FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Aktualna sytuacja - decyzje
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-03-2011, 13:39   

Długo się zastanawiałam, jak i co napisać, żeby nie wyszło, że histeryzuję, ale generalnie osobiście w pełni zgadzam się zarówno z Morgiem, jak i z Keiiem, chociaż argumenty - i przede wszystkim wnioski - mam odrobinę inne.

Z rzeczy, które padły do tej pory, chciałabym zwrócić uwagę na jeden fakt:
Morg napisał/a:
Zamarcie kanału IRC-owego też jest faktem i też na pewno nie z Googla wynika. Nie zaklinajmy rzeczywistości.

Bingo.

Moim zdaniem problem istnieje, ale jego najpoważniejszym powodem NIE jest spadek wejść z tanuki.pl i googla, ani nawet zmniejszony napływ nowych użytkowników (chociaż niestety jestem głęboko przekonana, że za jakiś czas to również będzie problem). Prawdziwym problemem jest moim zdaniem to, że forum utraciło czynnik, który do tej pory mocno spajał ludzi - stronę, do której bardzo dużo osób dokładało swoje "trzy grosze", czy to w formie recenzji, czy rozmaitych dobrych rad, czy po prostu zwyczajnego zainteresowania w stylu "o jak fajnie, dwutysięczna recenzja poszła na "naszą" stronę". Forum jest pod tym względem znacznie mniej "spektakularne". Nie chodzi mi w tej chwili o coś, co łatwo można zmierzyć ilością postów, bo nie o tematy "czysto techniczne" mi chodzi. Raczej o ogólną atmosferę.

Keii ma oczywiście 100% racji - choćby dlatego, że padło hasło "zróbmy coś razem!" - i dokładnie o to chodziło :) To jest bardzo dobre rozwiązanie, ale nie wiem, na jak długo wystarczające - dlatego wydaje mi się, że OPRÓCZ tego można się spokojnie zastanawiać nad czymś jeszcze. Nie wydaje mi się, żeby to koniecznie musiała być strona o anime, natomiast moim zdaniem fajnie byłoby, żeby to było coś bardziej namacalnego niż statystyki forum. Coś, z czego można się cieszyć i czym się można pochwalić. Właśnie stąd wynikał pomysł, żeby nawiązać jakieś kontakty z Azunime. Niekoniecznie po to, żeby je wchłonąć, raczej po to, żeby można było pokazać palcem "o, jest taka fajna zaprzyjaźniona strona i coś się na niej rusza". Ja bym nie skreślała tego pomysłu z góry, zwłaszcza, że nie jest specjalnie ryzykowny, nie wymaga też moim zdaniem wbrew pozorom bardzo dużych nakładów pracy: wystarczyłoby zebrać kilka (dosłownie kilka) osób, które by tam skrobnęły coś od czasu do czasu, a czy coś się dalej miało szansę z tego wykluć, zależałoby już głownie od tego, czy i jak mocno bylibyśmy w stanie się polubić z tamtejszą ekipą.
Żeby było jasne: tak, ja się piszę. Sama nic nie zrobię (chociażby dlatego, że mam zwyczajnie za mało czasu - przykro mi, równolegle pracuję i studiuję), ale jeszcze ze 3 osoby i moim zdaniem moglibyśmy spróbować się zakręcić w ramach eksperymentu.
Kici, kici, ktoś by się skusił?...

Poza tym, przykro mi - wiem, że pewnie część osób się ze mną mocno nie zgodzi, ale wszystko powyższe jest powodem, dla którego jestem przeciwna bliskim związkom z tanuki.pl. Mnie osobiście po tym, w jaki sposób nas potraktowano, w tej chwili trudno traktowac tanuki.pl jako "moje" miejsce, chociaż współpracowałam przy powstawaniu strony od początku, włożyłam w nią wbrew pozorm całkiem sporo pracy i zaangażowania, i chociaż od dłuższego czasu tak naprawdę nic nie robiłam, to mocno trzymałam za nią kciuki. Naprawdę, już znacznie łatwiej byłoby mi zaakceptować w to miejsce zupełnie obcą stronę. To oczywiście moje i tylko moje odczucia.

*edit* Fum, jesteś wielki!

