FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Projekt strony
Wersja do druku
Sonfire Płeć:Mężczyzna
Dla Ciebie Piotr-san ;).

Dołączył: 02 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 16:02   

Cieszmy się ludzie z dobrej woli Naszych rodaków. Dostałem propozycje trzymania mojej strony na serwerze francuskim ; ). Myślę, że to mnie uchroni od kłopotów a mój projekt wystartuje jak najszybciej. Dzięki za Waszą pomoc, zarejestrowanie się Tutaj było najlepszą rzeczą jaką ostatnio zrobiłem.

P.S. Życzę Ci śledzik też powodzenia w Twoim projekcie ;). Bo trochę wciąłem się w Twój temat, mimo to, że w regulaminie pisało, żeby ograniczać się z zakładaniem nowych tematów i tak to mnie nie uniewinnia ;).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6637202
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-02-2009, 16:13   

Zwłaszcza w świetle francuskich pomysłów na walkę z piractwem.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Sonfire Płeć:Mężczyzna
Dla Ciebie Piotr-san ;).

Dołączył: 02 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 16:17   

No, ale myślę, że mnie się nie przyczepią bo nikt w Francji nie będzie wiedział o istnieniu mojej strony.

P.S. A jakie to pomysły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6637202
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-02-2009, 16:27   

Skoro temat dotyczy różnych stron - podzielono.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-02-2009, 16:51   

Sonfire napisał/a:
No, ale myślę, że mnie się nie przyczepią bo nikt w Francji nie będzie wiedział o istnieniu mojej strony.

Zdziwił byś się ilu jest "życzliwych" którzy z chęcią doniosą by komuś dokopać.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-02-2009, 16:58   

Na razie zgłoszone było odłączanie pirackich użytkowników i ograniczenie dostępu do stron oskarżonych o przesył nielegalnych materiałów.
Radzę na bieżąco czytać www.torrentfreak.com (blog z wiadomościami na ww. temat)

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Sonfire Płeć:Mężczyzna
Dla Ciebie Piotr-san ;).

Dołączył: 02 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 17:02   

Nie, nie będzie źle. Jakby było tyle ludzi to by polskie strony łamiące prawo już dawno nie istniały. Nie mam wrogów a i w sieci się nie wyróżniam, nic mi nie grozi :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6637202
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-02-2009, 17:09   

Zasadnicze pytanie:
Po co nam w polskim Internecie jeszcze jedna strona, życzliwie dająca możliwość kradnięcia anime? Sam znam dwie, z żadnej nie korzystam (ale wcześniej używałem). Moim zdaniem po prostu nie ma sensu zakłądanie kolejnej tego typu strony.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sonfire Płeć:Mężczyzna
Dla Ciebie Piotr-san ;).

Dołączył: 02 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 17:17   

Nie widziałem jeszcze takiej strony mógłbyś podesłać na PW/GG adresy? A co do kradnięcia hmm... Jak chcesz inaczej oglądać anime? Nie wszystkie tytuły wydają w Polsce na płytkach. Oglądanie online a ściąganie na dysk... hm.. dla mnie nie ma różnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6637202
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 17:43   

Nie da się ukryć, że "rynek" stron oferujących pirackie mangi i anime jest solidnie zapchany. Co jakiś czas przeglądam sieć, szukając stron nie zawierających pirackich materiałów, celem zaproponowania współpracy. Wyniki są wyjątkowo mizerne. Rzeczywiście, dużych stron oferujących zróżnicowane anime jest niewiele, ale i tak nie widzę sensu ładowania się w najlepiej chyba rozwiniętą "branżę" w polskim internecie mangi i anime. Jeżeli można coś polecić, to właśnie linkownię i recenzje stron - to coś, czego nadal u nas brakuje.

Natomiast co do legalnego oglądania anime - tutaj można znaleźć pełne zestawienie wydanych w Polsce tytułów, jak widać nie ma ich tak mało. Coraz więcej jest też możliwość legalnego oglądania anime w sieci, np. na Crunchyroll. Całkiem możliwe, że to początek końca torrentowni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sonfire Płeć:Mężczyzna
Dla Ciebie Piotr-san ;).

Dołączył: 02 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 18:03   

Ale nadal brakuje najświeższych a nawet nie świeżych, lecz popularnych anime na płytkach. W Polsce jednak nadal nie ma serwisu ala crunchyroll.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6637202
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 18:29   

Wiesz, popatrz na to z tej strony. Próbujesz rozkręcić interes który może zakończyć się na sali sądowej, co więcej taki, którego widoki na przyszłość są coraz gorsze. Rozważ czy warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sonfire Płeć:Mężczyzna
Dla Ciebie Piotr-san ;).

Dołączył: 02 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 18:40   

Właśnie myślę, że widoki na przyszłość są świetlane. Wystarczy, żeby większość fanów anime wiedziała o istnieniu takiego portalu. Ci co nie lubią oglądać anime online (np. ja) mogą mieć linki do anime, które ściągną w około 10-15m. a w środku znajdą nie tyle odcinek, co od razu dołączone napisy z 100% pewnością, że pasują.

Co do sali sądowej. Popatrzyłem na te wszystkie portale gdzie jest łamane to prawo dotyczące anime/mangi i się szczerze nie obawiam. A jeśli nawet za kilka lat (o ile serwis przetrwa) bo nie wcześniej przyjdzie mi się zmierzyć z wymiarem sprawiedliwości będę miał satysfakcje, że tyle osób dzięki temu portalowi mile spędziło godziny przy anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6637202
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group