FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Telewizyjne programy rozrywkowe-muzyka
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2011, 13:25   

Cytat:
W programie TV głosi satanistyczne teksty i pogrom księży?. Nie zauważyłem. Ma prawo ich nie lubić. Całkiem sympatyczny człek z niego. Pewnie jestem ślepy. A zaproszono tamtych do tego programu. Ja ich tam nie widzę. Inna sprawa czy oni na poważnie głoszą taką ideę poza swoja muzyką. Wtedy można się martwić o rozsądek. Prócz kilku księży głoszących do nienawiści do niego na mszach nie słyszałem, aby Watykan burzył się tak jak ty na występ w tym programie Nergala.

Bo nie jestem księdzem, a metalem, ze stażem większym niż, bez fałszywej skromności, ktokolwiek na tym forum. I owszem, uważam, że zaproszeniem kogoś takiego to skandal. Bo jasne, ma prawo nie lubić tych i owych. Ale to, co prezentuje swoja twórczością podpada pod tak ukochane przez postępaków stwierdzenia jak "mowa nienawiści" czy "nietolerancja". I już to powinno go z automatu wykreślać jako osobę mogącą być opłacaną z abonamentu i promową przez telewizję publiczną.
Jak wspomniałem, zaproszenie do podobnego programu naziola wywołałoby zapewne gromy oburzenia, który w swoich piosenkach nawołuje do mordowania żydów a nie chrześcijan, zapewne wywołałoby gromy oburzenia. Przykładowo, gdyby Nergal nagrał piosenkę pt. "Żydzi do gazu!", nigdy w życiu by się w jakiejkolwiek telewizji nie pokazał. Ale już za nagranie utworów "Chrześcijanie dla lwów!" czy "Chwała mordercom Wojciecha" nic mu nie grozi...
Szczerze, jego własne podejście do tego, co głosi, jest mi znane, bo gadałem z nim kilka razy. Ale ważne jest to, co głosi. Bo jasne, można mówić "Zabijcie tych, zabijajcie tamtych!", a potem mówić, że ja tylko żartuję. Hitler też tylko żartował, prawda?
Watykan się na pewno nie będzie burzył, bo i guzik go obchodzi jakiś tam grajek. Poza tym, nikt z Watykanu nie musi go finansować. Ja, chcąc nie chcąc, muszę to robić. Dlatego wyrażam swoje zdanie.
Cytat:
Co do Bayer Fulla. Grisz słuchasz bardzo perwersyjnej, pedofilskiej i ambitnej muzyki.Nic nie dziwnego, ze nie podoba się program. Lepiej słuchać Ecchi szkolne piosenki;).

Idę o zakład, że więcej ludzi słucha Bayer Full niż Piaska. Swoją drogą, mam na półce chyba nawet jakieś kasety z disco polo i disco-rusko. Obok jakichś 2 tysięcy innych.
Aha, powiedz mi, w jakim miejscu zacytowana przeze mnie "piosenka" jest ambitniejsza o tej twojej? W zasadzie, mając do wyboru, nie wiem, czy nie lepsze jest śpiewanie o "majteczkach w kropeczki" czy krzyczenie "Hail!" i wzywanie do zabijania.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-10-2011, 17:08   

Caladan napisał/a:
Co do Bayer Fulla. Grisz słuchasz bardzo perwersyjnej, pedofilskiej i ambitnej muzyki.Nic nie dziwnego, ze nie podoba się program. Lepiej słuchać Ecchi szkolne piosenki;).

Caladan, miałam cię poprosić o wyjaśnienia, ale w końcu stwierdziłam że nie bardzo jest sens... Ja wiem, że teksty disco polo nie grzeszą intelektualną głębią, ale zarzucanie komuś że tworzy "muzykę pedofilską" to trochę za dużo jak na mój gust. Masz osta i następnym razem pomyśl, zanim coś napiszesz.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-10-2011, 18:11   

Naprawdę nie lubię argumentu. Mam duży staż i macie mnie słuchać. Sorry siedzę w tych kręgach towarzyskich od bardzo dawna i nikt tam się tak nie wypowiadał. Może za rzadko przybywałem ze swoimi znajomymi, albo coś się zmieniło. Od dzisiaj przyjmuje zasadę. Masz za mały staż byciu metalem. Przykro mi nie mogą z tobą się zaprzyjaźnić. Bez komentarza. Za mało dystansu za dużo ego.

Ta piosenka obraźliwa miała swój finał w sądzie. Wynik był taki, a nie inny.
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,8005410,Umorzone_sledztwo__Nergal_nie_promuje_zabojstw.html


Pod względem muzycznym i jak głosu Piaska przebija Disco Polowe hity. Pod względem rozrywki bez wątpienia Disco Polo przeważa. Czy ilość słuchaczy świadczy o jakości muzyki?. Zazwyczaj sądziłem tym bardziej niszowe tym ciekawsze, ale nie zawsze.


Po piwie majteczki kropeczki są fajne, ale po wódce Behemoth rządzi i człek zaczyna słyszeć przez ten hałas słowa.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2011, 19:50   

I po Nergalu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-10-2011, 21:07   

Nie potrafią się zdecydować.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2011, 21:31   

Najzabawniejsze jest, że całej sprawy Nergala nie byłoby gdyby nie działo się to w TVP. Gdyby moloch działał jak normalna TV cieszyliby się z darmowej reklamy i liczyli kasę. Jeśli działałby zgodnie z misją to nie byłoby problemu bo nie byłoby programu. Zwłaszcza, że Nergal to taki satanista jak z koziej ***y trąbka. Może jak był młodszy to się z tym identyfikował, a teraz podrósł, ewidentnie trolluje i ukradkiem spogląda na cyferki przeskakujące na koncie.

