FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Tokyo Mew Mew
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-06-2005, 13:24   Tokyo Mew Mew

Stało się...najbardziej infantylna chyba manga ukazała sie na polskim rynku. Tokyo Mew Mew pl. stało się faktem, a co ciekawsze, miałem okazję przeczytać tomik pierwszy.
Tytuł bije na głowe KKJ - rysunek jest lepszy, humor jakoś też jest normalniejszy i mniej sztuczny a całośc generalnie jest tak głupia że aż autentycznie śmieszna. Osłabiało kogoś "księżycowe berło" czy "mydło powidło" ? Ech, "sałatowy przypływ" czy "truskawkowe uderzenie" są jednak bezkonkurencyjne.
Na dodatek bohaterki lubią się obściskiwać, co ucieszy fanów yuri, a co ciekawe, mimo, że autorka twierdzi, że main hero ma 12 lat, jakoś trudno w to uwierzyć...
Przejdź na dół
Mizuumi Płeć:Kobieta
translator


Dołączyła: 24 Kwi 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2005, 17:33   

Juz sie boje, ale bede sie do tego przymierzac, jakos opinia na ten temat wyprzedzila u mnie sama pozycje i staram sie od niej generalnie trzymac z daleka. Ale z tego co Grisznak pisze, to moze byc cos w kierunku Dragon Halfa Bardziej. No i tanie jest. Pierwszy tomik nie zaszkodzi. XD

_________________

When the truth seems so farway
Buddha loves you and Jesus saves
You need answers for your dismay
Ask yourself Ask your mom Ask DNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1862753
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 04-06-2005, 18:22   

Zamówiłam pierwszy tom w sklepiku JPFu. Ogólnie rzecz biorąc, ostatnio stwierdziłam, że dziecinnieję na starość więc może mi się ta seria spodobać. ^ ^
A właściwie jak się czyta tytuł? Tokio miu miu? ^ ^"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-06-2005, 10:06   

Dokładnie tak, nie mam lepszego pomysłu...w Toruniu kupiła to już gdzieś tak połowa klubu, więc chyba wszystkim nam na straość odbija.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-06-2005, 14:59   

melduję, iż byłam dzisiaj (przelotnie) we wrocławskim Empiku i kupiłam to cudo.
Obrazki są imho b.ładne, nie ma dużo teł, a jak juz są, to jak to w mangach o Magical Girls bywa, postaci rysowane czystą, śliczna kreską (troszkę clampowsko-FY). Poza tym typowo: 5 bohaterek, które posiadły przypadkiem "nadnaturalne moce" walczy z Wrogiem w obronie Ziemi, słodkie SD-czki (nie tak jak w Wish-u, mniej słodkie), pojawianie się "dodatków" u głównych bohaterek i ... zaklęcia *zeszła* "Wstega Truskawkowego Uderzenia"...
Tylko koncept "otrzymania" rzeczonych mocy i pochodzenia wrogów jest nietypowy XD.
Spoiler:
Cytat:
nieudany eksperymet i wniknięcie w dziewczyny genów gatunków zagrożonych wyginięciem, wpisanych do Czerwonej Księgi, Kosmici stosujący broń biologiczną w postaci "nagle Mutujących Poczatkowo Nieszkodliwych Zwierząt" i 2 bogaci chłopaczkowie, którzy postanowili z Kosmitami walczyć, ale przez przypadek geny wniknęły nie tam gdzie trzeba

Całość jest polana ekologicznym sosem (w postaci maniaka ekologii XD), kilkoma biszoneneami *____* (biszonen=ładny chłopak) i pewną dozą obściskiwania się w różnych konfiguracjach.

Infantylne, ale o dziwo humor jest w miarę normalny... mnie sie TMM podoba, zwłaszcza po obejrzeniu kilku odcinków na Italia1 (Mediasat) :) (dziecinnieje na starość ?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2005, 07:47   

widzialam w empiku i spodobalo mi sie xD to chyba na starosc mi odbija i biore sie za cukier dla dziewczynek z podstawowy.. ale co ja mam poradzic jak VGA juz koncza, OMG wydaje JPF z trudem i raz na kwartal lub zadziej;/ a Slumpa mi zawiesili
ale konczac: kreska przyjazna i slodka, humor.. coz ciezko mi to oceniac po przegladaniu w empiku ale zauwazylam ze teksty sa.. no na poziomie ^^" ale i tak kroluje u mnie do tej pory nie kupiona KKJ xD

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-06-2005, 11:15   

IKa, my wszyscy dziecinniejemy...to już chyba dość typowe. Powiedz mi tylko, gdzieś ty się tam bizonów doszukała ?
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-06-2005, 11:50   

true, true - powrót do czasów dzieciństwa przez wybieranie infantylnych środków przekazu XD ... co nie zmienia faktu, że chyba TMM będe kupować, bo po prostu "coś" i się tam spodobało

a co do biszonenów - wg zasady "szukajcie a znajdziecie" :3 (przypominam, że dla mnie biszonen ≠ bizon)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-06-2005, 16:25   

No chyba, że chodzi ci o to coś, co było na ostatniej stronie...Przyznaję bez bicia, że ogląjąc mangę w sklepie, byłem pewien że tam się dwie dziewczyny całują...
Powrót do góry
Wanderer Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Cze 2005
Skąd: Kędzierzyn
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2005, 17:07   

Ja nigdy nie myślałem że przeczytam coś takiego, ale to jest kawaiiii >_<
Cholercia stary już facet ze mnie. Oglądam GITS'y, Texholyzy i kto by pomyślał ze wezme sie za takie coś, ale jak zobaczyłem ta słodką buzke na okładce to nie mogłem sie oprzeć.
Wstęga truskawkowego udrzenia mnie zwaliła z krzesła (w pozytywnym znaczeniu) :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6055176
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2005, 19:41   

Widzialam TMM w komikslandzie- takie to rozowe, urocze i kawaii! od razu pomyslalam, ze musze to miec, bedzie z tego doskonala bron na mazoki >D
Zastanawia mnie tylko ile wydadza tomikow?

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-07-2005, 16:46   

"Oczywiście wydamy wszystkie siedem tomików" - cytat z promosów.
Powrót do góry
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2005, 17:47   

Grisznak napisał/a:
"Oczywiście wydamy wszystkie siedem tomików" - cytat z promosów.


Tylko siedem? :> och, to cudownie...<zaciera raczki> malo bedzie mnie kosztowalo >3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2005, 19:33   

mnie tez wlasnie rajcuje ze 7 :D i wiecej nawet nie chce bo nie skoncza :P

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-07-2005, 09:44   

No właśnie, to spory plus tej serii, w większej dawce mogłoby to byc niestrawne, przynajmniej nie zdążę stracić apetytu na truskawki, tak jak straciłem na brzoskwinie (sic).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group