z nas była przez 2 tygodnie odcięta od netu, a następnie musieliśmy wygrzebać się z zastanej powodzi postów. Teraz część z nas (IKa, Tilk, Avellana) pracuje przy większym projekcie...

darro15 napisał/a:
jedyna mądra osoba tu to Dida to ona powinna być tu naczelnym


Owszem, Dida to bardzo miła osoba, lecz nierozumiem dlaczego Avellana miałaby zrezygnować z pozycji naczelnego. Robi ona bardzo dużo tylko po to, żeby tacy jak ty mogli przychodzić tu i pisać bzdury.

darro15 napisał/a:
Dziekuje ale nie tylko ja jestem użytkownikiem tego forumj więc weżcie się za innych nie tylko mnie.


Inni nie sprawiają kłopotów.
A nawet, jeśli sprawiają, to po interwencji moderatora zwykle przestają... Czasem trzeba dać ost i się uspojają.

Ale zawsze znajdzie się pyskacz przekonany, że źródłem jego kłopotów jest moderacja. Mysli się on... Zwykle źródłem jego kłopotów jest on sam i poważne wady jego charakteru: brak wychowania, niezdolność do przystosowania się do przyjętych w jakimś miejscu norm, skłonność do wszczynania awantur.

Więc dobrze Ci radzę Darro15: popracuj nad sobą, przestań oftopić, przestań się kłócić, a jak będziesz miał ochotę kulturalnie porozmawiać o panujących tu porządkach załóż nowy temat w odpowiednim dziale.

Inaczej będę musiał Cię stąd z wielką przykrością wyprosić. Tym razem za flame, trolling i oftopienie.

Czy dotarło?

PS. I poćwicz gramatykę.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
darro15 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2006, 14:44   

Dobrze przepraszam zachowałem sie jak gó/uwniarz
postaram sie widzie zę z tego Zegarmistrza czy kogoś tam spokojny chłop :)
nie obraź sie :
ALE ODWAL SIĘ OD TEGO JAK JESTEM WYCHOWANY !!!!!!!!!
mam nadzieje że do Ciebie dotarło

pozdrawiam
P.S z gramatyki byłem zawsze słaby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group