FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
  Full Metal Panic

Która część Full Metal Panic jest najlepsza?
Full Metal Panic
25%
 25%  [ 22 ]
Fummofu?!
51%
 51%  [ 45 ]
The Second Raid
23%
 23%  [ 21 ]
Głosowań: 88
Wszystkich Głosów: 88

Wersja do druku
FMP Delikatnie
Gość
PostWysłany: 24-06-2010, 14:03   

Jak tam ? jakieś nowe info?:> czekam i czekam i czekam:D
Przejdź na dół
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-06-2010, 14:34   

Tak, Kyoani celuje w bardziej dochodowe produkcje.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość
PostWysłany: 26-06-2010, 00:32   

Materialiści jedni! Jakby było mnie stać na bilet do Paryża a potem do Tokio to już by oni mnie popamiętali^^ Tak na serio to faktycznie FMP nie jest może serią bardzo dochodową ale zrzesza grono fanów KyoAni a jeżeli takie serie jak ta znikną, to i fani odejdą a wtedy studio do końca działalności będzie kusić ludzi słodkimi idiotkami. To się nazywa profesjonalizm...
Sorry za błędy - post pisany pod wpływem silnych emocji.
Powrót do góry
Runo-chan
Gość
PostWysłany: 15-07-2010, 18:25   

Po prostu im się znudziło i tyle. Myślą, że jak zostawią nas z niedokończonym wątkiem miłosnym to będzie super!
Powrót do góry
FMP Delikatnie
Gość
PostWysłany: 03-08-2010, 17:24   

:(( smuci mnie to a myślałem, że jest jakaś szansa. Miałem nadzieję, że wraz z wydaniem ostatniego tomu noveli(?) wyjdzie jakaś informacja...:(
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-08-2010, 11:28   

Ludzie, na litość...

Macie do czynienia z komercyjnym przedsięwzięcjem. Dla Kyoto Animation i jej akcjonariuszy, tytuł FMP to majątek który NICZYM nie różni się od obrabiarki w fabryce.

O tym, CO w danym momencie robi studio, decyduje zarząd w oparciu o aktualne analizy - pieniądze potrzebne na produkcję są zawsze wydawane tam, gdzie ryzyko jest najmniejsze, a spodziewane zyski największe. KyoAni jest w dobrej sytuacji - ma całą masę franczyz - tytułów, które są popularne. Ale ma też ograniczone środki, więc wydaje je tak, by zarobić jak najwięcej.

Czytaj: jeśli ich analitycy dowodzą, że ryzyko klapy jest mniejsze przy Haruhi, K-On, itd, albo zyski będą większe, to forsa na produkcję idzie właśnie tam. No sorry, ale jak spojrzycie na archiwalne dane o sprzedaży FMP na DVD i porównacie z danymi K-Ona czy Haruhi, to sprawa jes więcej niż oczywista, jeśli się pamięta że merchandising i DVD/BR to gros dochodów studia...

Do FMP wrócą, na mur, prędzej czy później - kiedy akurat to będzie to, co najbardziej im się będzie opłacało. A że WY, fani FMP, cierpicie i czekacie - a co to kogo obchodzi? Studio nie ma względem was, wbrew powszechnym wyobrażeniom, żadnych zobowiązań. Ani też nie wydaje ot tak sobie, aby wydać i aby fani oglądać co mieli... Możecie co najwyżej lobbować - pisać listy do Hideakiego Hatty itd bo akcjonariat iirc jest zamknięty więc walory nie są notowane (odpada kupno akcji i uwagi lub pytania do zarządu na walnym). Możecie też "poprawiać" wyniki kupując oryginalne wydania, figurki i całą resztę... XD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-08-2010, 20:04   

