FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Aktualna sytuacja - decyzje
Wersja do druku
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-03-2011, 23:59   

Co do statystyk: mamy 30% mniej wejść i 42% mniej odsłon.

Wariant 1 wymaga kogoś kto stronę napisze, ja w tej chwili się nie wyrabiam z niczym i nie sądzę żeby przed lipcem coś się poprawiło (magisterka i wywiązywanie się ze starych zleceń).

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-03-2011, 09:40   

Takie luźne pytanie - czy to musi być serwis M&A? Sporej części z nas hype na anime tak jakby przeszedł, a u niektórych nigdy nie był specjalnie silny. Nie wiem czy jest sens brać się za coś czegoś się "nie czuje".

Morg napisał/a:
osobiście uważam to wyjście za bardzo złe - podparłoby ono co prawda forum znowu silną stroną, ale byłoby to ostatecznym wyrazem naszej kapitulacji wobec Avellany i przyznania jej racji w całym sporze


Nope. Byłoby to przyznaniem, że cały pomysł podziału był bez sensu, niepotrzebny i szkodliwy, a jego autorzy musieliby zjeść twierdzenia o konflikcie wewnątrz redakcji.

... I dlatego uważam zresztą, że rozwiązanie jest nierealne, niezależnie od wszystkiego innego.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-03-2011, 12:42   

Ysengrinn napisał/a:
Takie luźne pytanie - czy to musi być serwis M&A? Sporej części z nas hype na anime tak jakby przeszedł, a u niektórych nigdy nie był specjalnie silny. Nie wiem czy jest sens brać się za coś czegoś się "nie czuje".

Podejrzewam, że nie musi. Pytanie czy ktoś ma lepszy pomysł na tematykę, bo ja na przykład nie.

Przyznaję, że idea współpracy z Azunime średnio mi leży, bo to trochę takie "będziemy robić to samo, ale u kogoś innego". Zdycydowanie wolałabym, żeby to było coś własnego, ale rozumiem, że Crack nie ma czasu na pisanie strony.

Podsumowując, co zdecydujecie to będzie. Nic konstruktywnego do dodania chwilowo nie mam.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-03-2011, 21:09   

Być może to stawianie wozu przed koniem, ale przed sprawami dotyczącymi przyszłości forum przydałoby się rozwiązać problem obecnej niemocy decyzyjnej. Obecnie mam wrażenie, że jesteśmy grupką osób, z których każda (w optymistycznym wypadku) rozumuje w następujący sposób: "Forum ma tych kilka opcji do wyboru, przydałoby się, żeby grupa/ktoś podjął jakąś decyzję i coś zaczęło się dziać" (w podobnym tonie utrzymany jest też post Morga). Nikt nie wyrywa się przed szereg, bo to oznaczałoby wzięcie na siebie odpowiedzialności, więc żeby mieć to za sobą, potrzeba nam kogoś, kto defaultowo będzie brał na siebie odpowiedzialność za decyzje i wymagał od ludzi zrobienia konkretnych (acz realistycznych) rzeczy, takiego przywódcy. Od razu zaznaczę, że nie będę to ja (mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe), ponieważ:

a) podczas okresu szefowania Tanukowi zaniedbałem trochę własne sprawy (albo wykorzystałem tanuka jako pretekst do zaniedbań - na jedno wychodzi), wobec czego mam trochę problemów na głowie
b) mój związek emocjonalny z forum ogranicza się do tego, że osoby, które lubię, będą miały doła, jak ono padnie

Tym niemniej na miarę swoich możliwości będę służył pomocą.

Tyle mojego. Nie było mnie w przeszłości przy tym, jak wykluwała się idea strony z recenzjami, więc może obecna sytuacja i bez gruntownych zmian rozpoczyna drogę do sukcesu, a moje recepty są psu na budę.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-03-2011, 21:55   

Hm, ja dla odmiany nadal optymistycznie wierzę, że forum może znowu współpracować z Tanuki, na nieco lepszych nawet zasadach. Bo jak pisałam, osobne organizmy zarządzające, które nie wchodzą sobie w drogą, mają szansę się sprawdzić. Tanukowi opłaciło by się dogadanie z forum, bo niestety irc i komentarze nie spełniają dobrze tej roli. To widać, chociażby po liczbie osób, które się udzielają w ten sposób.

Co do Azunime, ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ponieważ współpracuję z Tanukiem, raczej nie ma co na mnie liczyć, jeżeli chodzi o pisanie jakichś tekstów. Nie dlatego, że nie chcę działać na dwa fronty, ale dlatego, że mam wystarczająco dużo zobowiązań wobec jednego portalu.

