FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  "Prolog" a kontynuacja
Wersja do druku
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2008, 16:51   "Prolog" a kontynuacja

Parę dni temu wstawiłem opowiadanie. Opowiadanie pozbierało oceny. Zaczęło bodaj od 8, obecnie jest na 9. Opowiadanie jest nieukończone, ale w świetle takiego przyjęcia zaczął się mój dylemat:
Pisałem to cudo trzy lata temu, po trzecim dniu pierwszej klasy liceum, nie znając jeszcze nauczycieli. Pisałem jako swoistą wróżbę na przyszłość, bo akcja rozgrywała się w 2007 roku (choć nie zostało to wymienione). Wróżbę, z której ostatecznie nic się nie sprawdziło, nawet wspomnienie, że bohater - projekcja siebie - nie jeździł w życiu konno. Pamiętam mniej więcej co powinno być dalej - tekst bazuje na śnie, a wszystkie sny spisuję - ale będąc bogatszy o doświadczenia ostatnich kilku lat, rozegrałbym "Prolog" zupełnie inaczej. Pytanie więc do was, osób które piszą więcej ode mnie:
Warto kontynuować tekst po tak dużej przerwie? Może napisać to od nowa? Albo w ogóle dać sobie spokój i pisać coś innego, bardziej dopasowanego do mojej obecnej wiedzy o świecie (jazda konna, łucznictwo, traktatowa walka mieczem)?

Obecnie tak czy siak przesiewam błędy w 17-stronnym opowiadaniu, ale jak skończę, to warto by poszukać czegoś następnego do pisania, wszak każdy tekst rozwija :)

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-03-2008, 21:50   

Jeśli o mnie chodzi, to wpierw oceniłbym potencjał samego tematu. Jeśli brzmi obiecująco przepisałbym na nowo, jeśli nie - zacząłbym pisać co innego. Zostawić jak jest i pisać ciąg dalszy oznacza dużą niekonsekwencję i nierówność, a tego osobiście bardzo nie lubię.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group