*edit2* Przepraszam, zapomniałam >.> Robimy coś na Prima Aprilis? :>>>

_________________


Ostatnio zmieniony przez Serika dnia 16-03-2011, 13:56, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-03-2011, 13:47   

GoNik napisał/a:
Kwestia negocjacji z Azunime - im więcej razy ten pomysł widzę, tym mniej sensowny zaczyna mi się wydawać. Wyślemy do nich delegację, która powie "To teraz wessiemy wasze martwe forum, podepniemy się pod waszą stronę i wszyscy będą szczęśliwi"?

Zamiast sprowadzać pomysł do absurdu, lepiej by było pomyśleć, jak przystosować go do rzeczywistości. Patrzyłem na ich nieszczęsną linkownię - pies z kulawą nogą do nas nie trafi, jakby nas tam umieścili. Natomiast mógłby nas interesować odpowiednik tanukowych linków "Porozmawiaj na forum o", czyli w recenzjach obok klikalnych lóg różnych stron (tak jak swego czasu były tam wstawiane prowadzące do odpowiednich recenzji na tanuki.pl) byłby nasz znaczek [pierwszy problem - należałoby taki sporządzić, ale ten się przyda niezależnie od tego, jak zostanie przyjęty ten pomysł] prowadzący do tematu w Alfabecie poświęconemu danemu anime.

Sądzę, że negocjacje [drugi problem - ktoś reprezentatywny by się tym musiał zająć] można by zacząć od przedstawienia problemu (biorąc ich odrobinę na litość) - że po tym jak forum zostało odłączone od tanuki.pl zależy nam na tym, by utrzymało się w internecie, ale różne strony często boją się linkowania z obawy, że z ich forów by byli podkradani użytkownicy. Im to nie grozi, bo mają zgraną pakę, która nawet jeśli pisze coś czasem u nas (jak np. Góral), to i tak preferuje ichnie forum [to trzeba by ująć jakoś dyplomatycznie, żeby nie było, że patrzymy na ich forum z góry].

Co możemy zaoferować:
- wstawienie do pierwszych postów odpowiednich tematów linków do ich recenzji danego anime (dla równowagi również do tanukowych - niech znają nasze chamskie serca; o takiej zmianie da się przy okazji newsa na stronie)
- ew. w razie problemów informatycznych możliwość konsultacji z Crackiem (z tego raczej nie skorzystają, bo jakoś sobie poradzili z ostatnim kryzysem)

O tym, że być może niektórzy recenzenci, których nie wiąże już współpraca z tanukiem, mogliby chcieć zamieścić u nich swoje teksty, lepiej wspomnieć tak na uboczu całej sprawy (i zaznaczyć, że w razie czego dane osoby będą to załatwiać indywidualnie), niż robić z tego główną kartę przetargową. Nie robilibyśmy w ten sposób wrażenia chamów, którzy chcą w zabłoconych buciorach wtargnąć na ich podwórko (bo mogą chcieć utrzymać obecny stan, gdy para osób pisze teksty bardziej dla ich grona i ku pamięci Dark Raela albo mieć wygórowane mniemanie o jakości swoich tekstów w stosunku do tego, co bylo publikowane u konkurencji) i nie stawiałoby nas to w niekomfortowej sytuacji, gdyby jednak wyszło, że nie ma komu pisać (co jest dość prawdopodobne). W końcu nie jest tak, że pragniemy przehandlować niewolników ;)

Jak by to mogło być zrobione:
- dajemy im listę tytułów ze stosownymi linkami do tematów u nas do wstawienia i co jakiś czas tycamy ich o aktualizacje
- jeśli byłaby możliwość dostępu do jakiegoś panelu, cała robota mogłaby być wykonana naszymi rękami, ale za to mielibyśmy możliwość robienia aktualizacji na bieżąco

Tu należałoby się dostosować do nich - w zależności czy wolą bezpieczeństwo, czy wygodę.

Oczywiście może się okazać, że dodanie nowej kategorii linków jest wykonywalne tylko z poziomu kodu i wtedy klops...
GoNik napisał/a:
Po rozmowie z moshi dochodzę też do wniosku, że wyłaniane osoby "decyzyjnej" może nie być dobrym pomysłem. Kurczowe trzymanie władzy w ręku było jedną z przyczyn walk w kiślu z Avellaną, a nikt nie zagwarantuje, że za (powiedzmy) pół roku nie wybuchnie awantura między nami, bo ktoś komuś zrobił źle i miał do tego prawo dane przez grupę (bo w końcu go wybrali, right?).

