FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Itazura na Kiss
Wersja do druku
Megg
Gość
PostWysłany: 10-05-2010, 23:22   

Mnie to anime bardzo się spodobało...wiele scen przyprawiało mnie o dreszcze :):) bardzo podoba mi się związek Kotoko i Naokiego...nie jest nudny i cukierkowy...a uczucia które Naoki okazuje Kotoko bardzo mnie przekonują...Kotoko jest bardzo sympatyczną bohaterką..zakochaną na zabój :):)
Przejdź na dół
Tradycjonalista
Gość
PostWysłany: 30-10-2010, 22:30   Itazura na Kiss

Wiele osób narzeka na zakończenie ze school days i wydaję mi się , że nie powinieneś tego ukazywać jako wady -Heretyk- a raczej zachować dla siebie :S Współczujesz komuś kto jest sobą i się tego nie wstydzi ? Grasz tu nie wiadomo kogo i z tego powodu to można ci współczuć :( Czy bohaterka jest -ostro pojechaliście- tępa ? Czy my oglądaliśmy to samo anime ? A może wy jesteście aż tak powierzchowni i macie dość dużą pewność co do swoich spostrzeżeń :S Czym jest tępość . Zakochasz się to szalejesz , tak już jest :) I wtedy bierze ta delira . A patrząc na jej tok myślenia , reakcje stanowczo jestem za tym , że tępa nie jest ^^ Czy głupia, ehh nie pokrywa się ale cóż -Te ucieczki z sytuacji i w końcu zakochała się nie w głupim chłopaku który nawet nie starał się szpanować , spoufalać itp,. Ale jednak mało zbudowana postać jak na geniusza ^^ Raczej buntownik :D Itazura na kiss nie należy do kręgu anime najwyższych lotów ale znowu to jest lekki romans więc czego wy się spodziewaliście ? Ale na pewno ma to coś za co warto je obejrzeć ^^ Polecam wymierającemu gatunkowi ^^ Miju-chan piękna myśl -"Każdy jest geniuszem ale niektórzy ludzie są zbyt głupi żeby to zauważyć."-
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group