FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Lato 2009 - nowe serie i kontynuacje.
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2009, 12:35   

Cytat:
to podobieństwo do Tsukiyomi to dobry pomysł by był

oj... niekoniecznie.
Ja bym wolala cos na wzor SoulTaker'a (obraz, bo jakby miala byc taka fabula jak z ST to juz szykuje zyletki do ciecia sie -.-') z mrocznym klimatem wizji z Cossette.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2009, 02:51   

Zestawienie graficzne nowości - wersja druga.

Z letnich nowości na pewno obejrzę:

Spice & Wolf II - na to czekam od kilku dobrych miesięcy. Już nie mogę się doczekać, żeby znowu zobaczyć moją ukochaną Horo.
Nodame Cantabile
Nogizaka Haruka no Himitsu - pierwszy sezon jakoś szczególnie rewelacyjny nie był, ale jako lekka seria rozrywkowa będzie w sam raz.
Hetalia: Axis Powers
Evangelion 2.0: You Can [Not] Advance

Ponadto zerknę na:

Umineko no Naku Koro ni - brzmi obiecująco, jeśli ma być to coś w klimatach Higurashi.
CANAAN
Bakemonogatari
Tokyo Magnitude 8.0
Winter Sonata (różne źródła podają różną datę emisji, ale zapewne rzucę na to okiem)

Co do reszty tytułów - się zobaczy.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 21-06-2009, 23:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2009, 10:33   

Cytat:
Winter Sonata (różne źródła podają rożne daty emisji, ale zapewne rzucę na to okiem)

Ale podobno to ma wyjsc pod koniec roku dopiero oO
Info na mal'u "Aired: Oct 2009 to ?"

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-06-2009, 12:08   

Urufu napisał/a:
Nogizaka Haruka no Himitsu - pierwszy sezon jakoś szczególnie rewelacyjny nie był, ale jako lekka seria rozrywkowa będzie w sam raz.

czy to przypadkiem nie ma wyjść w październiku?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-06-2009, 13:15   

piotrekplay napisał/a:
czy to przypadkiem nie ma wyjść w październiku?

Tak, i zresztą już umieściłem Nogizakę w jesiennym topicu.
Zresztą w zestawieniu Urufu widać że ktoś był trochę nadaktywny, bo wiele z tych serii to dopiero zapowiedzi, wieszanie ich w grafikach to przesada.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2009, 16:45   

Ja tylko dzielę się tym, co wyszperałam w sieci, a na ile wiarygodne są te informacje, tego nie wiem. W każdym razie Haruka i Sonata lądują na liście ‘’Plan to watch’’... Do jesieni szybko zleci.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-06-2009, 10:05   

Obejrzałem właśnie trailer Umineko no naku koro ni - nawet trochę to kindaichiego wydaje się przypominać, zatem może okazać się ciekawe.
Powrót do góry
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-06-2009, 21:15   

Coraz bardziej zaczynam zacierać rączki na Umineko . Kreska wygląda na 'normalniejszą' od tej w Higurashi, muzyka zapowiada się całkiem nieźle i toto będzie miało klimat, oj będzie. I motylki! Mrrr. A poza tym można znaleźć naprawdę przepiękne fanarty do tej serii.
Tylko trochę ten wokal mnie boli.

A teraz pora na nowe trailery!
> Summer Wars - tak jak się spodziewałam - baaaardzo przypomina 'Toki wo Kakeru Shoujo'. I już mi się podoba! Jednak przypuszczam, że głównego bohatera jednak nie polubię.

> Bakemonogatari - słysząc charakterystyczny głos Kamiyi Hiroshiego można odnieść wrażenie, że to prequel do Sayonara Zetsubou Sensei - "Przeszłość Itoshikiego". Ale wygląda to naprawdę dobrze i trailer mnie jeszcze bardziej zachęcił do sięgnięcia po serię. A charakterek panny od zszywacza biurowego całkiem mi odpowiada.

> Tokyo Magnitude 8.0 - na stronie głownej od razu zaczyna lecieć krótsza wersja, ale tam na dole jest taki bannerek z napisem 'PV'. Co prawda ten trailer już od jakiegoś czasu tam siedzi, więc w skrócie - nic tak naprawdę ciekawego. Było miło i radośnie -> zatrzęsło ziemią -> jest nam źle.

