FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Jesień 2015
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-06-2015, 17:44   

Smk napisał/a:
eavy Object.
Gdyż ponieważ mchu ostatnio w tv mało, a Sidonia szybko nie wróci.
I pierwszy tom oryginału był fajny. Shotgun grandma ftw. Waga argumentów za jest miażdżąca.

Akurat HO głównie ma problem z potworną schematycznością fabuły i ja początkowo rzuciłam serię na drugim tomiku, bo jak zaczęła się 5 historia która szła dokładnie tym samym utartym schematem to miałam ochotę czymś rzucić w ścianę (od 3 tomu jakość historii się szczęśliwie nieco poprawia). Ale jeśli to będzie 12 odcinkowe anime to nie powinno się tego problemu zbytnio odczuć.

Choć i tak największym grzechem serii jest to, że

Spoiler: pokaż / ukryj
zabili fujoshi. Po prostu skandal i granda.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 29-06-2015, 20:37   

Tren napisał/a:


Choć i tak największym grzechem serii jest to, że

Spoiler: pokaż / ukryj
zabili fujoshi. Po prostu skandal i granda.


Nie mam kontrargumentu, case closed. >D

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2015, 11:07   

Kolejna część cyklu Monogatari, Owarimonogatari, będzie jesienią.

Kizumonogatari, when?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 08-09-2015, 10:28   

One Punch Man - właśnie przymierzałem się do wzięcia za mangę, więc anime pojawiło się w idealnym momencie.

Young Jack Black - franczyza jest uznawana za klasykę, więc prequelowa seria może być dobrą okazją do wgryzienia się w nią. Chyba, że okaże się że jest robiona z myślą o istniejących fanach.

Ushio and Tora - U&T jest jedną z najmocniejszych pozycji tego sezonu, więc jasne że będę kontynuował oglądanie.

Owarimonogatari - seria wydaje się zmierzać ku zakończeniu, a my nadal nie dostaliśmy jeszcze Kizumonogatari.

DRRR!!: Onoroke Chaparoko - czyli Noodle Incident: The Movie.

OAVki Prismy Illyi i UBW - powinny być zabawne, a nawet jesli nie, to i tak trwają w sumie tylko 35 minut.


Poza tym jakoś nic nie przykuło mojej uwagi.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Koara-chan Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2015
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2015, 21:24   

Czy ktoś wie kiedy wychodzi nowe Tokyo Ghoul i No Game, No Life?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2015, 00:24   

Cytat:
Czy ktoś wie kiedy wychodzi nowe Tokyo Ghoul i No Game, No Life?

Nie wychodzi. Żadne z tych anime nie ma zapowiedzianej kontynuacji. Co więcej, ten temat dotyczy serii anime które wychodzą jesienią i których lista jest tutaj. Na przyszłość proszę w przypadku tego typu pytań proszę korzystać z tematów przeznaczonych do zadawania pytań w dziale Manga & Anime. Są przyklejone u góry, tak żeby można je było łatwo znaleźć.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2015, 08:57   

Akurat Tokyo Ghoul Jack wychodzi jesienią (30 września), tyle że to tylko OVA robiona na podstawie oneshota. Dokładniej rzecz ujmując jest to prequel o Arimie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-09-2015, 23:05   

Bo właśnie zorientowałam się, że wraz z końcem września z listy oglądanych animców spadnie mi 98% tytułów... Wypadałoby się rozejrzeć za czymś nowym:

Comet Lucifer - panienka z promocyjnego teledysku wygląda jak typ, który może działać na nerwy, ale zawsze to fantasy i bez pierwowzoru, więc mooooże coś z tego kalejdoskopu wyjdzie.

Dance with Devils - yay, bezmózga (?) heroina i stado napalonych (?) demoniszczy, to coś w sam raz na dłuuugie jesienne wieczory, gdy zajęcia z klasycznego chińskiego będą dawać po łbie.

Diabolik Lovers More,Blood - jak wyżej, tyle że wąpióry. To bez wątpienia będzie równie beznadziejne, jak poprzedni sezon. Nie mogę się doczekać!

Haikyuu!! 2 - bo jak tu nie kochać świeżo opierzonych kruków? Wreszcie dokładka :D

K Return of Kings - poprzedni kolorowy burdel na kółkach był bardzo fajny, więc czemu i ten nie miałby taki być?

Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans - bo bez mchów to niet, ale zaraz... czy ja dobrze tam widzę nazwisko Mari Okady na liście płac? Ups? No nic, zobaczymy.

One Punch Man - bo mangi czytać w całości mi się nie chciało, ale pomysł jest fajny i w ruchu może wyglądać jeszcze lepiej niż na papierze.

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen - wąpióro-demono-anioły po raz drugi. O tak!

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru - coś o kościach i zwłokach? Może da się to oglądać?

Soukyuu no Fafner: Exodus 2 - mchy na poważnie, poważnie i piosenki Angeli. Trzeba się było sporo na finał naczekać... Bo to już finał, prawda?

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider - czyżby wreszcie prawdziwy kryminał? Albo coś, co nie jest gwałtem na klasyce japońskiego kryminału? O, i to napisał pan od Sky Crawlers? Najsuuu desu :)

No, trochę tego się znalazło, ale czy cokolwiek zdoła wypełnić pustkę po arcydziełach typu Smok chaosu i Laplacowe gierki?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-09-2015, 23:14   

Enevi napisał/a:
Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider - czyżby wreszcie prawdziwy kryminał? Albo coś, co nie jest gwałtem na klasyce japońskiego kryminału?