No, bez przesady... Nie zakładałbym, że każdemu, kto dostanie odrobinę władzy, odbija szajba. Jakoś moje rządy obyły się bez tego typu ekscesów. To kwestia indywidualnego podejścia, w końcu nie jest tak, że dana osoba opcje do wyboru brałaby z powietrza, bez wcześniejszej burzy mózgów. Poza tym jak dla mnie bardziej istotny jest ten aspekt odpowiedzialności niż decyzyjny. Tym niemniej, jeśli odwlekamy rozstrzygnięcie tego, co dalej z forum do wakacji, to taka osoba rzeczywiście nie będzie potrzebna (no może ew. do funkcji reprezentacyjnych - vide wspomniane wcześniej załatwianie sprawy z Azunime) i by się nudziła/frustrowała.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-03-2011, 14:11   

O ile pomysł linków jest fajny i ma szansę się sprawdzić, co więcej, można by go wykorzystać w kontaktach z innymi stronami, pod warunkiem, że nie mają działu z piractwem. W końcu Azunime to nie jest jedyna strona z recenzjami anime, a w tym momencie możemy się zainteresować współpracą z mniejszymi portalami na jakim takim poziomie. Tak o recenzjach nawet bym nie wspominała. Przynajmniej do momentu aż nie pojawią się osoby chętne do pisania, a najlepiej już z jakimś tekstem w łapce i planem, że na jednym się nie skończy. Naprawdę, robienie komuś "niezdrowych nadziei" to byłby szczyt sadyzmu.

Wspomniałam o temacie dotyczącym Tanuki w dziale z Mediami - na dobrą sprawę, każdej chętnej do współpracy stronie, która ma jakiś sensowny dorobek, można coś takiego zaproponować. Nic nie stracimy, a może coś się wykluje, dopłynie trochę świeżej krwi. Ostatecznie od czegoś ten dział mamy i dlaczego od czasu do czasu nie moglibyśmy się wykazać inicjatywą?

Na razie nie starałbym się iść w jakąś mocniejszą formę współpracy, tylko poczekała do wakacji i jednak pomyślała nad własną stroną, niekoniecznie związaną z m&a, a przynajmniej nie w całości. To nie musi być od razu duże założenie, ale jeżeli byśmy się na nie zdecydowali, już teraz można by zacząć gromadzić materiały. Bo postawienie pustego laya z napisem "WITAMY!" chyba nikogo nie satysfakcjonuje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-03-2011, 16:44   

Dobra, widzę trochę zastój w temacie. Są jeszcze dwie rzeczy, które można zrobić w ramach przygotowań przed sporządzeniem loga forum i rozmowami z Azunime (bo zakładam, ze jednak do nich dojdzie; w przypadku mojego pomysłu jeszcze nikt nie wykazał jego nierealności):

- warto by było, żeby moderacja (czyli zadanie dla Tren, moshi i być może jakiejś innej osoby zaprzęgniętej do pomocy) przejrzała temat o aktualnie oglądanych anime i sezonowych nowościach i co większe (do ustalenia kwestia od ilu drzew zaczyna się las) zgrupowania postów odnośnie jednej serii poprzenosiła do Alfabetu (to samo, co swego czasu robił Teukros)

- następnie, skoro system linków do dyskusji na forum ciągle istnieje na tanuki.pl, ze sporządzoną listą serii i linków do dyskusji można się zwrócić do Norbiego (jeśli w dalszym ciągu zajmuje się linkami; w przypadku jego nieaktywności to, bo ja wiem, do Teukrosa?) z prośbą o uaktualnienie. Sądzę, że warto by było szczególną uwagę zwrócić na nowości sezonowe i ogryzki, bo tam nie byłoby recenzji blokującej widok do naszego linku. To by było bojowe zadanie dla Morga, ew. Moshi mogłaby też poinformować o tym Ave, by nie było, że coś zostało ustalone za jej plecami.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-03-2011, 17:39   

fm napisał/a:
warto by było, żeby moderacja (czyli zadanie dla Tren, moshi i być może jakiejś innej osoby zaprzęgniętej do pomocy) przejrzała temat o aktualnie oglądanych anime i sezonowych nowościach i co większe (do ustalenia kwestia od ilu drzew zaczyna się las) zgrupowania postów odnośnie jednej serii poprzenosiła do Alfabetu (to samo, co swego czasu robił Teukros)

