FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Arjuna
Wersja do druku
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-09-2003, 21:08   

... kurczę, jak tak czytam wasze wrażenia to po raz pierwszy się cieszę, że nie mam Hypera...

_________________
Every little girl flies.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2003, 08:14   

Irian - jak możesz się cieszyć? To było fa-scy-nu-ją-ce. Nie mogłam się oderwać od ekranu, próbując wykombinować, ile jeszcze wymyślą...

Justine - jak się zakończyło? Zaraz, to może być trochę niedokładne, ale spróbuję. Zresztą i tak na pewno będzie powtórka...

Akurat kiedy nasza Uświadamiająca się Ekologicznie bohaterka gościła w (bodajże) Nowym Jorku, cała Japonia została zaatakowana przez wredne radże. Tym razem miały one postać bakterii rozkładających ropę naftową, które to bakterie zwiały z laboratorium biologicznego, kierowanego przez tatusia chłopaka bohaterki (uwaga: laboratoria biologiczne wybuchają równie łatwo i efektownie jak elektrownie atomowe). Bakterie zaczęły rozkładać wszystkie produkty ropopochodne, co sprawiło, że rozleciały się wszelkie sprzęty domowe i elektroniczne, budynki, ubrania, jedzenie i woda (?!). Ludzie głodowali i umierali na potęgę. Kochani Amerykanie oznajmili, że naród japoński należy humanitarnie odstrzelić, znaczy: nie udzielić pomocy, bo jeszcze bakteryjna zaraza się rozniesie i zniszczy wszystko na Ziemi.

Nasza dzielna bohaterka oczywiście oburzyła się, doznała nagłego przypływu mocy i poleciała do Japonii własnym transportem, czyli tym swoim pomagierem (ja nie pamiętam żadnych imion... Ale wiecie, o co chodzi). W międzyczasie mieliśmy dramatyczne obrazki z Japonii, gdzie chłopak oraz przyjaciółka bohaterki wędrowali w poszukiwaniu lekarstwa dla siostrzyczki przyjaciółki... (Uwaga: bakterie rozkładały ubrania wierzchnie. Bielizna zostawała)

Potem była oczywiście długa scena kulminacyjna walki z radżami, w trakcie której to walki bohaterka doznała iluminacji (znaczy: oświecenia) i domyśliła się, że radże są częścią planety. Jak również tego, że wszystko, co żyje jest częścią planety. A także częścią siebie nawzajem, ze względu na obieg materii. I że wszystko razem należy zaakceptować, kochać i chronić. Jak to się miało do pokonania radży, nie jestem pewna, ale jakoś się miało. Stwory padły trupem, przemieniając się w cenny ekologiczny nawóz (to było powiedziane!), nasza bohaterka została częściowo sparaliżowana i zaniemówiła (upodabniając się do swego guru), zginęły jakieś straszne miliony Japończyków, ale wszyscy okropnie się cieszyli, bo przecież bohaterka została wreszcie Uświadomiona Ekologicznie i Zrozumiała, O Co Chodzi. Ja nie, ale trudno.

I tutaj finał, podniosła muzyka, kilka uwag na temat przyszłości planety, zbliżenie na lecące ptaki. Koniec.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2003, 10:55   

Avellana napisał/a:


Justine - jak się zakończyło? Zaraz, to może być trochę niedokładne, ale spróbuję. Zresztą i tak na pewno będzie powtórka...



Dzieki wielkie Avellana ^__^ widze, ze wiele nie stracilam podczas moich ekologicznych wakacji bez TV.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
evil-witch Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2003, 17:18   

arujna po przemianie wygląda jak królik nesquick (po zjedzeniu wielu produktów o dużej zawartości karotenu). poza tym lektor był słaby. miał głos nieprzyjemny dla ucha (przynajmniej mojego). jedyny plus to to że nie było dubbingu.

_________________
Jedno nas łączy *potrzeba* XD
(hasło wyborcze do kampanii Evilkowo-Kaolkowej na rzecz darmowej zbiórki pieniążków na mangi XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4165328
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-10-2003, 17:25   

Avellana (ja to mam refleks ^^") - a mówili, na co się ta woda rozpadła? Tak mnie to fascynuje ^__^

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2003, 18:40   

Fakt, właśnie leci powtórka... Ja już drugi raz nie muszę. Nie mówili, na co się rozpada. Po tymże rozpadzie z kranów leciała jakaś ciecz, której wypicie powodowało gwałtowne zatrucie (objawy: śpiączka i wysoka gorączka), śmiertelne, chyba, że miało się jako odtrutkę jakąś wysokoekologiczną górską roślinkę...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2003, 11:58   

Moze to sie rozpadaly rury i uszczelki w wodociagach, woda byla zatruta produktami rozkladu oraz bakteriami?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2003, 12:11   

A wiesz, to możliwe, bo jako substancje ropopochodne rozlatywało się wszystko jak leci, łącznie z domami i samochodami (karoserią, nie benzyną...). I ubraniami, ale tylko wierzchnimi. Jedyną substancją nieropopochodną okazywała się bielizna (bo to jest nie tylko Ekologiczne, ale i Bardzo Przyzwoite anime)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-10-2003, 15:06   

Jakby się rury rozpadły, to raczej w ogóle wody by w domach nie było ^^"

A ciekawe, że np. bawełniana koszulka jest ropopochodna... Chyba, ze chodzi o organiczne związki, występujące w ropie, ale to wtedy człowiek też by się rozpadł ^^

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-10-2003, 21:19   

Irian, domów nie było. Rozpadły się ;)
A ja Hypera nie mam <przyłącza się do walących (od paru miesięcy) forumowiczów> ani Vivy niemieckiej! Awwwwwwwwww.... *chlip* a tam był móóóóój X!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irma Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Kwi 2003
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2003, 16:36   

na...na Vivie niemieckiej był X?! łeeeee ;____; Dlaczego nie mogą tego puszczać też na polskiej? Na przykład na włoskiej MTV też lecą anime n_n"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-10-2003, 19:59   

Jest >)
Tak jak i pilot candidate
A MTV2 serwuje m.i. Inuyashe
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group