Co do nowego projektu, można by było pomyśleć o czymś związanym z fantastyką, jako że tym sporo osób się interesuje, a i na forum od cholery jest tematów z nią związanych. Rzecz w tym, że Crack nie ma teraz czasu i zapewne nie będzie go miał jeszcze długo. Od biedy można poszukać jakiejś strony o takiej tematyce i spróbować nawiązać współpracę.

Chwilowo sytuacja wydaje się patowa i jeżeli nikt nie wpadnie na genialny pomysł, to niestety wszystko rozejdzie się po kościach. Ta dyskusja umrze szybko śmiercią naturalną i w końcu, standardowo nie zrobimy nic. Ja na razie nic sensownego wymyślić nie jestem w stanie, jak mi coś wpadnie do głowy na pewno dam znać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-03-2011, 22:26   

Moim zdaniem rozwiązanie jest o wiele prostsze niż przywołane powyżej propozycje.
Zamiast zastanawiać się nad serwisem, co do powodzenia którego szczerze mówiąc mam wątpliwości, może po prostu... piszmy na forum?

Ludzie wchodząc tu decydują się zostać ze względu na zawartość - jeśli ta będzie ciekawa i forum wyglądać będzie na "aktywne", na pewno więcej osób zostanie i będzie też wracać.

Na razie najaktywniejszymi tematami oprócz "co oglądam" są chyba życie i zupa - można tłumaczyć to faktycznie spadkiem zainteresowania anime, ale z drugiej strony, kto zabrania pisać regularnie o oglądanych serialach czy innych swoich zainteresowaniach? Uważam, że przyniosłoby to lepszy efekt niż kombinowanie ze stroną z recenzjami (która i tak pod względem ilości tekstów wypadłaby przy Tanuki blado), newsami (acp ma się dobrze) albo serwisem społecznościowym (ktoś już próbował afair).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-03-2011, 23:23   

IMO to chyba najlepszy pomysł jak padł do tej pory.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-03-2011, 23:50   

Pod postem Keiia podpisuję się obiema łapkami bez dłuższego zastanawiania. Tym bardziej, że ten konkretny sposób jest możliwy do realizacji w trybie natychmiastowym.

Statystykami bym się aż tak nie przejmowała - początek roku przyniósł ze sobą gigantyczny kociokwik, zwiększoną aktywność trolli i poszukiwaczy bugów na Tanuku. Po odjęciu postów czysto technicznych, związanych ze stroną, nie zostaje wcale tak dużo mniej nowych użytkowników czy innych postów.

Kwestia negocjacji z Azunime - im więcej razy ten pomysł widzę, tym mniej sensowny zaczyna mi się wydawać. Wyślemy do nich delegację, która powie "To teraz wessiemy wasze martwe forum, podepniemy się pod waszą stronę i wszyscy będą szczęśliwi"? Nie ma co się czarować - o to nam chodzi i na to nie pójdą. A nowych tekstów ze sobą nie przyniesiemy.

Ponownego podłączenia do Tanuki nie widzę tym bardziej.

Po rozmowie z moshi dochodzę też do wniosku, że wyłaniane osoby "decyzyjnej" może nie być dobrym pomysłem. Kurczowe trzymanie władzy w ręku było jedną z przyczyn walk w kiślu z Avellaną, a nikt nie zagwarantuje, że za (powiedzmy) pół roku nie wybuchnie awantura między nami, bo ktoś komuś zrobił źle i miał do tego prawo dane przez grupę (bo w końcu go wybrali, right?).
Jest też kwestia tego, co już Ysen na ircu powiedział: nie widzę nikogo, kto by się nadawał.


Na dobry początek proponuję więc zacząć stosować się do pomysłu Keiia, nie siać paniki nad cyferkami i uznać, że mamy czas do wakacji na wymyślenie czegoś konstruktywnego - bo wtedy będzie wolny Crack. Oraz co jakiś czas tyrpać ten temat żeby nie umarł.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-03-2011, 01:18   

Heh.
Keii, popieram!
Też mi się taka ida w głowie kluła, ale myślałem "Kurczę, czy to może być tak proste?"

I zgadzam się, nie przejmowałbym si statystyką.
Pamiętajcie też że wykonaliśmy kolosalną rzeź całej masy bzdur plus antycznych tematów, i jak gugiel przyjął do wiadomości ten fakt, to pewno przestaliśmy dostawać całą masę "ślepych strzałów" z wyszukiwania bór-wie-czego.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2011, 01:37   

Żeby wyklarować jedną sprawę - jakkolwiek pomysł mi się podoba, grzechem byłoby nie przyznanie się, że bardzo dużą rolę w jego powstaniu miała Crofe. Napisanie powyższego posta nastąpiło podczas rozmowy z nią o różnych sposobach na zwiększenie atrakcyjności forum, kiedy to oboje doszliśmy do tego samego wniosku, który potem przedstawiłem tu.
Szczerze mówiąc początkowo w ogóle nie planowałem się wypowiadać :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-03-2011, 11:15   

Ok, skoro nastawienie jest takie, a nie inne, to pomysł wycofuję.

fm napisał/a:
Obecnie mam wrażenie, że jesteśmy grupką osób, z których każda (w optymistycznym wypadku) rozumuje w następujący sposób: "Forum ma tych kilka opcji do wyboru, przydałoby się, żeby grupa/ktoś podjął jakąś decyzję i coś zaczęło się dziać" (w podobnym tonie utrzymany jest też post Morga).