W sumie moim zdaniem to jest sensowny pomysł, żeby starsze posty z tych tematów odnoszące się tylko do jednej serii przenosić do alfabetu. Jak nikt nie ma nic przeciwko temu pomysłowi to chętnie się tym zajmę.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-09-2011, 00:39   

Pozwolę sobie odświeżyć temat, podając link do jednego, konkretnego posta.
http://forum.azunime.net/viewtopic.php?p=27659#p27659

Moim zdaniem to jest bardzo dobry moment, żeby ostatecznie zdecydować, czy chcemy pozostać forum całkowicie niezależnym, czy jednak spróbować z Azunime (mocno zdechłym i wygląda na to, ze nieco zdesperowanym) pogadać - na razie oczywiście o luźnej współpracy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-09-2011, 01:20   

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę to, że chyba coraz mniej aktywnych użytkowników poświęca anime tyle samo czasu co kiedyś, a jeszcze mniej miałoby czas na pisanie ewentualnych recenzji, lepiej się w to nie pakować. Napływ nowości i tak utrzymuje się chyba na zadowalającym poziomie, a wcześniej o ile dobrze pamiętam to właśnie to miało być głównym bodźcem do podpięcia się znowu pod jakiś większy serwis.

Ot, moje 3 grosze.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-09-2011, 12:29   

Cóż, ja zdania nie zmieniłam. Obecnie nie mam czasu oraz uczciwie przyznaję, chęci, aby pisać dla innego portalu. Natomiast nie mam nic przeciwko współpracy z Azunime. Pytanie tylko, jak miałaby ona wyglądać? Czy jest ktoś, kto podejmie się autentycznej pomocy, będzie regularnie pisał itd.? Z tego co wiem, Azunime jest w naprawdę złej sytuacji, robienie im w tym momencie niezdrowych nadziei to byłby szczyt okrucieństwa.

Co do linków, pewnie dałoby się to zrobić, ale ostatnimi czasy w tematach o anime (oprócz Aktualnie oglądanych) też mamy zastój straszliwy, poza tym zastanawia mnie czy urządza ich jeden link w temacie, który ma np. 20 stron?

Jeżeli faktycznie znajdzie się ktoś, kto będzie się na Azunime udzielał i ta współpraca (o ile w ogóle by się na nią zgodzili) nie ograniczy się do kilku tekstów i podpięcia forum, to dlaczego nie. W innym wypadku uważam cały pomysł za niepoważny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-01-2012, 08:47   

Ostatnio na forum Azunime pojawił się taki post:
http://forum.azunime.net/viewtopic.php?p=28025#p28025
Jak widać po wcześniejszym okresie stagnacji obecnie jest zagrożony byt tamtejszej strony, więc pozycja do ew. negocjacji się poprawiła. Sądzę, że warto:
a) dowiedzieć się, jakiego rodzaju wsparcie techniczne jest im potrzebne (kwestię recenzji, korekty itp. zostawmy na boku. Nie ma sensu obiecywać zbyt wiele i robić bez potrzeby pospolitego ruszenia)

b) zastanowić się nad tym jak miałaby wyglądać fuzja, żeby nie wyszło to na próbę gwałtu na tamtejszej społeczności. Jako że propozycja wypirzenia ich dawnego forum zostałaby uznana za nietaktowną, to może np. tak, żeby się przełączało na stronie Azunime widok ostatnich postów z naszej strony i ich forum (ale żeby nasze było defaultowo widoczne jako pierwsze). W ten sposób tamtejsze towarzystwo wzajemnej adoracji by mogło dalej bawić się w swoim kąciku i by to bardziej wyglądało na współpracę niż wrogie przejęcie (ale może ktoś wpadnie na coś lepszego)

Szkoda by było, żeby Azunime zniknęło z sieci, a jeśli pomagając im, pomoglibyśmy też sami sobie, to tym lepiej.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-01-2012, 13:48   

Nawet jeżeli nic nie wyjdzie, chyba miłym gestem na początek byłoby zamieszczenie ich ogłoszenia gdzieś na forum. Ostatecznie nic nas to nie kosztuje, a faktycznie szkoda porządnej strony.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-01-2012, 21:23   

Jestem za. Ogłoszenie na pewno możemy dać, a jeśli dałoby się im pomóc również w inny sposób, to czemu nie?

