FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Wiosna 2015
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-01-2015, 21:15   Wiosna 2015

Rozpiska wygląda na w miarę kompletną (acz niewykluczone, że jeszcze coś do niej zostanie dodane), więc czas wypatrywać wiosny:
http://anichart.net/spring

Z kontynuacji będę oglądał Baby Steps 2, Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2, Hello!! Kiniro Mosaic, High School DxD BorN, Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki, Yahari cośtam*ileśtam Zoku i moooże Nisekoi 2.

Poza tym:
Umiarkowane oczekiwania
Kekkai Sensen - BONES robi kolejną serię w stylu Darker than Black... ale z dodatkiem wampirów.

Ninja Slayer From Animation - czas hypować kolejne anime studia Trigger. Adaptacja amerykańskiego komiksu, który stał się hitem w Japonii.

Niskie oczekiwania
Yamada-kun to 7-nin no Majo - kiedyś śledziłem przez pewien czas mangę i była nawet zabawna, ale po zrobieniu przerwy nie czułem potrzeby szukania nowych rozdziałów.

Shokugeki no Souma - shounenowa seria o gotowaniu

Punchline - co prawda anime z niesławnego bloku Noitamina znanego obecnie częściej z młodzieżowych gniotów niż rzeczy nadających się do oglądania, ale z drugiej strony studio Mappa zdołało zapewnić trochę miłych, animowanych niespodzianek.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2015, 21:53   

fm napisał/a:
czas hypować kolejne anime studia Trigger.

Wątpię, by udało im się zrobić coś lepszego, niż Inferno Cop.

Ore Monogatari, Euphonium i Etotama to moje typy na przyszły sezon.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-01-2015, 22:15   

Pewniaki:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season
High School DxD BorN
Lupin III (2015)
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku


Pozytywne nadzieje:
Arslan Senki
Kekkai Sensen
Kyoukai no Rinne
Denpa Kyoushi
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha ViVid
Ninja Slayer From Animation
Re-Kan!
Punchline

Niskie nadzieje:
Gunslinger Stratos: The Animation
Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan
Etotama
Owari no Seraph

Absurd sezonu:
Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-01-2015, 22:45   

Hibike! Euphonium, bo dęte w końcu dostają odrobinę zasłużonej miłości. A Kyoani umie robić moebloby.

Ninja Slayer bo wszystko co o tym słyszałem brzmi tak radośnie głupio. Nie sądzę żeby wyszło gorzej niż Kill la Kill.

Lupin III, bo Mine Fujiko to Iu Onna miało styl, ale ostatecznie wyłożyło się przez niski budżet i przekombinowaną fabułę. Nowa seria ma szansę uniknąć błędów tamtej.

Reszta raczej na nie, ale sprawdzi się.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2015, 00:12   

Kekkai Sensen (i to faktycznie mój faworyt sezonu ale róweniż spora niewiadoma)
Lupin III (2015) (jestem ciekaw adaptacji w nowym stylu)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season
Arslan Senki (mam nadzieję, ze tym razem to skończą, a nie tak jak z OVA z charadesignem Amano)
Ninja Slayer From Animation (nie mam jakichś większych nadziei, ale powinno być OK)
Kyoukai no Rinne
Saint Seiya: Ougon Tamashii soul of gold (nie wiem dlaczego zawsze oglądam SS).
Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki (jestem ciekaw co dalej zrobią z tą mangą. Czy uda im się dalej obierać serię z humoru)
i ba jakby inaczej... Gintama (2015) (btw. to co się teraz w mandze wyprawia woła o pomstę do nieba. Sorachi chyba ma niezłego doła)

W wypadku reszty jestem na nie. Ale pewnie zobaczę pierwszy odcinek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-01-2015, 01:02   

vries napisał/a:
Arslan Senki (mam nadzieję, ze tym razem to skończą, a nie tak jak z OVA z charadesignem Amano)

Nie ma szans. Manga na podstawie której robią to anime się nawet na dobre nie zaczęła. Znaczy w mandze protag zdążył zebrać drużynę i trochę zaczęli działać... i tyle. Poza tym sama seria nowelek jest nieskończona, więc ciężko żeby ktoś próbował tę serię kończyć...

