FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 61, 62, 63  Następny
  A.T.A.K.
Wersja do druku
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-01-2004, 09:43   

Mwahaha, Aria, niedokładnie przeczytałaś wymagania! :}

Z mojej strony:
Irian Baratai napisał/a:

- bardziej energiczny, niż ja;
- raczej optymista;
- dżentelmen. Bez przerw!

Nie będę się narażać, zostawię bez komentarza >}

Z Bamba strony:
Bambosh_Rider napisał/a:

miła,


różnie o mnie mówią: złośliwa baba, terrorystka, o, nie, znowu ona... Ale 'miła' chyba do mnie nie pasuje... :}

Bambosh_Rider napisał/a:

nie wyższa ode mnie


No, tu odpada od razu. :}


Szukaj dalej, hehe. Jak znajdziesz, to się baaardzo zdziwię >} Tak, złośliwie układałam wymagania >}

_________________
Every little girl flies.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2004, 09:54   

ciach
Z mojej strony:
Irian Baratai napisał/a:

- bardziej energiczny, niż ja;


ciach


Zwlaszcza z tym moze byc problem >D
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-01-2004, 10:03   

Ja sobie to chwalę bardzo! ^________^

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2004, 10:06   

Trudnosci w znalezieniu takiego osobnika? >)
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-01-2004, 10:08   

Ilość energii. Przydatna cecha, bardzo ułatwia życie.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2004, 10:11   

Przesypianie wszystkiego rowniez >D
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 10:16   

Wykopię pod Tobą dołek, Irian i obalę jeden argument:

Cytat:
Młoda dziewczyna, o białych włosach i szarych oczach. Dość niska, o wysportowanej sylwetce.


To cytat z Twojego najwłaśniejszego opisu postaci... Mówimy tu przecież o swataniu forumowych wcieleń (chyba, że ja o czymś nie wiem?!)

Natomiast dorzucę litościwie inny: Bambosh wyraźnie wspominał, że preferuje brunetki...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2004, 10:18   

W multiswiecie nic nie jest pewne...a juz napewno nie system metryczny >D
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 10:24   

Ale to nie system metryczny, tylko oceny subiektywne. Bambosh pisze o sobie:

Cytat:
Niewysoki szczupły elf z czarnymi włosami sięgającymi ramion.


Więc powinno pasować, przynajmniej wzrostem... Ale chyba faktycznie występuje tu całkowita niezgodność charakterów. Irian zadatków na świętą nie ma, a tylko święta by z marudzeniem B. wytrzymała.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 13:14   

No masz, znalazłem się w centrum uwagi XDDD.

Ave, moje wcielenie marudziło tylko RAZ, a i to delikatnie (podczas rozmowy z kulą na Samotnej Wyspie. Chyba że ja o czymś nie wiem XD.

Niezgodność charakterów... marudzenie obaliłem. Peter jest połączeniem sentymentalisty i złośliwca: potrafi się rozkleić i wtedy jest kochany i słodziutki, ale też potrafi być cięty i złośliwy, no i lubi żartować (cechy tożsame z moimi) i wcale nie poszukuje świętej, chyba że jako paladyn XD. Lubi osóbki z charakterkiem, które w głębi duszy są wrażliwe i kochane (znów zapożyczenie ze mnie) XD. Ufny w swoją bamboshową moc lubi ryzyko (ewidentne przeciwieństwo mnie XD).

Dżentelmen... hmmm... zależy od jego nastroju. Potrafi być dżentelmeński aż do bólu (z reguły kiedy jest "rozklejony"), ale też obojętny niczym woda i pomagać jedynie w ostateczności (tu też moja cecha, acz przejaskrawiona). Tak czy inaczej dżentelmenem bez przerw nie jestem XDD.

Optymizm... wykazał się nim tylko raz, jak rzucił się na Cesarza XDD. Poza tym wyjątkiem to realista. Więc odpada XD.

Energiczny... zależy jak rozumujesz ENERGIĘ XD. Bambosh Riderzy mogą z nią robić co im się żywnie podoba, energii (bamboshowej żeby uściślić) to mają tyle, by zrównać spore miasto z ziemią. Zatem są bardziej pełni energii niż niejeden arcymag XDD.

Ale jeśli chodzi o ten typ energii o którym myślisz, to Peter jest raczej spokojny (oczywiście są wyjątki od reguły).

Podsumowując: Irian może spać spokojnie XDDDD. Ale Arię pocieszę, że na forum znajdują się jedno, dwa wcielenia które by spełniały wymagania XD. I jedna jest prawie brunetką *__*. Tylko największy z tym ambaras żeby dwoje chciało naraz XD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 15:51   

i tak źlei tak nie dobrze :P ostatnio wybierałam osoby które nie wypełniały formularza no i... chyba sami widzieliście co sie działo. Mam dosyć małe pole do popisu ;(

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 16:19   

No to niedługo powinnaś ogłosić upadek działalności XDD. Te, co wypełniły formularz nie pasują do mojego avata XD. Z jednym wyjątkiem, którego na dobrą sprawę nie znam.

Wszystko w rękach SWAT-u :P. Tak czy owak Ave mnie dobija, że jestem inny wśród i innych (i avata i mnie XD) i przypadek ze mnie równie beznadziejny do swatania jak ona sama XD. A ja tym razem się nie zdołuję wbrew niecnym pomówieniom (Distant, to nie do ciebie :)) i ze złośliwej przekory powiem że dokonam cudu XD. Szacuję, że mój avatar zostanie wyswatany w ciągu roku, ja sam to kwestia 2-5 lat (w moim przypadku nie ślubu tylko znalezienie dziewczyny ofkors, a 2-5 lat jeśli zwalczę do reszty mój pewien słaby punkt. I nie mam tu na myśli asystematyki. ;)).

Wiem, miało być tylko o avatarach, ale Ave poruszyła sprawę mnie samego, zatem moim świętym prawem jest obrona przed pochopnymi sądami na temat mojej skromnej osoby :P.

Wracamy do zabawy XD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 16:38   

hmmm... };)
czy to we mnie tkwi błąd? nie zmusze was do miłości, jak także nie usune waszej nieśmiałości SWAT zamilkł gdy pojwaiło sie coś nowego, chcieliście A.T.A.K. sprawdzić... sprawdziliście. A.T.A.K. nie wyleczy was z ukrywania swych uczuć... A.T.A.K. też nie zmusza do miłości, chcieliście zobaczyć do kogo was przypasuje, więc prosze, zobaczyliście. ale nie wymagajcie odemnie jasnowidzenia ani wrodzonej telepatii na odległość, tego niestety nie potrafie. Niespodobała sie zabawa? przykro mi. nie dogodze każdemu.

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2004, 18:16   

Uderz w stół, a Bambosh się odezwie...

Aria, zlituj się nade mną i wyswataj go z kimś, zanim się uprze, że robię z niego starego kawalera...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2004, 18:21   

W zasadzie to nozna by zalozyc: Klub Podstarzalych Kawalerow.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 61, 62, 63  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group