FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  ogłoszenie- rysuje mangi na koszulkach, robie plakaty
Wersja do druku
Faris Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Paź 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 16:37   ogłoszenie- rysuje mangi na koszulkach, robie plakaty

rysuje mangi na zamowienie- szkice, plakaty...(do wyboru do koloru)- w dowolnym formacie. maluje takze na materiale- szczegolnie na koszulkach (takze na tenisowkach)- wedlug projektu klienta;) . mozliwosc osobistego spotkania i omowienia danego projektu. recznie malowana koszulka jest idealnym prezentem dla fanow i nie tylko :) rysunek jest trwaly- wykonywany specjalnymi farbami do materialu. Mozliwosc osobistego spotkania i omowienia projektu w krakowie i okolicach. kontakt : tel. 604072824 , gg 1268144, mail: cynamonowa_wiedzma@interia.pl
Zapraszam :)
ps. istnieje takze mozliwosc zrobienia "nadruku" ktory nie jest mangą.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 17:07   

Temat przerzuciłam do odpowiedniejszego działu. Temat zdublowany z działu m&a usunęłam - nie ma sensu tworzyć dwóch identycznych.

Poza tym witam na forum... Ale podejrzewam, że jeśli dajesz tego typu ogłoszenie, to nie od rzeczy byłoby poprzeć je linkiem do jakiejś galerii Twoich dotychczasowych prac?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Faris Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Paź 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 17:11   

zainteresowanym oczywiście pokażę swoje prace- ale kiedy zwrócą się do mnie "prywatnie" nie na forum. niedługo pojawi się także kilka moich aukcji na allegro. gwarantuje jakość wykonania rysunku i zgodność z oryginałem. jak narazie wszyscy byli zadowoleni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Faris Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Paź 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2007, 22:40   

zapraszam na aukcję internetową PLAKATU Z BLEACHA!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=263830713 :):)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group