Sama pewnie jako fangirl twórczości Arakawy obejrzę Arslan Senki. Poza tym kontynuacje: FSN, Yahari (czytałam nowelki, wiem co nas czeka, character development Hachimana nadchodzi!), Highschool DxD Born (i tu wiem co mnie czeka... ja coś same sequele w któych wiem co się zdarzy oglądam). Pewnie jeszcze obejrzę te nowe Digimony. Mam tyle dobrych serii, że nawet jeśli spaprzą to anime, to jakoś to przeżyję (ujmijmy to tak, jestem gotowa wybaczyć sporo; niech tylko nie zatopią pairingu T.K/Hikari to nie będę psioczyć zbyt mocno).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-01-2015, 02:12   

U mnie chyba tylko Rinne - bo Takahashi i ze 150 rozdziałów sensowne 25 odcinków da się zrobić (a jak będzie dobre to kolejny inuyasha na 4 tata :P)
7 czarownic, bo czarownice ale w zasadzie do sprawdzenia
Oraz Nanoha jako tytuł zobaczyć opluć i porzucić.

Poza tym widzę jakiś klon A-channel, suzumiyaXdigicharat nyo i całą masę tytułów do których nic mnie nie ciągnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2015, 07:24   

Oł jeeee. KRÓL HACHIMAN POWRACA! Zdecydowanie najbardziej wyczekiwana przeze mnie seria. No i w tej części FSN w końcu coś się będzie działo, więc na to też czekam.
Poza tym zerknę na Arslan Senki New, Ninja Slayer i... właściwie to wszystko? Wygląda na to, że jest to sezon bez sensownych okruchów (Hibike się nie liczy, choć od biedy może i to sprawdzę), co mnie boli, ale jest Hachiman = i tak jest dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-01-2015, 09:57   

Pewnie zerknę na, aczkolwiek jak pies do jeża:
Arslan Senki
Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka?
Kekkai Sensen
Owari no Seraph
...nowe Uta-Pri? Dla odmóżdżenia

Pewnik:
Dalsza część FSN: UBW
Fajnie że nowe movie CG ale nie pamiętam już co było w poprzednich.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
margot
Gość
PostWysłany: 27-01-2015, 10:32   

Gintama, aż dziw że jeszcze nikt jej nie wymienił...
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-01-2015, 18:44   

Kontynuacje do oglądania:

Baby Steps 2
Gintama - po tym, jak nadrobię poprzednie sezony...
Danna ga Nani o Itteiru ka Wakaranai Ken

Mam nadzieję, że będzie dobre:

Arslan Senki New - bo Hiromu Arakwawa. Może wypadałoby obejrzeć w końcu pierwszą adaptację...
Ore Monogatari – shoujo, w którym jest więcej komedii niż romansu; mangę czytało się całkiem przyjemnie.

Do spróbowania:

Gunslinger Stratos: The Animation - co to?
Hibike! Euphonium – niby nie oglądam tego typu serii, ale trailer był zachęcający, więc spróbuję.
Kyoukai no Rinne – ja chcę więcej shounenów przygodowych! Niekoniecznie od Rumiko Takahashi, ale oh well.
Kekkai Sensen – brzmi odstraszająco, ale Bones, ale plakat, ale trailer, ale seiyuu, ale ten wielki rudy wampir(?). Dobra, pal licho opis, brzmi interesująco! XD
Owari no Seraph – trailer wyłączyłam po 19 sekundach, ale i tak zerknę na pierwszy odcinek, a nuż widelec.
Punchline - podoba mi się projekt postaci, ale ten fanserwis… Jeśli jest go tyle w trailerze, to ile go będzie w całej serii? >.>
Shokugeki no Souma – bo kfikogenny trailer…

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2015, 20:57   

Tren napisał/a:

Nie ma szans. Manga na podstawie której robią to anime się nawet na dobre nie zaczęła. Znaczy w mandze protag zdążył zebrać drużynę i trochę zaczęli działać... i tyle. Poza tym sama seria nowelek jest nieskończona, więc ciężko żeby ktoś próbował tę serię kończyć...

