FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Lucky Star
Wersja do druku
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2009, 16:10   

Oglądałam pierwszy odcinek i jakoś mnie nie zachwyciło. Potem wzięłam się za odcinek siódmy i uśmiechnełam się tylko przy scence z różami (nie musze mówić, które anime mi to przypomina?). Reszta była straszliwie NUDNA.
EDIT (ażeby nie offtopiczyć): Wiesz, Dred, to chyba nie są moje klimaty...O.o'
Jeśli już - UTENĘ, ty Ciastkożerco jeden! :) U-TE-NĘ!

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!


Ostatnio zmieniony przez Hisayo dnia 14-08-2009, 10:34, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2009, 20:48   

Cytat:
(nie musze mówić, które anime mi to przypomina?)

Eee... Princess Servant? xD BTW, Hisayo, dobrze Ci radzę, nie oglądaj podanego tytułu. Stanowczo za młodaś na niego.*

Co do samego anime, mało śmieszny to to. Bardziej mi odpowiadają komedie w stylu Excel Sagi, gdzie NIC nie trzyma się kupy. Po prostu, a'la Monty Python.

*Wiem, wiem. Przyganiał kocioł garnkowi. ;]

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shiro Wolf
Gość
PostWysłany: 17-08-2009, 02:08   

Niektórzy piszą,że nie mogli wytrzymać tej całej rozmowy o jedzeniu w pierwszym epku,dlatego trochę ich nie rozumiem xD Mi właśnie ta cała rozmowa(jak i wszystko inne) podobało. ;D A jak w następnym odcinku znowu powrócono do tematu czekoladowego rożka do mnie powaliło.Te anime jest Boskie. ^-^
Powrót do góry
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2009, 18:35   

Ah, Lucky Star. Niektórym to anime wydaje się nudne, ale mi się podobało, przez tą monotonnośc właśnie - patrzę na taką Kagami i myślę "Gdzie oni mnie widzieli?!". Taki zwykły, codzienny humor, jak na przykład problem ze znalezieniem własnego numeru telefonu, bardzo mi odpowiada :)

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2009, 20:50   

Nie no, to jest ZUE.
Gdyby nie to, że uzależniłam się od openingu, to bym nie ogladałą dalej.. Ale tak, to jestem przy epie piątym i chcę więcej. Zmieniam zdanie, to jest totalnie ZUE~! I nie, nie dlatego, że śmieszne, chociaż całe trzy pozostałe odcinki oglądało się z bananem na pysku, bo taka Konata ma taaką kawaii facjatę, że... że COŚ!
No, nic mądrego ode mnie nie wyjdzie. >.<

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 31-08-2009, 21:15   

Anime na pewno nie wciąga jakoś specjalnie. Ogólnie także utożsamiam się z Kagami (ach ta hipokryzja, bez niej świat byłby niczym), mamy nawet taką samą grupę krwi. Konata na pewno do mnie nie przemówiła tak jak do niektórych, ale złą postacią nie jest. Openingu nie przewinąłem ani razu, za to mam tu coś co może napsuć krwi. Po ogólnym rozrachunku wystawiłem 8, i jeśli o mnie chodzi to Azumanga Daioh przebija LS pod prawie każdym względem.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-09-2009, 14:56   

A ja tam widzę pochwały! Jezus Maria to powinno być karalne, by takie COŚ puszczać w sieć. Ludzie wstydu nie mają? Rozwaliło mnie "Już poniedziałek, a ja niebieska!" Ała to boli...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2009, 17:10   

A i bardzo dobrze że pochwały widzisz, bo i się należą. Oshi robi fajne fanduby i wystarczy podejść do nich na luzie, a zamiast przyczyną do irytacji staną się niezłym katalizatorem fazy : )

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2009, 18:30   

Loko napisał/a:
mam tu coś co może napsuć krw


Nie. Tłumaczy. Się. Piosenek. O. Niczym...Dotarłam do połowy i wyłączyłam, coby nie spaść z krzesła (i to bynajmniej nie ze śmiechu). Przez cały półminutowy seans wyglądałam mniej więcej tak: O.O WTF?!
Już nigdy nie kliknę linku opisanego "coś co może napsuc krwi".

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-09-2009, 18:41   

Vodh napisał/a:
Oshi robi fajne fanduby i wystarczy podejść do nich na luzie


Co nie zmienia faktu, że "blue" w tym kontekście to raczej nie "niebieski"...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2009, 12:44   

Na początku było średnio i z moją wytrwałością oglądałem dalej, ale od 4 odcinka zaczyna się więcej dziać i jak na razie zaczyna się robić co raz ciekawiej ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość, bo czemu nie
Gość
PostWysłany: 31-01-2010, 14:09   

Jak to powiedział pewien genialny recenzent z YT'a.

"It's show about nothing"

I miał 100% racji. Pomimo że całość jest dokładnie o NICZYM to miło się ogląda. Nie każdemu przypasuje.
Rzeczą która mnie przywiązała jest ilość nawiązań do Haruhi (z resztą, nie tylko do niej). Szukanie w innych źródłach, innych anime nawiązań naprawdę pozwala się trochę pobawić.
Warto obejrzeć dlatego że LS a dokładniej sama Konata stała się internetowym "meme". Wystarczy popytać wujka Google.

Zaznaczam od razu że nie jestem pr0 ekspertem od Anime, a oglądam tak każualowo.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Berciks Płeć:Mężczyzna
Sindanóriello


Dołączył: 16 Lut 2010
Skąd: CK
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 17:27   

Takie np. One Piece ma 437, Naruto (bez shippouden) 220 a Bleach 256 odcinków, wytłumaczcie mi czemu takie dobre serie jak Lucky Star mają tylko mniej więcej 24 odcinki?

_________________
Sindanóriello - "z wewnątrz szarego kraju"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-02-2010, 17:31   

Berciks napisał/a:
Wytłumaczcie mi czemu takie dobre serie jak Lucky Star mają tylko mniej więcej 24 odcinki?


Bo gdyby były dłuższe to możliwe, że nie byłyby takie dobre.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-02-2010, 17:38   

Mangi shounen, będące pierwowzorami anime mają zwykle paręset rozdziałów. Dodatkowo zrobienie z jednego rozdziału jednego odcinka nie jest zwykle aż takie trudne.
Natomiast manga Lucky Star składa się z czteroobrazkowych historyjek. Ile potrzebnych jest do sklecenia jednego epa widać zresztą gołym okiem podczas oglądania. Biorąc pod uwagę fakt, iż anime mają zwykle określoną ilość odcinków - 13/24/26 (szczerze przyznam, że już zapomniałem czemu tak jest, ale wydaje mi się, że ktoś na forum to tłumaczył) zapewne rozchodzi się o ilość materiału źródłowego.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group