FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  Enneagram
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-05-2006, 12:49   Enneagram

Enneagram

Taki test internetowy. Wyniki przerażająco prawdziwe. Mi wyszła "Szóstka ze skrzydłem pięć: 6w5 - Obrońca".

Cytat:
Szóstki z tym skrzydłem są generalnie intrawertyczne i często bardzo inteligentne. Gdy są zdrowe, mają wiele zainteresowań jak również dużą znajomość rzeczy oraz posiadają wiele umiejętności. Są dobre w przewidywaniu przyszłości. Mogą mieć oryginalny punkt widzenia. Testują potencjalnych przyjaciół przez długi okres czasu, ale gdy już kogoś zaakceptują, to na dobre; do końca życia.
W stresie, szóstki z tym skrzydłem mogą okazywać emocjonalne odosobnienie. Silniej ujawnia się w nich połączenie z dziewiątką. Pokazują mało emocji, ale wyczuwa się u nich to, że czują się czymś dotknięte lub czymś poruszone. Rośnie w nich napięcie pomiędzy potrzebą bycia dostrzeganym, a potrzebą wycofania się w celu chronienia siebie. Mogą też się zachowywać arogancko, tajemniczo i cynicznie gdy się czegoś boją.
Najczęściej spotykane ze skrzydłem pięć, są fobiczne szóstki, które mogą być dyplomatyczne oraz "mówić" bez wypowiadania słów. Mogą dumać nad niesprawiedliwościami losu, spędzać samotnie czas rozwijąc teorie konspiracji przeciwko sobie i innym. Gdy są samotne okazują oznaki paranoi. Podstępnie knują zemstę, są pasywne wobec innych i obwiniające siebie.


Gorzej już z dopasowywaniem numerków po przekątnych, nie wyobrażam sobie wytrzymania z trójką, z dziewiątką podobnie...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2006, 13:08   

Prawda, test jest świetny. Kiedyś go robiłam i wyszło mi:

Cytat:
Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-05-2006, 13:14   

Komik. W większości trafne.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2006, 13:48   

4w5 ...dziwne...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2006, 13:54   

Już to kiedyś robiłam. Miałam wtedy 7w8, teraz wyszło mi tak samo. W sumie większość się zgadza...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-05-2006, 14:16   

Cytat:
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


Dobra... Bardzo ciekawe, zwłaszcza to:

Cytat:
Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


Nie wiem, jak ja, ale ten, co to pisał duuuuużo czasu spędzi we własnym świecie bólu i straty, wyobrażając sobie własną śmierć, na którą będzie czekał z utęsknieniem. Już ja mu to zagwarantuje...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-05-2006, 15:02   

9w8. To jest przerażające _^_

Dziewiątki to osoby, które są wrażliwe na swoje otoczenie i pozytywnie zaznaczają w nim swoja obecność. Mogą być kochające, skromne i ufne, lub też mogą być uparte, leniwe i niewrażliwe.
W przeciwieństwie do ósemek, które bezpośrednio wyrażają swoją złość, dziewiątki tłumią swój gniew. Ich główną linią obrony jest nie rzucanie się w oczy i wymieszanie z otoczeniem oraz złagodzenie sytuacji. Ta taktyka wymaga od dziewiątek tłumienia w sobie ich temperamentu i ukrywania każdego aspektu problemu, który może wydać się przykry. Większość dzięwiątek odczuwa konsekwencje takiego zachowania; ludzie górują nad nimi, lecz nawet wtedy złość znajduje swoje ujście w sposób pośredni. Ponieważ większość dziewiątek zajmuje się ubarwianiem swojego otoczenia, jest wiele pomieszanych zachowań wśród nich. Dziewiątki mogą być odnalezione w wielu pracach pozornie różnych od siebie. To co jest jednak wspólne dla wszystkich, to wyraźna tendencja do zapominania o własnych potrzebach. Gdy chcesz zidentyfikować dziewiątkę, to musisz szukać braku czegoś, zamiast dostrzegać to co dana dziewiątka sobą reprezentuje. Dziewiątki są często określane jako pospolici (wszechobecni) ludzie enneagramu.

