FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Paranoia Agent
Wersja do druku
Sakura239000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2009
Skąd: Zakopane
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2009, 10:45   Paranoia Agent

Przeanalizowalam tematy i nic o tym anime nie znalazlam wiec zakladam nowy ;) Co sadzicie o tym anime? Ja sie jakiegos glebokiego przeslania nie dopatrzylam nie wiem jak wy :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10727026
OverLordZeneknaspacerze
Gość
PostWysłany: 12-05-2009, 18:07   

Anime świetne.
Napisałbym więcej ale mi się nie chce. Po prostu trzeba je obejrzec. Główna oś fabularna nie jest zbyt zachwycająca, ale potrafi zaskoczyc. natomiast niektóre historie powalają na kolana. No i świetny opening. Polecam.
Powrót do góry
Sakura239000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2009
Skąd: Zakopane
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2009, 18:31   Opening

Opening jest swietny :) za pierwszym razem mnie nie zachwycil ale powiem szczerze im dluzej sluchalam, tym bardziej mi sie podobal. Niesamowity klimat tego utworu , poza tym moim zdaniem pasuje do tego anime :) Niestety nie mialam okazji doogladac tego anime do konca, ale nadrobie to na pewno w najblizszym czasie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10727026
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2009, 14:54   

Heh Ten opening zrobił w swoim czasie furorę w akademiku w którym mieszkałem. Dawne dzieje. Wszyscy byli WTF?? Seria ciekawa. Zakończenie sugeruje, że to jednak nie koniec. Mam nadzieję na drugi sezon. Wiem, że go nie będzie ale jakby był to byłoby świetnie.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 29-05-2009, 22:44   

Głębokie przesłanie - ja raczej miałam wielki problem by ten tytuł zrozumieć. Jakoś jeszcze do 3 odcinka byłam strasznie "Paranoia Agent" zachwycona. Zapowiadało się na ciekawą serie z jakąś tajemniczą i poważną zagadką kryminalną. Lubię się bawić w takie układanki więc tym bardziej byłam zachwycona całym klimatem serii. Ale co się zaczęło dziać później - właściwie ciężko mi to nawet określić słowami. Z każdym odcinkiem zaczęłam coraz mniej rozumieć, by na koniec nie rozumieć już właściwie nic. Wszystko się zrobiło takie dziwne?! Jakieś symboliczne i metafizyczne? Wybitnie słaba jestem w takie zabawy więc choć tytuł obejrzałam do końca, to jednak za specjalnie nic z niego nie wyniosłam dla siebie. Przerosło to mnie, w życiu bym się nie spodziewała, że "Paranoia Agent" pójdzie właśnie taką drogą. Może w całym tym chaosie był jakiś głębszy sens, ale ja go nie znalazłam. Może należałoby po prostu obejrzeć to raz jeszcze?

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group