FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Lato 2009 - nowe serie i kontynuacje.
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2009, 13:57   

No i Cobra przewidziany na 2010... =/

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2009, 19:42   

Cytat:
No i Cobra przewidziany na 2010... =/

W sumie dla mnie jest ważne, żeby to w ogóle wydali... Na Guin Sagę też czekałem 2 lata.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2009, 21:09   

Jestem tylko jeszcze ciekawa, co z Winter Sonata, czy na pewno wyjdzie w pazdzierniku i co z 5 Killers...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2009, 22:47   

nowe zestawienie
w żółtej ramce pojawia się Clannad wcześniej go nie widziałam. No to mam kolejną pozycję na liście pewników ^-^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-06-2009, 22:54   

Michiyo, spóźniłaś się o 5 postów.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 20:30   

Hehe chyba zaczynam ślepnąć ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-07-2009, 17:25   

Zerknąłem na Sora no Manimani. Dość typowa komedia szkolna, powoli skręcająca w stronę haremu. Obawiam się, że będzie dość przeciętne...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2009, 22:22   

Z tego co obejrzałam to:
Bakemonogatari - pierwszy odcinek zapowiada się nieźle.
Canaan - jak na razie bdb myślę, że może się fajnie rozkręcić.
Umineko no Naku Koro ni - na razie mnie nie zachwyciło ale jeszcze zobaczymy.
Aoi Hana - ogólnie lubię romansy więc chętnie pooglądam.
Needless - strasznie głupie, ale ma swój urok chociaż ja raczej odpuszczę.
Umi Monogatari - trochę za słodkie.

Spice and Wolf II - Dziś premiera ^-^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-07-2009, 10:54   

Obejrzałam pierwsze odcinki już chyba wszystkich serii, które mnie interesowały.

> Umineko no naku koro ni (2 odcinki) - moje odczucia dobrze przedstawia ten obrazek. OP i ED są ładne, animacja średniawa, bohaterów albo jestem-w-stanie-tolerować albo ich po prostu nie lubię... fabularnie jeszcze się rozkręca. Zobaczymy. 6/10

> Needless - ... bardzo marna próba powtórzenia sukcesu Gurren Laganna. Tylko pssst, Madhouse, Gurren Lagann był stylowy! A tu co? Toż to kicz na kółkach jest! Ni to śmieszne, ni ciekawe, a na pewno nie ładne. Natomiast ED pobił nowy rekord fanserwisu. Odpada. 2/10

> Bakemonogatari - w innym temacie zamieściłam obszerniejszy opis. Dla mnie rewelacja. 8/10

> Canaan - też pisałam w temacie Canaanowym... może być z tego niezła seria akcji połączona z kryminałem. Na razie jeszcze tego nie czuję. 6/10

> Zan Sayonara Zetsubou Sensei - po prostu kolejny SZS. Pewnie zmienią animację z openingu, ale liczę również na zmianę piosenki... Bure Bure i Rumba Rumba były takie epickie!
Pierwszy odcinek przypomina nam na czym dokładnie polega SZS. Trochę humoru abstrakcyjnego, lekki chaos, wiele cięć i zaprezentowanie sporej ilości bohaterów,... nie jestem w stanie tego ocenić, po prostu stary dobry (?) Itoshiki.

> Tokyo Magnitude 8.0 - tak jak podejrzewałam - na razie nic szczególnie fascynującego. Acz zaskoczył mnie temperament głównej bohaterki - jakaż ona jest sceptyczna! A jej braciszek to taki optymistycznie nastawiony do świata dzieciak. Plus ciekawa babeczka. Bohaterowie odpowiadają, ale animacja... uproszczony rysunek postaci bezpośrednio kojarzy mi się z Beckiem czy z ~Natsu no Sora~
Przypadł mi do gustu opening - zniszczone Tokio, mmm. 6/10

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-07-2009, 16:39   

Tokyo Magnitude 8.0 - nastolatka w fazie buntu, czyli permanentnie poirytowana i na "nie". Plus 8 stopni w skali Shindo pod zatoką Tokijską. FYI, skala Shindo na dzień dzisiejszy kończy się na 7 punktach... Japończycy lubią burzyć swoją stolicę co najmniej tak, jak amerykanie Nowy York... photoshop anime, ale nie aż tak boleśnie odczuwalne jak w Natsu no Sora. Na razie coś jakby "Uważaj na życzenia, mogą się spełnić", a co dalej - to się okaże.

Poza tym też zerknąłem na Canaan. Podsumowanie: "Mamy budżet, ale nie wiemy do czego go użyć" - czyli dużo fajerwerków, ale na razie zero historii. Zobaczymy co będzie dalej...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 13-07-2009, 11:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-07-2009, 18:48   

Tokyo Magnitude 8.0 - spodobało mi się. Na tle tego wszystkiego w tym sezonie, na co rzuciłam okiem (chociaż paru nie ruszyłam jeszcze [np. Bakemonogatari, ale nadrobię] i ruszyć nie zamierzam), wydało mi się całkiem fajnie, albo może akurat mam potrzebę na takie anime. W każdym bądź razie ta babka ze sklepu wygląda na całkiem interesującą postać. Dzieciak, o dziwo, jest całkiem sympatyczny. Mirai z tą swoją fazą buntu... Po przeczytaniu pracy Keiia jestem ciut mądrzejsza i mogę to sobie mniej więcej wyobrazić, ale ona serio musi tak to sobie tłumić? W takich sytuacjach te dwie galsy i high and mighty para od dzieciaka z lodem dostaliby ode mnie opieprz w trybie natychmiastowym i nie wydałoby mi się to czymś szczególnie nie na miejscu...
Z tego, co wyczytałam na ANNie (i z obrazka) wychodzi, że dzieciaki będą chciały wrócić do domu, a ta babeczka będzie im pomagać. Może być interesująco, ale oni będą wracać przez całe kolejne 10 odcinków? O_o'

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-07-2009, 23:35   

Sora no Manimani - pierwszy odcinek był przeuroczy! Spodobało mi się wszystko: od nieco szalonej bohaterki, po anemicznego przewodniczącego klubu astronomicznego (nawet ta tryskająca krew mi nie przeszkadza, pewnie to dlatego, że przynajmniej raz nie z nosa). Grafika jest bardzo ładna, nie wybitna, ale taka przyjemna dla oka. Poza tym, nastrój tej serii idealnie trafił w moje aktualne potrzeby - było ciepło, radośnie i trochę szalenie. Dla mnie jak na razie najbardziej pozytywna niespodzianka tego sezonu. Będę wznosić modły żeby nie skończyło się na głupiej, pełnej fanserwisu haremówce. Wystarczy, że w reszcie muszę patrzeć na majtki, cyce i rumieńce tępych jak patyczek do lodów dziewuszek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group