Post jest utrzymany w takim, a nie innym tonie, ponieważ tak, nigdy nie miałem zamiaru nikomu niczego narzucać (nie sądzę zresztą abym się do tego nadawał, ani żeby to był dobry sposób podejmowania decyzji), a jedynie rozpocząć dyskusję, próbując pchnąć ją w konkretnym kierunku. I tak, uważam, że to grupa jako całość powinna podjąć decyzję.

wa-totem napisał/a:
I zgadzam się, nie przejmowałbym si statystyką.
Pamiętajcie też że wykonaliśmy kolosalną rzeź całej masy bzdur plus antycznych tematów, i jak gugiel przyjął do wiadomości ten fakt, to pewno przestaliśmy dostawać całą masę "ślepych strzałów" z wyszukiwania bór-wie-czego.

Wejścia z Googla akurat co prawda spadły dość znacznie (ok. 2500 wejść mniej w ostatnich 30 dniach w porównaniu do poprzednich), ale za spadek odpowiadają głównie wejścia z Tanuka, których jest mniej o ok. 8000, i to nimi bym się przejmował, a nie Googlem. Zamarcie kanału IRC-owego też jest faktem i też na pewno nie z Googla wynika. Nie zaklinajmy rzeczywistości. Nie chodzi oczywiście o sianie paniki - nie jesteśmy w momencie, kiedy od naszej decyzji zależy przetrwanie forum, bo mu do upadku bardzo daleko - nawet jeśli głównie dzięki sile rozpędu. Wartoby się natomiast nad tym choć trochę zastanowić, a nie zbywać kwestię ubywających ludzi magią googlowego algorytmu.

Keii napisał/a:
Zamiast zastanawiać się nad serwisem, co do powodzenia którego szczerze mówiąc mam wątpliwości, może po prostu... piszmy na forum?

Znakomity pomysł, tylko taki, który niczego nie rozwiązuje. Tak, problem leży w tym, że ludzie za mało piszą. Tak, jeśli ludzie będą pisać więcej, to ten problem zostanie rozwiązany. Tyle że właśnie chodzi o to co zrobić, aby pisali więcej, bo samo stwierdzenie piszcie więcej! nic nie da (i chyba nikt w to nie wierzy) - jakby dało, to by nie było problemu, a ten jest. Trzebaby więc się zastanowić dlaczego ludzie nie piszą - w mojej opinii wynika to przede wszystkim z tego, że na forum jako takim mało co się dzieje. Do tej pory Tanuk napędzał nowych ludzi, którzy chętnie pisali o anime, napędzał recenzji, czyli tekstów o których toczyły się czasami dyskusje, napędzał też wydarzeń, czyli różnych zmian na portalu, które były na forum ogłaszane. W tym momencie to wszystko zniknęło, a nie pojawiło się nic w zamian.

Nie mam bynajmniej zamiaru siać paniki - oczywiście można z konkretnymi rozwiązaniami poczekać, jak sugeruje GoNik, do wakacji, kiedy Crack będzie wolny - forum się od tego nie zawali. Natomiast rozwiązań można natomiast chyba szukać - i o nich powoli dyskutować - już teraz. W wakacje wydaje mi się, że dobrzeby było już podjąć decyzję - najlepiej podczas jakiegoś spotkania na żywo (swoją drogą - choć to pytanie powiniennem zadać raczej na zjazdowym - co ze zjazdem?).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2011, 11:28   

Morg napisał/a:
Znakomity pomysł, tylko taki, który niczego nie rozwiązuje. Tak, problem leży w tym, że ludzie za mało piszą. Tak, jeśli ludzie będą pisać więcej, to ten problem zostanie rozwiązany. Tyle że właśnie chodzi o to co zrobić, aby pisali więcej, bo samo stwierdzenie piszcie więcej! nic nie da (i chyba nikt w to nie wierzy) - jakby dało, to by nie było problemu, a ten jest. Trzebaby więc się zastanowić dlaczego ludzie nie piszą - w mojej opinii wynika to przede wszystkim z tego, że na forum jako takim mało co się dzieje. Do tej pory Tanuk napędzał nowych ludzi, którzy chętnie pisali o anime, napędzał recenzji, czyli tekstów o których toczyły się czasami dyskusje, napędzał też wydarzeń, czyli różnych zmian na portalu, które były na forum ogłaszane. W tym momencie to wszystko zniknęło, a nie pojawiło się nic w zamian.