Gdy dziewiątka jest zdrowa, posiada głęboką osobistą skromność i elegancką prostotę myśli. Zdrowe dziewiątki są zrównoważone emocjonalnie, nie zakładające niczego z góry, nie osądzające innych i nieskrępowane tym kim są. Często mają radosny wygląd siódemek, choć żyją bardziej teraźniejszością niż przyszłością. Wiele dziewiątek posiada wewnętrzny spokój i nie egocentryczną energię, którą zużywają na wszystko co jest dla nich bardzo ważne. Ta energia generalnie pochodzi z miłości niezależnie od tego czy dziewiątka sobie zdaje z tego sprawę, czy nie. Większość zdrowych osób z tym typem chce dawać innym bez ograniczeń i kierować swoim życiem w sposób który przyniesie korzyść wszystkim na których dziewiątkom zależy. Dziewiątki to urodzeni dyplomaci i rozjemcy. Mogą posiadać wysokie umiejętności w rozwiązywaniu problemów. Ponieważ poszukują pokoju, jedności i harmonii, często im łatwo przychodzi znaleźć wspólne punkty porozumienia pomiędzy walczącymi stronami. Dziewiątka może cierpliwie budować zgodę bazującą na małych pozytywnych krokach. Wiele dziewiątek jest bardzo elastycznych i potrafią przedstawić dosadnie nieprzyjemną prawdę w sposób, który nie powoduje, że ktoś się może poczuć urażony.

Gdy dziewiątka jest mniej zdrowa, skromność przekształca się w ukrywanie się. Zaczynają ślepo łączyć się z pragnieniami innych i zaczynają grać role nadawane im przez otoczenie. W rezultacie zaczynają odsuwać na dalszy plan własne potrzeby, priorytety i ambicje, ukrywając własną opinię i własne przyjemności, tylko po to aby utrzymać wizerunek spokojnej, nie sprawiającej nikomu problemów osoby. Im bardziej dziewiątka zapomina o swoim własnym życiu, tym bardziej staje się bierna, nie skoncentrowana i nie zdecydowana w swych działaniach. Mniej zdrowe dziewiątki zdają się widzieć wszystkie strony danej sytuacji i po równo się identyfikują z każdą z tych stron. Często skupiają się bezsensownych i nieistotnych detalach i tracą wizerunek całości, zapominając o głównych celach zadania. Mogą być zbyt odpowiedzialne, ale nie potrafiące podołać zadaniu, obsesyjnie komplikując sobie proste zadania nawet jeżeli w rezultacie niczego nie osiągną. Krążenie w kółko, zwalnia je z obowiązku podejmowania decyzji i osobistych wyborów, narzucając sobie odpowiedzialność za nie ukazywanie wizerunku, które mogłoby być źle odebrane przez innych. Niezdrowe dziewiątki mają problem z powiedzeniem "Nie", choć starają się to powiedzieć w inny sposób, zazwyczaj poprzez cichą nieustępliwość i pasywną agresję. Dziewiątki zazwyczaj winią innych pośrednio lub bezpośrednio za brak życia takiego, jakiego by pragneły. Głęboko w nich siedzi zły i przygnębiający nihilizm (przyp: sceptycyzm absolutny; świat lub ludzka egzystencja są pozbawione jakiegokolwiek znaczenia, celu lub zasadniczej wartości). Oddały swoje życie i nie widzą żadnego powodu aby pobudzać się do walki i są przekonane, że życie to pusta i bezowocna gra.

Bardzo niezdrowe dziewiątki, mogą się pogrążyć w głęboką depresję, niedbalstwo i pewnego rodzaju zapomnienia, wewnętrznej śmierci. Mogą być apatyczne, nieczułe i odrętwiałe. Mogą w nieskończoność rozmawiać o tym jakie mogły by być i co mogły by robić, ale nigdy nie przejmują się tym na tyle aby te pomysły wcielić w życie. Mogą starać się unikać konfilktów, ale najczęściej je prowokują poprzez złośliwy i przykry charakter. Bardzo niezdrowe dziewiątki mogą uczynić wiele zła innym, przez zaniedbanie i łamanie przyrzeczeń, zobowiązań oraz poprzez pasywną agresję, nieustępliwie wierząc, że ich akcje są bezkarne i nie przynoszą żadnych konsekwencji. Różne rodzaje uzależnień, narkotyki, alkohol, często są problemem w tym stadium.

Dziewiątka ze skrzydłem osiem: 9w8 - "Komfortowy"