> A w przypadku CANAAN to nic nowego nam w trailerze nie oferują.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-06-2009, 21:58   

Cytat:
> Summer Wars - tak jak się spodziewałam - baaaardzo przypomina 'Toki wo Kakeru Shoujo'. I już mi się podoba! Jednak przypuszczam, że głównego bohatera jednak nie polubię.

hmm... obadam z pewnością
Crofesima napisał/a:

> Bakemonogatari - słysząc charakterystyczny głos Kamiyi Hiroshiego można odnieść wrażenie, że to prequel do Sayonara Zetsubou Sensei - "Przeszłość Itoshikiego". Ale wygląda to naprawdę dobrze i trailer mnie jeszcze bardziej zachęcił do sięgnięcia po serię. A charakterek panny od zszywacza biurowego całkiem mi odpowiada.

po tym trailerze stwierdziłem, że jednak obejrzę przynajmniej kilka odcinków ;)
Ogólnie rzecz biorąc chyba zerknę na większość nadchodzących pozycji, czasu będzie jednak w lipcu sporo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-06-2009, 12:16   

Jest też wczorajszy trailer do Umineko no naku koro ni. Co ważne, nie ze stillsami z materiałów promocyjnych, ale wreszcie z kilkoma ujęciami produkcyjnymi - i zapowiada się, że jakość będzie wyśmienita bo użyto akurat takich ujęć w których animatorzy najczęściej popełniają błędy i które najłatwiej sknocić - profile, półobroty. Wszystkie są zrobione perfect.

Muszę też zauważyć, że projekty postaci - nie tylko na planszach z http://umineko.tv ale i tu, w trailerze, w ruchu, sprawiają DUŻO lepsze wrażenie aniżeli w grze...

Wow.

Do początku lipca - i emisji - mniej niż 2 tygodnie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-06-2009, 03:39   

Powinnam iść juz spać, ale taki smaczek właśnie znalazłam...

Japońscy fani nie zawiedli i zrobili kolejną kompilację nadchodzących anime w formie 25-minutowego filmiku. Spokojnie, tylko 8 minut z tego to zapowiedzi. Ale według mnie warto obejrzeć całość, bo jest to naprawdę ciekawe (nawet jak się nie do końca rozumie pisany japoński, jak ja) i wizualnie prezentuje się miodzio. Nawet podkład muzyczny przyjemny i nieprzeszkadzający. I można dowiedzieć się czegoś nowego! Dobra, koniec gadania.

WCHODŹCIE I PODZIWIAJCIE dzieło naszych wschodnich przyjaciół (niconico@nime.tv dokładniej) ☆

Dla niecierpliwych mały przewodnik (by yours truly):
> 00:52 - 2:51 - taki przegląd przez openingi animek z 2008r.
> 2:52 - ważne, tutaj rozpoczyna się najistotniejsza część - przedstawienie serii z nadchodzącego lata 2009.

O 3 w nocy lubię się nudzić, więc zrobiłam listę pokazywanych anime:

Spoiler: pokaż / ukryj
3:00 -start-
3:10 Umi Monogatari
3:25 Fight Ippatsu! Jyuden-chan!!
3:38 Umineko no Naku Koro ni
3:52 Aoi Hana
4:05 NEEDLESS
4:18 Taishou Yakyuu Musume
4:32 Bakemonogatari
4:45 ELEMENT HUNTERS
5:00 CANAAN
5:13 Zan Sayonara Zetsubou Sensei
5:26 Kuruneko
5:37 Princess Lover!
5:51 Kanamemo
6:04 GA: Geijutsuka Art Design Class
6:18 Sora no Maniani
6:32 Spice and Wolf II
6:45 Tokyo Magnitude 8.0
7:00 Yoku Wakaru Gendai Mahou
7:13 Axis Powers Hetalia 2


> 7:27 - zaprezentowanie OAVek i OADek - bez trailerów niestety, tylko przewijające się promo arty.
Lista:

Spoiler: pokaż / ukryj
7:35 ToLOVE-Ru
7:45 ???
7:50 Minami-ke OAD
7:57 Utawarerumono
8:03 Saint Seya: The Lost Canvas
8:10 Higurashi no Naku Koro ni Rei
8:16 Akane iro ni Somaru saka - Hardcore
8:24 DOGS: bullets & carnage
8:30 Hellsing OVA series VI
8:37 Kodomo no Jikan
8:45 Nodame Cantabile
8:51 ???
9:00 Aika ZERO


> 9:12 - 17:11 - lista 50 najlepiej sprzedających się anime singli w ostatnich dniach (chyba, bo jest nowa płyta Hetaliowa z końca maja). Raczej się nie zdziwiłam, acz momentami w ogóle nie kojarzę ani wokalistki, ani skąd utwór moze pochodzic, a plasuje się wysoko. Zdziwionam, ze singiel Anglii nie wszedł wyzej. Ponyo ponyo~... a, i miejsce 4te, 3cie i 1sze? Zero zaskoczenia.

> 17:20 - 22:00 - tez dosyć być moze istotne dla niektórych - preview anime przyszłych miesięcy. Przyda się do tematu dot. jesieni 2009, moze jutro spróbuję odszyfrować te kandzie. Chyba ze ktoś pragnie zrobić to za mnie, droga wolna ;]
Poza tytułami z 2009r. są juz nawet te planowane na 2010 oraz 'niewiadome'.

