FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Zigur Płeć:Mężczyzna
Rias' Knight


Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 17:27   

Co do całych płyt to Mindles Self Indulgence - If. Tu macie kawałek Get It Up ;P

A co do pojedynczych kawałków to opening i ending z anime Highschool DxD oraz piosenkę z anime Casshern Sins - A Path ;)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9450161
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 20:53   

korsarz napisał/a:
Klimaty z lat 80-tych. Między innymi:
Heaven 17 - "Crushed by the wheels of Industry"
Kajagoogoo - "Too Shy" - fragment usłyszałem w "Ponies the Anthology"
Animotion - "Obsession"


Same here, też ostatnio obczajam tego typu kawałki.
A zaczęło się od tego (może Ci się spodoba) :
http://www.youtube.com/watch?v=xbi0hTlY42A (usłyszałam kilka dni temu w filmie "Rules of attraction" :D)

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 17:52   

Ostanio z nudów(Kolega wyjechał na 2 tygodnie do UK) słucham soundtracki z gier Dynasty Warriors, teraz w tej chwili słucham "Male Roar"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 20:41   

Marcus.D - producent hip-hopowy, związany w dużym stopnu z Japonią (Substantialem - ten od Nujabesa) etc... rozpoczął projekt pod nazwą "Retro-D". Mianowicie zbiera dotacje aby utworzyć krążek zesamplowany z starych kosnolowych gier, np. SNES.

Przedsmak:
http://www.youtube.com/watch?v=_5GzK0WnVfA
http://www.youtube.com/watch?v=lr8f2kt4Oek

:)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2012, 17:27   

Muchozol napisał/a:
Same here, też ostatnio obczajam tego typu kawałki.
A zaczęło się od tego (może Ci się spodoba) :
http://www.youtube.com/watch?v=xbi0hTlY42A (usłyszałam kilka dni temu w filmie "Rules of attraction" :D)

Erasure... Zespół Vince'a Clarke'a który wcześniej współpracował z Depeche Mode (wydali razem pierwszą płytę zespołu - "Speak and Spell"). Chyba już zawsze będą mi się kojarzyć z jednorożcem (utwór w tle to "Always") ^^' .
A kawałek fajny.

Dalej lata 80-te, ale już inne klimaty:
Model 500 - "No UFOs" - jeden z pierwszych utworów techno z Detroit.

Africa Bambaataa - "Renegades of Funk" - electro, czyli raperzy odkrywają Kraftwerk.

A Guy Called Gerald - "Voodoo Ray" - brytyjski house :) . Acid house konkretniej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2012, 12:31   

He's wailing beer caps of bottles and jamming at the cash register, and everything is going to the beat. It's the beat generation. It's beat. It's the beat to keep. It's the beat of the heart. It's being beat and down in the world, and like old time lowdown, and like in ancient civilizations, the slave boatmen rowing galleys to a beat and servants spinning pottery to the beat.

Jazzual Suspects - This Beat

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2012, 07:50   

http://www.youtube.com/watch?v=RcGSH9WDlzI&feature=related
July - kolejny koreański producent, trzeba obadać resztę. ;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2012, 16:55   

http://www.youtube.com/watch?v=itJSLf_8yJ0

Obczajam tera "Emotion and Commotion" Becka... fajne, ale strasznie dołuje ;p.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-08-2012, 19:21   

http://www.youtube.com/watch?v=Gg4a_MYNyHU

Głośno. Teraz moja kolej.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2012, 19:57   

Not bad, dopiero na starość doceniam posiadanie subwoofera nawet miernej jakości. :D

Beethoven - bo samoloty bojowe.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2012, 21:32   

Najpierw ekipa Liama Howletta przypomniała o sobie albumem "Invaders Must Die". Jakiś czas później Orbital wydaje singiel "Never" promujący album "Wonky" wydany w kwietniu tego roku.
Okazuje się, że to nie są jedyne grupy z lat 90-tych które nie chcą odejść w zapomnienie. Apollo 440, znani z takich przebojów, jak "Ain't Talkin' 'Bout Dub" czy "Stop the Rock" w czerwcu tego roku wydali nowy album - "The Future's What It Used To Be". Chyba nawet widziałem ją w Empiku, ale nie pomyślałem wtedy, że to ich - okładka osobiście kojarzy mi się bardziej z twórczością Infected Mushroom. Nie wiem, jak z resztą albumu, utwór tytułowy to całkiem przyzwoity d'n'b :) .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 22:17   

Dead Can Dance - Amnesia
To wyższy poziom trollingu. Człowiek włącza radio i słyszy zespół, który zgodnie z nazwą powinien być "dead". A tu się okazuje, że po 16 latach przerwy wydają płytę i pochodząca z niego Amnesia zajmuje pierwsze miejsce na Liście Przebojów Trójki. Dobrze że jesteś, Trójko. Inaczej pewnie bym ten fakt kompletnie przegapił.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2012, 19:17   

Akurat w pewnej comiesięcznej Trójkowej audycji, Trzeciej Stronie Księżyca, na bieżąco informowano, kiedy ta płyta będzie wydana i chyba nawet jakieś świerze kawałki puszczano tuż po premierze. Największym minusem tej audycji jest to, że odbywa się co miesiąc, dokładnie w dniu pełni księżyca, w godzinach nocnych (00:00-04:00). Chyba nawet jutro jest kolejna jej edycja. Jak kogoś kręcą brzmienia mroczne niezależne, polecam gorąco:]

Tristania - Widow's Edge - zwykle, gdy widzę daną kapelkę zakwalifikowaną do gatunku symphonic gothic metal, i widzę, że w składzie mają kobiałkę, rzucam takie badziewie w diabły. Tu nie wiedzieć czemu, zdecydowałem się wysłuchać, może dlatego, że okładka mi się podobała, może dlatego, że jednak mam słabość do death\doomu (wokalista sporo growluje). I jest na prawdę dobrze. Kiczu praktycznie w ogóle nie ma, jest po prostu diabelnie klimatyczny, bogato zaaranżowany, melancholijny metal o gotyckim zabarwieniu. A za ten kawałek mają u mnie gigantycznego plusa:

http://www.youtube.com/watch?v=IDktNHlnG9Q

Bo gdyby nie te przesterowane gitary w refrenie, byłby to właściwie gotycki rock.



A w przyszłym roku, nowa płyta A Pale Horse Named Death. <3

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berezi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2012, 09:34   

enigma :)

_________________
Serwis o grach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nina123 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 04 Paź 2012
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2012, 11:23   

Zero 7 - in the waiting line
http://www.youtube.com/watch?v=Jj6yXxVc21Y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 189 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group