Nowych ludzi? Poza paroma przypadkami takie osoby wbijały na forum, pisały 5-10 jednolinijkowców (ewentualnie 1 w "co to za anime") i znikały na zawsze. Użytkowników których wkład w zawartość forum jest większy jest tragicznie wręcz mało.

Plus, bycie połączonym z serwisem z recenzjami oprócz ludźi, którzy przechodzą na forum oprócz tematów technicznych nic nie zmienia, poza przepływem (bo nie nazwałbym tego jakimś wielkim napływem) różnicy nie ma.

I bynajmniej nie mówię co zrobić, żeby pisali. Mówię, żebyśmy MY pisali, jeśli mamy ochotę oczywiście, bo nie może być to dla nikogo obowiązek. Palcami wskazywać nie będę, bo mi również ostatnio chce się pisać dużo mniej niż na przykład rok temu, ale zwróć uwagę na to, że przez ostatnie parę lat, zdecydowanie najwięcej poza okazjonalnymi trollami w stylu Reda, najwięcej pisali znajomi królika, na których odłączenie z TAnime nie wpłynęło w ogóle. To nie randomy napędzały nam licznik, tylko ludzi których znamy i my sami.

Poza tym, na litość, jesteśmy forum. Forum, a nie serwisem - celem forum jest danie możliwości dyskusji z użytkownikami, a nie nabijanie miliona wejść, żeby możliwy był zarobek na siebie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-03-2011, 11:41   

Cytat:
Tyle że właśnie chodzi o to co zrobić, aby pisali więcej,


Zakładać ciekawe tematy, które wywołałyby pasjonujące dyskusje. Przyznam, że nie widziałem takich od... ho ho ho. I to moim zdaniem jest na chwilę obecną główna bolączka forum, nie brak kroplówki ze świeżą krfią.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-03-2011, 11:44   

Morg, zuważ że ostatnie dwa miesiące były na forum niezwykle intensywne. Informacja o odłączeniu od Tanuki spowodowała duży ruch - dział techniczny, trolle, które chciały oglądać walki w kisielu, ankieta dotycząca nowej nazwy... To skutecznie napędziło ruch. Poza tym, przypominam, że nasz banner i button pojawiły się na Tanuki z dużym opóźnieniem, to też mogło mieć wpływ na statystyki. Dochodzi jeszcze prozaiczna kwestia sesji, w czasie której odwiedzin zazwyczaj jest mniej, bo ludzie siedzą z nosami w książkach.

Na razie nie panikowałabym, bo nie widzę powodów do tego. Ludzi ostatnimi czasy nie przybywalo dużo lub pojawiali się na chwilę i znikali. To nie pierwszy zastój na forum i zapewne tak jak inne, minie. Jasne, trzeba się liczyć z mniejszą ilością wejść, ale na jakieś sensowne wyniki zaczekałabym jeszcze ze dwa miesiące. Póki co, trzeba pisać, bo do tego służy forum. Uczepiłeś się Tanuka i tematyki anime, podczas gdy większość osób zarządzających portalem mało co ogląda. Tematy dotyczące aktualnie oglądanych serii jak na moje oko mają się nieźle i ciągną je ludzie związani z forum od dłuższego czasu. W ogóle dyskusje dotyczące mangi, anime i ogólnie Japonii mają się całkiem dobrze. Zdechł za to Multiświat, w którym w zeszłym roku działo się dużo. MAC zapadł w sen zimowy, od jakiegoś czasu brak nowych questów. Zabawy w Off topicu też leżą. Niby duperele, ale potrafiły efektownie nabić dzienną ilość postów. Wejścia wejściami, ale na cholerę komuś forum z dużą ilością odwiedzin i ciszą w tematach. Jeżeli nie będziemy pisać, to nowi ludzie się nie pojawią, a starzy użytkownicy nie zrobią się znowu aktywni, bo i po co?

Co do nowych pomysłów - jeżeli wszyscy się zgodzą, mogę zaproponować Ave utworzenie na forum tematu dotyczącego Tanuka w dziale Wydawcy i media. Będzie tam można zamieszczać newsy, rozmawiac o nowych tekstach itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-03-2011, 12:29   

moshi_moshi napisał/a:
Zabawy w Off topicu też leżą. Niby duperele, ale potrafiły efektownie nabić dzienną ilość postów.

To chlup, spamuję!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group