FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Odkryj swojego wewnętrznego Edwarda!
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-08-2009, 09:45   Odkryj swojego wewnętrznego Edwarda!

Tutaj test dla wszystkich fanów i fanek Zmierzchu! Jaką postacią z tego niesamowitego* tytułu jesteś. Odkryj swojego wewnętrznego Edzia albo Belcię! A nuż okaże się, że Twoim przeznaczeniem jest skakać po drzewach i dotąd marnowałeś okrutnie swoje życie?

TEST

*Bo to naprawdę niesamowity idiotyzm.


Edit: Założycielka tematu odmawia przyznania się do tego co jej wyszło... i idzie się jak najszybciej utopić w pierwszym lepszym bajorku.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-08-2009, 09:56   

Jasper Hale

You are Jasper Hale. You are very charismatic and have an uncanny ability to put others at ease. You are also a dependable leader and intuitive friend. You have a hard time ignoring temptation, as you are not naturally inclined to repress the way you feel.

No tak jakby mnie znali.
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-08-2009, 10:08   

...jestem Bellą.

Cytat:
You are Bella Swan, the apple of Edward's eye. You are very private, clumsy, sweet, and funny. You have a wonderful ability to accept people (or mythical creatures) for what they are. You have an amazing capacity to love, even though you can be too hard on yourself.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-08-2009, 10:10   

Nawet nie kojarzę, co to za jeden, książka mi wyleciała ze łba zaraz po przeczytaniu... Dobrze, że przynajmniej nazwisko odpowiednio mhroczne.
Jacob Black

You are Jacob Black. Your bright personality and cheerful smile could bring anyone out of a bad mood, but you have a temper that you have to try very hard to control. You love being around others, but you value your privacy. You are stubborn and will do anything in your power to help someone once you decide it's the right thing to do.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-08-2009, 10:15   

Jasper Hale

You are Jasper Hale. You are very charismatic and have an uncanny ability to put others at ease. You are also a dependable leader and intuitive friend. You have a hard time ignoring temptation, as you are not naturally inclined to repress the way you feel.


A chciałem kogoś fajnego :(

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-08-2009, 10:18   

Edwardzie jesteś nie TRU! Jak mogła Ci wyjść kobieta, którą uwielbiasz i z którą się szlajasz po drzewach?! (a w ogóle to łączę się w bólu, bo mnie też wyszła...)

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2009, 10:22   

Mi też wyszła Bella... O, właśnie miałam się Ciebie, córcia, zapytać, co Ci wyszło, bo podejrzewałam Bellę, w końcu co gorszego mogło wypaść? XD A na niektóre pytania nie było odpowiednich odpowiedzi... Jakie postaci lubisz najbardziej, heh.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2009, 10:27   

Dobra, mnie też wyszedł Jacob Black. Cóż, nie warto opierać się przeznaczeniu <wzrusza ramionami> Idę świecić gołą klatą...

A tak w ogóle - JJ, rzondzisz! xD Może spytaj Evilka, czy by ci nie oddała kompleciku?...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2009, 10:40   

Same as Grisznak, czyli jacob Black. O ludzie - JA?!
Easnadh napisał/a:
Idę świecić gołą klatą...

Zakładamy Stowarzyszenie Damskich Jacobów...? XD

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-08-2009, 10:43   

Jedynym tru Jacobem jestem JA! Chciałam powiedzieć, że przynajmniej zewnętrznie, bo wewnętrznie wyszła Bella, ale mam wrażenie że to nie byłoby dobrze...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-08-2009, 10:45   

Wgoglowałem sobie tego Blacka... kuźwa, wilkołak. Czy w Zmierzchu wilkołaki też są emo?
("Bracia, żmij znowu zaatakował, musimy... GRRRR! WRRRR! *punkty doświadczenia*" - czyli schemat typowej przygody do "Wilkołak: Apokalipsa").
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2009, 11:03   

Salva napisał/a:
Jacobem [...] zewnętrznie, bo wewnętrznie wyszła Bella

...wyobraźnia mi się zawiesiła. Ty nie pisz takich rzeczy, bo człowiek naprawdę zaczyna próbować sobie wyobrazić, jak takie coś mogłoby wyglądać.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2009, 11:04   

Jasper Hale

You are Jasper Hale. You are very charismatic and have an uncanny ability to put others at ease. You are also a dependable leader and intuitive friend. You have a hard time ignoring temptation, as you are not naturally inclined to repress the way you feel.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-08-2009, 11:12   

Crof jesteś prawdziwą substytutką :D


Mamunia, a Ty sobie może nie wyobrażaj córki z gołą klatą co...?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2009, 11:12   

Grisznak napisał/a:
("Bracia, żmij znowu zaatakował, musimy... GRRRR! WRRRR! *punkty doświadczenia*" - czyli schemat typowej przygody do "Wilkołak: Apokalipsa").
Grisz, bycie Jacobem nie na tym polega. Jego celem nie są punkty, a Bella, zdobycie jej i rozmnożenie stada. Czy jakoś tak.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group