Ale Wiki pisze, że jedna manga już wyszła i się (chyba) szczęśliwie skończyła konkretnym kończącym opowieść końcem. Więc osobiście mam nikłą nadzieję, że nie dostanę otwartego zakończenia z dopiskiem: "Hahaha, czytaj mangę co miesiąc!". Oj naiwny... ja naiwny...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-01-2015, 22:04   

vries napisał/a:
Ale Wiki pisze, że jedna manga już wyszła i się (chyba) szczęśliwie skończyła konkretnym kończącym opowieść końcem.

Nie wiem co jest niezrozumiałe w tym co napisałam. To jest adaptacji mangi rysowanej przez Arakawę. Tej konkretnej mangi która wciąż wychodzi i doszła fabularnie tam gdzie piszę. ;p Nie ma sensu mieć niepotrzebnych nadziei w tej sytuacji.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-03-2015, 14:40   

Aktualizacja listy po ostatnich zmianach:

Pewniaki (czyli w praktyce kontynuacje/sprawdzone serie):
Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season - czy trzeba mówić?
High School DxD BorN - zaskakująco sensowna fabuła i ciekawe postacie mnie kupiły (I watch it for the plot! Really!)
Houkago no Pleiades - reklama Subaru dostaje pełnoprawną serię TV? Jestem za.
Lupin III (2015) - ponieważ Lupin III. Powinno mi to też ułatwić zabranie się za stare serie w końcu...
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku - kontynuacja świetnej serii.
Robot Girls Z+ - pierwsze odcinki były zabawne i mordercze.

Pozytywne nadzieje:
Arslan Senki - na ile się orientuję, bardzo dobre fantasy, szkoda tylko, że będzie urwane.
Denpa Kyoushi - początek mangi był podobno bardzo dobry, do obniżonych lotów raczej nie dojdą.
Digimon Adventure tri. - Digimony!
Kekkai Sensen - nowe Darker than Black? Oby na poziomie pierwszej serii, a nie drugiego seoznu.
Kyoukai no Rinne - Rumiko Takashashi zwykle ma przyjemne, ale przeciągnięte pomysły, tutaj jednak pewnie będzie to krótka seria z początku mangi.
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha ViVid - zapewne sam początek, póki występuje Nanoha, a nie tylko młode pokolenie.
Nagato Yuki-chan no Shoushitsu - ponieważ Nagato.
Ninja Slayer From Animation - japoński ninja Punisher! Fazaaaaaaaa.
Punchline - czyli nadal nic nie wiemy
Re-Kan! - Magical daily life. Lubię ten gatunek.

Niskie nadzieje:
Etotama - szansa na magical slicie of life i komedię w jednym.
Gunslinger Stratos: The Animation - adaptacja gry, mam nadzieję na widowiskowość.
Hibike! Euphonium - czyli zapewne cute girls doing cute things, duża szansa na szybki drop.
Mikagura Gakuen Kumikyoku - LN, magical school with battles! Ale z bohaterką, a nie bohaterem, więc kto wie...
Show By Rock!! - zobaczymy, ale raczej nie. Idol anime zwykle nie oglądam, to mnie zainteresowało, bo robi to Bones.
Owari no Seraph - kill all vampires, może będzie dobra nawalanka...
Yamadakun to Nananin no Majo - MAGICAL SCHOOL! BATTLES! LN! (czemu nie czuję się podekscytowany...)

Absurd sezonu (czyli WTF, zobaczmy odcinek):
Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka?
Plastic Memories - moe Blade Runner? O.o
Triage X - znaczy się, CO?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2015, 23:22   

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu - wat
Czy w nowelach to było? Czy po Endless 8 wpadli na nowy pomysł by trollować fanów?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group