Ostatnio na 4chanie masowo banowali fanów K-On. To dobry znak, mangoludki się przesycili, następny będzie rynek i wykresy, o których mówił Totem.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mustafa
Gość
PostWysłany: 16-09-2010, 11:03   

tak szczerze to ja też bym bardzo chciał dokończenia anime ale niestety 4 serii ani widu ani słychu.Chociaż po takim czasie chyba juz sie za to nie wezma albo wezma sie za 10 lat jak juz bede stary,zonaty i z 2 dzieci i nie bede zajmował sie takimi rzeczami.Ja rozumiem gusta gustami ale jezeli japonczycy nie woleli FMP to są spaczonym narodem do szpiku kości ;P właśnie pytanko:sigme znalazłem ale do 29 chaptera a podobno słyszałem że jest manga zakończona więc szukam szukam i znaleść nie mogę więc byłbym łaskaw jeśli ktos byłby mi wstanie podać rzetelne informacje na ten temat,bo nie wierze ze zakonczyli mange w tak absurdalnym momencie gdzie jeszcze duzo wątków jest nierozwiązanych(kto czytal ten wie o co chodzi) zdenerwował mnie w ogóle fakt 2 laski
Cytat:
i to całę przedstawienie zrobione przez Leona,no ale w sumie musieli ich rozdzielic zeby potem mogli ich zeswatac znowu(nie znam zdarzen po chapterze 29
Powrót do góry
gość
Gość
PostWysłany: 12-10-2010, 17:20   

Mam pytanie do ludzi zorientowanych w temacie light novel... Na angielskiej wikipedii znalazłam coś takiego
Full Metal Panic: Zutto Stand By Me (Lower Volume) (Main story; published August 20, 2010
W związku z tym mam pytanie:
Czy faktycznie wypuścili tą nowelę na rynek i czy jest to ostatnia część Przygód Kaname i Sosuke?
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-10-2010, 11:47   

Yup. To jest drugi ("Lower"? lol @ google translate) i ostatni tom tej części, i tak, Gotoh wyraźnie stwierdził że to już koniec :3

Tutaj masz link do tej książki na japońskim Amazonie; na wersję angielską przyjdzie trochę poczekać bo jak na razie 1 lutego 2011 w paperbacku wyjdzie Owaru Day by Day dopiero...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Souske
Gość
PostWysłany: 08-01-2011, 00:11   

gdzieś na jakimś forum doczytałem, że mają przetłumaczone wszystkie 10 tomów fmp sigma jakie wyszły, ale nie ma kto się zająć ich przerobieniem (o ile mój angielski jest na tyle dobry by to poprawnie zrozumieć ;) )

wracając do anime to mi się podobają wszystkie części :P każda jest inna, ale ma coś do zaoferowania i ogląda się przyjemnie, więc nie mogę wybrać tej lepszej ;)

jeśli chodzi o prognozy na kolejną serię anime to podejrzewam, że realizacja zacznie się dopiero po zakończeniu wydawania Sigmy, bo właściwie potem przedstawiony mamy jeden wątek, a jak pokazuje przeszłość lubią od razu "domykać" przynajmniej co ważniejsze wątki...
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-01-2011, 19:24   

Sigma? A co ona ma do rzeczy? Kto czyta nowele już wszystko wie - w tym to, jak się skończy Sigma.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Souske
Gość
PostWysłany: 09-01-2011, 18:20   

wa-totem napisał/a:
Sigma? A co ona ma do rzeczy? Kto czyta nowele już wszystko wie - w tym to, jak się skończy Sigma.


to chyba oczywiste, chodzi o kase :) anime nigdy nie wyprzedzi mangi, co różnie się kończy np filterami lub dłuuugą przerwą. co z tego że są nowele skoro i tak większość woli obrazki, a wydawca zarabia
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-01-2011, 19:24   

Ale anime stworzono na podstawie nowelek, a nie mangi.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vajol
Gość
PostWysłany: 09-04-2012, 00:28   

Odświeżam ten temat z prostym pytaniem - jednocześnie uprzedzam, iż przewertowałam temacik bardzo wnikliwie - czy teraz wiadomo coś o 4 sezonie? Minęło już... ho, ho, cóż, tak czy siak dużo czasu od ostatniej części. Naprawdę, cieszę się, że na FMP zdecydowałam się dopiero teraz (cierpliwość z pewnością nie jest moją cechą), cztery dni i seria załatwiona, a ja kompletnie w niej 'zakochana'.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group