> 22:00 - ranking sprzedazy DVD. Oh, nieprawdopodobnie zaskakujący. W skrócie?

Spoiler: pokaż / ukryj
Od najnizszego miejsca do podium: CLANNADy, Gundamy 00, Macrossy -> Hetalia -> Geass Geass Geass -> 4. Gurren Lagann the movie -> 3. Gundam 00 S2 - 1 DVD -> 2. The Sky Crawlers (yay!) -> 1. Kara no Kyoukai (YAY~!)

i kuniec.

No dobra, idę spać.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-06-2009, 12:30   

Przepraszam za dwa posty z rzędu, ale myślę, że tak będzie bardziej przejrzyście.

Ponieważ powyższy filmik zaskoczył mnie wielce jedną informacją (o openingu do Bakemonogatari), więc postanowiłam zebrać informacje o OPach i EDach z interesujących mnie serii. I chyba nie zaszkodzi w sumie zamieścić jej również na tanuku, może się komuś przyda. Przy okazji daty premiery serii i liczby odcinków.

-----------

Umineko no Naku Koro ni - 01.07.2009, 13 odcinków
OP: "One-Winged Bird (片翼の鳥)" by Shikata Akiko - już po samym trailerze można ocenić.
ED: "la divina tragedia ~Makyoku~ (la divina tragedia~魔曲~)" by Jimang - chyba śpiewa(ł?) z Sound Horizonem. Słyszałam, że jego utwory są raczej wolniejsze.


Bakemonogatari - 03.07.2009, 13 odcinków
OP: "Kimi no Shiranai Monogatari (君の知らない物語)" by supercell - ŁIII. Co prawda ryo nie jest moim ulubionym vocaloidowym kompozytorem, ale jest oryginalny i jestem bardzo ciekawa cóż to nam stworzy tym razem. Skoro oznaczone jest jako 'supercell', a nie sam 'ryo', to czy oznacza to może... ilustrajce np. Shirow Miwy?... albo huke. Albo 119. Albo redjuice. Byłoby super. Wokal: Yanagi Nagi aka Gazelle, znana na nico nico ze śpiewania vocaloidowych piosenek w 2007/8 roku. (jej 'Melt')


CANAAN - 04.07.2009, 13 odcinków
OP: "mind as Judgment" by Faylan
ED: "My heaven" by Annabel
Dla mnie dwie niewiadome. Faylan miała chyba coś wspólnego z ga-rei-zero.


Zan Sayonara Zetsubou Sensei - 05.07.2009, 13 odcinków
OP: "Ringo Mogire Beam! (林檎もぎれビーム!)" by Kenji Ootsuki and Zetsubou Shoujotachi - oczywiście.
ED: "Zetsubou Restaurant (絶望レストラン)" by Zetsubou Shoujotachi - jw.


Spice and Wolf II - 08.07.2009, 13 odcinków
ED: "Perfect World" by Rocky Chack - Ten sam engrishowy zespół, który zaśpiewał nam ED do pierwszej serii. mmTaa.
Nie wiem kto zaśpiewa OP i nie interesuję się tym tytułem na tyle, żeby wyszukiwać tej informacji.



Tokyo Magnitude 8.0 - 10.07.2009, 11 odcinków
OP: abingdon boys school - "Kimi no Uta (キミノウタ)" - ostatnio mnie Basarą miło zaskoczyli, więc jestem mocno na tak.
ED: Shion Tsuji - "M/elody" - śpiewała 18ty ED Bleach'a. Cokolwiek.


Hetalia Axis Powers 2 - 24.07.2009, 26 odcinków
Tutaj podejrzewam, że zostanie stare dobre "Marukaite Chikyuu". Albo jakaś inna słodziaszna piosenka Daisuke Namikawy (Włoch).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2009, 19:58   

Ja najbardziej czekam oczywiście na Horo xD i Haruhi, bo w końcu większość odcinków będzie dopiero teraz latem.

Pewne nadzieje wiąże z Umineko no Naku Koro ni, Tokyo Magnitude 8.0, Bakemonogatari, CANAAN, z lżejszych serii przyjemnie wygląda też Kanamemo, Umi Monogatari ~Anata ga Ite Kureta Koto i sama nie wiem co jeszcze ;p

Tak naprawdę to pewnie zobaczę 99% pierwszych odcinków i dopiero wtedy zdecyduję, które warto kontynuować.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-06-2009, 09:19   

http://img200.imageshack.us/img200/9093/43521141.jpg
zestawienie v3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-06-2009, 13:20   

Ciekawe, wciąż brakuje Haruhi. LOL.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group