Świadoma dziewiątka ze skrzydłem osiem jest skromna, spokojna, stabilna. Posiada energię ósemki gdy się skupia na celach, które realizuje. Często posiada dużą siłę woli, kończy sprawy, które rozpoczeła. Może posiadać wielki magnetyzm o czym nie zawsze jest świadoma. Bierze na serio to co wykonuje, ale nie jest zachwycona samą sobą. Dziewiątka z tym skrzydłem jest relatywnie odważna i posiada wysoką intuicję. Generalnie nie jest intelekualistką chyba, że jest to wyuczone.
Gdy jest w stresie, okazuje zaprzeczenie tych dwóch typów. Może być pasywnie uprzejma jak dziewiątka i nagle przejść na bardzo ostrą ósemkę. W jednej chwili jest przykra i krytyczna, a po chwili czuła i pomagająca. Często nie słyszy swojego głosu gdy jest rozłoszczona. Może bardzo powoli się zbierać na złość, a po chwili eksplodować. Może mylić bycie asertywnym z byciem nieuprzejmym. Może być nie co nie czuła, obydwa typy to zachowanie wspierają. Nietaktowna, dyskryminująca i niedyskretna. Może być niechcący nielojalna, rozpowiadając sekrety innych osób. Seksualne chaotyczne, często kierują się pożądaniem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-05-2006, 15:20   

4w5

W dużej mierze to się zgadza. Ale bez przesady, ciągle jeszcze nie wyobrażam sobie własnej śmierci. I zastanawiam się dlaczego ktoś zakłada, że ja nie robię w życiu nic poza cierpieniem...

A rubryka o związkach 4 mnie rozwaliła ostatecznie... Od tej strony to ja siebie nie znałem... ;p

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-05-2006, 15:41   

Ty to jeszcze, ale dlaczego ja?! XD
<siada obok YubYuba, Zega i GoNik, w rządku gocących się włóczęgów>

Seriś, wiesz, że stanowimy idealną parę, chyba, że się rozleniwisz? :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2006, 16:22   

Martwicie się, że wam się gocić kazali? A co ja mam powiedzieć?

5w4

Cytat:
Piątki to ludzie którzy wycofują się ze świata i żyją we własnym umyśle. [...] To jest zdecydowanie najbardziej antysocjalny typ w enneagramie. [...] Piątki bardzo niezdrowe, mogą popadać w schizofrenię i być nieprzewidywalne [...] Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depresje o podłożu egzystencjalnym.


Zaraz chyba w depresję wpadnę (o podłożu egzystencjonalnym, oczywiście).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2006, 16:25   

Yuby napisał/a:
I zastanawiam się dlaczego ktoś zakłada, że ja nie robię w życiu nic poza cierpieniem...


E tam, tak przecież nigdzie nie napisali, często też powtarza się zwrot "może". Zawsze można zrobić test jeszcze raz głębiej zastanawiając się nad odpowiedzami, bo w sumie tego wymaga, żeby wyszedł dobrze.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-05-2006, 16:29   

Punyan, Tilkowi też to wyszło... Widać jakaś przypadłość informatyków/matematyków :D

A ja dziewiątką jestem sama jedna, a to podobno najpopularniejszy typ... no co jest?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-05-2006, 16:49   

To bardzo proste Seri. Po prostu społeczność naszego forum jest chora, patologiczna, wypaczona i zupełnie nieprzystająca do społeczeństwa. I powinniśmy wszyscy z tego powodu popaś w depresje. Może być, że w egzystencjonalną... ;p

Sam test jest całkiem trafny, trzeba przyznać. Sporo z mojego wyniku się zgadza, i na dodatek są to w dużej mierze cechy które sobie cenię.. Tylko jedna rzecz budzi moje wątpliwości. Mianowicie to, że ten test w ciekawy sposób sprowadził ludzi, którzy lubią być niezależni, nie lubią dużego tłumu i którm nie zależy w większym stopniu na szacunku innych ludzi, bo wolą robić to co im się podoba, do roli odludków i gotyckich i mrocznych potencjalnych samobójców. I tyle ;p

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?


Ostatnio zmieniony przez Yuby dnia 04-05-2006, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-05-2006, 16:53   

Opis siódemki

Siódemki nieustannie poszukują wiele rozwiązań i pozytywnych przyszłości. Mogą być ustabilizowani, pewni siebie i hojni, lub tez mogą być narcystycznie zapatrzeni w siebie, wciąż uciekający i nienasyceni.
Siódemka to ostatni typ w grupie reagującej strachem na problemy. O ile piątki wycofują się życia z socjalnego a szóstki stają się wątpiące w siebie i podejrzliwe wobec innych, to siódemki uciekają od swoich problemów, skupiając się na innych, bardziej pozytywnych dla nich rzeczach. Celem tej strategii jest unikanie wewnętrznego bólu, uważając, że w ruchomy cel jest ciężej trafić. Siódemki z reguły posiadają wysoką opinię o sobie i swoich zdolnościach i skupiają się na używaniu własnej siły. Ponieważ siódemki nie chcą się skupiać na własnym cierpieniu, mają problem ze zrozumieniem cierpienia jakie mogą odczuwać inni. Siódemki posiadają wiele zainteresowań ale są niewybredne; ich wiedza jest rozległa ale powierzchowna, nie specjalizują się w jednej dziedzinie. Wiele siódemek ma problemy z ukończeniem tego co zaczęły. Posiadają silną wolę na początku inicjując całą akcję, ale słabną wraz ze zbliżaniem się do jej końca. W życiu codziennym się to objawia jako problem z radzeniem sobie z długoterminowymi zadaniami, które szybko je nudzą, jak również strachem przed zaangażowaniem się w daną sprawę.