Większość tych programów jest bez sensu. Służą głównie promocji jurorów. Polegają na graniu coverów co bywa fajne, ale na dłuższą metę wtórne (zwłaszcza, że coverowicze mają dość ograniczony repertuar - jeszcze raz usłyszę Use Somebody to zwymiotuję). Ostatnio oglądałem trochę Must be the Music na Polsacie. Poza tradycyjnymi śpiewakami przewinęło się trochę ciekawych postaci z czego część gra swoje własne utwory. Odpadł mój faworyt, więc teraz oglądam bez emocji. Jedynie Kora czasem weźmie dobre dragi przed programem i wtedy bywa śmiesznie.

Większość wykonawców, którym nawet jeśli uda się wydać płytę niedługo później przepada jak kamień w wodę. Jedynie Monice Brodce udało się sprawnie zmienić wizerunek i wydać całkiem niezłą kolejną płytę. Ania Dąbrowska po drugiej płycie się scelebrytyzowała (została jurorką). Reszta w najlepszym wypadku gra gdzieś po wiejskich jarmarkach. Widać śpiewanie to coraz mniej dochodowy biznes.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2011, 14:29   

To zamyka sprawę. Fana morderców św. Wojciecha w TVP już nie zobaczymy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-10-2011, 20:43   

A ty dalej swoje propagowanie jedynej słusznej ideologii. Sąd uznał, że nie promuje zabójców św Wojciecha.

Dla mnie szkoda jak program wyjdzie z anteny, bo komuś tam nie podoba się. Jestem ciekawy czy to nie ma na celu rozdmuchania sprawy, aby zwiększyć widownię.

Przedsmak przed następnym programem. Team Nergala.


Spoiler: pokaż / ukryj
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muzyczne/the-voice-of-poland/aktualnosci/zapowiedz-sobotniej-bitwy-the-voice-of-poland/5459433


Dembol prawdę mawiasz. Jestem ciekawy czy po tym programie ktoś zaistnieje na dłużej czy nie. Alicja Janosz ponoć przeszła teraz do Bluesa i nie jest żle.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2011, 21:11   

Cytat:
A ty dalej swoje propagowanie jedynej słusznej ideologii. Sąd uznał, że nie promuje zabójców św Wojciecha.

Sąd może uznać, że woda jest sucha, ale czy to znaczy, że taka jest? Akurat sędziowie nie są dla mnie sprawach muzycznych żadnymi autorytetami. Zwłaszcza w temacie, który mam w małym palcu.
Cytat:
Dla mnie szkoda jak program wyjdzie z anteny, bo komuś tam nie podoba się.

Zwracam uwagę na to, że sama idea drugiej edycji jest średnio prawdopodobna z racji niższej niż przewidywana oglądalności. A Nergal sam sobie nabruździł, bo jakby siedział cicho, to pewnie TVP by się wybroniło, ale samym środku afery wyskoczył z kolejnym skandalikiem. No to ma za swoje.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-10-2011, 12:44   

Dosyć ciekawy artykuł zagraniczny

Facet jest Boski

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-10-2011, 09:59   

Pod względem ilości fajnych duetów najlepszy odcinek.

Od 5.10 minuty jest jeden bardzo mądry komentarz kierowany do prawicowego środowiska.

Smaczków nabijających się z sytuacji Nergala było więcej i była dosyć inteligentnie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-10-2011, 13:44   

Caladan napisał/a:
Smaczków nabijających się z sytuacji Nergala było więcej i była dosyć inteligentnie.

Producent jakoś musi przekazać widzom swoje stanowisko, bo oświadczenia mało kto czyta.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2011, 12:39   

I pajac znowu pajacował. Cóż, kolejny argument, że dobrze TVP zrobiła pokazując mu drzwi. Skoro bidulek nawet nie potrafi wywiązać się z kontraktu...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2011, 18:18   

Skomentuje tak. Nie wolno wierzyć mediom, bo powiedział to metaforycznie stosunku jednego uczestników programu. Inna sprawa rozumiem, ze jesteśmy smutnym i zakompleksionym krajem bojącym się swojej seksualności dlatego jest taki mały przyrost naturalny między innymi.
Imo wole słuchać słowo na p... żartobliwym sensie niż patrzeć na twoją kulturę osobistą. Lepiej spójrz na siebie, bo widzę tu tylko jedna osobę, która zachowuje się poniżej krytyki intelektualnej.
Specjalnie dla ciebie Grisz puszczam tenże piosenkę, abyś śpiewał przed lustrem, aby dać ci większego wigoru na następny ranek. Ja akurat nie muszę, czasem;)
http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 22-11-2011, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2011, 18:30   

Co ma wspólnego z seksualnością zachowywanie się jak ostatni burak to ja nie wiem, ale cóż, może niektórym wszystko kojarzy się z jednym...
Cytat:
Inna sprawa rozumiem, ze jesteśmy smutnym i zakompleksionym krajem bojącym się swojej seksualności

Mów za siebie, ok? Jeśli tak o sobie myślisz, to w porządku, twoja sprawa, ale nie rozciągaj swoich kompleksów na innych.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group