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-01-2012, 17:45   

Propozycja maila:

Cytat:
From: Michał Kosiński <morg.tanuki@gmail.com>
To: Daniel Waldowski <daldow@azunime.net>
Subject: Pomoc dla Azunime

Cześć!

Piszę w związku z apelem o ratowanie Azunime, który niedawno się pojawił, a żeby adres mailowy nie zmylił, to już na początku zaznaczę, że nie piszę od Tanuki, a z Forum Kotatsu, dawnego Forum Tanuki. I nam byłoby szkoda, gdyby Azunime miało odejść w zapomnienie, więc jeśli bylibyśmy w stanie, to chętnie pomożemy przy stronie. Dlatego chcieliśmy zapytać w czym dokładnie przydałaby się pomoc. Pisaliście, że głównie przy informatycznej obsłudze Azunime, ale jeśli w innych sferach też by było potrzebne wsparcie, to może i w tych miejscach moglibyśmy pomóc?

W kwestii zaś informatyka, to chcieliśmy się dowiedzieć z czym dokładnie trzebaby popracować przy stronie. Nasz informatyk wstępnie stwierdził, że mógłby pomóc, ale to zależy od tego czego potrzebujecie; bez tego nie stwierdzi czy byłby w stanie wygospodarować na to czas.

Zastanawialiśmy się też czy może nie byłaby dla obu stron korzystna jakaś forma (do uzgodnienia) współpracy.


Byłbym wdzięczny za ewentualne poprawki/dopiski. Na zakończenie/rozwinięcie wątku współpracy chwilowo nie mam pomysłu jak to ująć... jakby ktoś miał jakieś ogólne wskazówki, to byłbym wdzięczny: dopiszę wieczorem i postaram się jeszcze dzisiaj wysłać.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-01-2012, 18:53   

Przeredagowałam go dosyć mocno, mam nadzieję, że się nie obrazisz (acz to także tylko propozycja):

Cytat:
Cześć!

Piszę w związku z apelem o ratowanie Azunime, który niedawno się pojawił, a żeby adres mailowy nie zmylił, to już na początku zaznaczę, że nie piszę w imieniu portalu Tanuki, a Forum Kotatsu, dawnego Forum Tanuki, obecnie zupełnie odrębnego „bytu”. Los Azunime nie jest nam obojętny i chętnie pomożemy w miarę skromnych możliwości. Kilka osób wyraziło zainteresowanie współpracą i dlatego chcieliśmy zapytać, w czym dokładnie przydałaby się pomoc? Pisaliście, że głównie przy informatycznej obsłudze strony - nasz forumowy informatyk wstępnie stwierdził, że mógłby pomóc, ale w dużej mierze zależy to od waszych oczekiwań i potrzebnych zmian/ poprawek; bez tego nie stwierdzi czy byłby w stanie wygospodarować odpowiednią ilość czasu. Możemy także umieścić wasz apel na naszym forum, być może zainteresuje on osoby, które mogą w jakiś sposób przysłużyć się Azunime.

Zastanawialiśmy się także, czy może nie byłaby dla obu stron korzystna jakaś forma (do uzgodnienia) stałej współpracy? W tej chwili jesteśmy samodzielnym, całkiem nieźle funkcjonującym forum z grupą stałych użytkowników, ale bez „strony matki”. Nie możemy obiecać, że ktoś podejmie się na przykład pisania tekstów czy korekty, ale istnieje szansa, że na Azunime pojawiłoby się nieco „świeżej krwi”. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Pozdrawiam itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-01-2012, 19:03   

Łoo, dzięki. Coś ciężko mi dzisiaj szło niestety i fajnie, że to gruntownie przepisałaś. :)

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-01-2012, 22:23   

Nie wiem, czy nie byłoby warto dodać (na wszelki wypadek), że oczywiście wiemy, że Azunime ma własne forum, bla, bla, bla. Bo to nie padło.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group