Zdrowe siódemki to pozytywiści renesansu, którzy mogą się spełnić w wielu aspektach życia. Siódemki są zazwyczaj podróżnikami i posiadają wiele talentów, z autentyczną przyjemnością do życia. Wiele z nich posiada zdolność cieszenia się z najdrobniejszych darów życia, posiadają urok osobisty i są interesujący. Mogą być twórczy, towarzyscy, chojni dla przyjaciół i aktywnie poszukujący nowych doznań. Są także wrażliwi i lojalni. Ciągle poszukują samospełnienia i głębokiej satysfakcji. Zdrowe siódemki akceptują bolesne problemy co daje im większą głębię i w konsekwencji zwiększa ich radość odnajdywaną w przyjemniejszych sprawach.

Gdy siódemki są mniej zdrowe, mają skłonność do ucieczek i unikania bólu u siebie i u innych. Takie siódemki mogą przekazywać swoją siłę na zewnętrzne osoby, które mogą zacząć je ograniczać, wpędzać w depresje lub osądzać je. Siódemki stają się więżniami otoczenia które sami sobie stworzyli. Po stworzeniu takiego więzienia oczekiwań i zobowiązań wobec innych, siódemki zaczynają się czuć bezsilne gdyż nie pozostawia się im zbyt dużego wyboru. Aby to sobie wynagrodzić, zaczynają mocno rozciągać granice możliwych wyborów, a ponieważ siódemki kontrolują swój ból poprzez zaspokajanie swoich apetytów próbując wciąż czegoś nowego, łatwo popadają we wszelkiego rodzaju uzależnienia. Może to być jedzenie, alkohol, narkotyki, nad-aktywność, nowe doznania itd. Siódemki "konsumują" życie ale nie analizują go ani nie starają się uporządkować. Ciągle szukają nowego, próbując utrzymać wysoki apetyt, upiększając rzeczywistość swoją wyobraźnią i fantazjami na temat tego co może się stać. Mogą być dyletantami, impulsywni, niezdyscyplinowani, bezosobowi, zapatrzeni w siebie i chciwi. Niektóre siódemki obawiają się upływu czasu i poczucia przemijania. Powolne stawianie kroku za krokiem jest nie tylko nudne are również przerażające co powoduje, że nie posiadają dobrze rozwiniętego zmysłu jak coś robić wg listy. W czasie stresu, siódemki mogą fantazjować na temat przyszłości i udawać, że dzieje się to teraz, nie zważając na to co naprawdę dzieje się w chwili obecnej.

Gdy siódemki są bardzo niezdrowe, ich linia pomiędzy fantazją i rzeczywistością gwałtownie zanika. Często mają obsesje na punkcie wielkich planów, z których nadymają się narcystycznie. Siódemki mogą całkowicie odrzucać odpowiedzialność za swoje czyny i bronić się przed presją rzeczywistości. Mogą być szaleni, niecierpliwi, chaotyczni, omamieni i gwałtowni. Tendencja do uzależnień staje się bardzo silna. Ponieważ nigdy nie potrafią zupełnie zaspokoić swojego głodu, siódemki popadają w hedonizm (doktryna etyczna, wg której rozkosz jest najwyższym dobrem i celem życia). Ktokolwiek stanie na drodze maniakalnej siódemki zostanie ogłuszony i powalony. Wszelkie obietnice dane innym nie mają wtedy żadnego znaczenia. Desperacko chcą stłumić swoje obawy i mogą się zachowywać jak rozkapryszone i agresywne dziecko, które nie wie, kiedy przestać. Bardzo niezdrowe siódemki ściągają na siebie wszelkie siły przywołujące do porządku. Świat musi wtedy okiełznać antysocjalne zachowanie zrodzone z wewnętrznych niepohamowanych żądz siódemek. Ostatecznie, gdy ich cała energia zostaje zużyta, stają się dotknięci chorobliwym odczuciem klaustrofobii i wszechogarniającej paniki.

Ogulnie to 7w8 Realista ale... Właściwie nic poza stwierdzeniem realista nie pasuje.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-05-2006, 17:28   

Również jestem fakin Dysydentem. Ale test na Studiuj.pl imo był lepszy ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group