Biorąc pod uwagę, że to TEŻ jest noitamina to podchodziłabym ostrożnie. Tym bardziej, że z opisu protagonista brzmi potwornie pretensjonalnie. Po Laplace straciłam już chyba resztki zaufania do noitaminy - udało im się nawet schrzanić wątek yaoi w tej serii, a to już jest wyczyn.

I jeśli chodzi o trainwreckowość to drugi sezon Owari no Seraph zdecydowanie powinien zapełnić pustkę w sercach. I nawet będzie ładnie zanimowany.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-09-2015, 23:21   

Tren napisał/a:
Po Laplace straciłam już chyba resztki zaufania do noitaminy


A ja nie tracę i jak coś mnie zainteresuje, to daję temu czemuś szansę, żeby potem odrzuciło mnie na kilometr, ale ja się nie uczę na błędach i cały czas siedzę w takiej zamkniętej pętli czasowej.

A na poważnie: z noitaminą bywa równie. Po tylu wzlotach i upadkach (te drugie w szczególności mają miejsce ostatnimi czasy) jakoś rozmyła się dla mnie granica między tym "elytarnym" blokiem a resztą wyświetlanych animców. Tak że obejrzymy, ocenimy :)

Cytat:
I jeśli chodzi o trainwreckowość to drugi sezon Owari no Seraph zdecydowanie powinien zapełnić pustkę w sercach. I nawet będzie ładnie zanimowany.


A to jest święta racja, jak mogłam zapomnieć :D

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-09-2015, 12:39   

W sumie czas na listę skoro poprzedni sezon się kończy.

Przede wszystkim oglądać będę sequele. K: Return of Kings, Noragami Aragato, Owari no Seraph 2 i Owarimonogatari. Norgami to chyba jedyny sequel przy którym wiem dokładnie czego się spodziewać, bo czytałam mangę, więc zapowiada się interesująco. Owari powinno mi zapewnić potrzebną dawkę fazy.

Poza tym chętnie obejrzę One Punch Mana, mangę czytałam już jakiś czas temu i miło będzie odświeżyć sobie serię. A przedpremierowy pierwszy odcinek który puszczali jakiś czas temu wyglądał dość dobrze. Poza tym wspominane wcześniej Heavy Object.

I ponieważ fazy nigdy za wiele, Valkyrie Drive: Mermaid, czyli cycki w rolach głównych, pośladki jako bohaterowie tylnego planu i pocałunki zmieniające panie w bronie, a wszystko to w gęsty sosie yuri. I panie będą się tłukły. A ponieważ nie było dobrego yuri trainwrecka od czasu WIXOSSa...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-09-2015, 18:43   

Duże oczekiwania:
Concrete Revolutio: Choujin Gensou - kolorowe o superbohaterach, może być fazowe
K: Return of Kings - K było radośnie zabawnym anime, mam nadzieję na dobrą kontynuację
Lupin III: L'avventura Italiana - bo to dobry stary styl Lupina III, a nie pseudo Noir ala Fujiko...
Noragami Aragoto - pierwsze Noragami było całkiem przyjemne
One Punch Man - to co widziałem i wiem od Tren sprawia, że zapowiada się radośnie zabawna rozrywka
Owarimonogatari - chyba nie trzeba wiele mówić

Średnie oczekiwania:
Comet Lucifer - oryginalna seria o mechach
Heavy Object - seria o mechach na bazie LN autora Indexa
Lance N' Masques - w zasadzie ciekawi mnie pomysł, ale może okazać się standardowym LNkowym dnem...
Owari no Seraph 2- to w zasadzie trainwreck, ale zabawny ;-)
Sakurako san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru - ma szanse być kryminałem
Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider - jest kryminałem podobno, ale od Kindaichiego i zwłaszcza Ranpo nie dowierzam temu...

Trainwrecki i niskie oczekiwania:
Hidan no Aria AA - więcej absurdu, tym razem zapewne z yuri...
Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans - Gundam ze scenariuszem Okady... to będzie trainwreck sezonu.
Onsen Yousei Hakone-chan - liczyłem na drugie Nekogami Yorazou (seria obyczajowa z nadprzyrodzonymi istotami), ale zdaje się, że to będzie ecchi harem...
Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - bo autor tak wyraźnie zrzyna z Fate, że aż chcę zobaczyć ile sknoci
Valkyrie Drive: Mermaid - przesłanie na cały ekran! Deep plot! Yuri! Miecze! Nowa lepsza Utena! Czyli będzie tak głupie, że aż muszę kawałek zobaczyć...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2015, 20:25   

Z rzeczy, których nie wymieniłem:

Nikt nie bierze Osomatsu-san? Jestem wami zawiedziony. Klasyczna gago-komedia, reżyser od Gintamy, przyzwoita oprawa A-V. Wszystko wskazuje... no może nie na anime sezonu, ale całkiem przyzwoitą komedię.

Comet Lucifer - nie mam wielkich nadziei.

Garo S2 - tu mam nadzieję, że zrobią równie dobre postaci, co w S1. German był świetny, a tu nic nie wskazuje, by miał jakieś logiczne zastępstwo.

Nowe -gatari dla zasady.

K - jedynkę dało się oglądać.

Lupin III: L'avventura Italiana - Lupin... zobaczymy.

Kolejny Fafner (i tak nie pamiętam, o co chodziło w tej serii) i kolejny Gundam (Biszkopt hell yea!).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-10-2015, 07:27   

Enevi napisał/a:

Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans - bo bez mchów to niet, ale zaraz... czy ja dobrze tam widzę nazwisko Mari Okady na liście płac? Ups? No nic, zobaczymy.



Why?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2015, 20:30   

Smk napisał/a:

Why?

Z powodu tych wszystkich trainwrecków jakie robi?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group